BezpiecznaCiaza112023

Zwierzaki i dzieciaki :)

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #224632 przez Marysia27
Kuzynka męża miała fretkę, w czasie rui miała koszmarny zapach... Fretka, nie kuzynka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224796 przez ariadnaa
Marysia27 napisał:

Kuzynka męża miała fretkę, w czasie rui miała koszmarny zapach... Fretka, nie kuzynka :blink:


hahahhaha :D

My jeździmy na koniach :) a zwierząt w domu nie lubię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225126 przez Marysia27
Uwielbiam jazdę konną, szczególnie jesienią, gdy temperatury nie są za wysokie, nawet deszcz nie przeszkadza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225921 przez monicca85
witam, my juz od dawna szukalimsy rasy psa ktora pasowala by do malego dziecka, jest kilka przy ktorych dzieci moga sie wychowywac jak np. labrador, jednak nam najbardziej przypadl do gustu buldog francuski, niestety jeszcze kilka miesiecy musimy poczekac na zwierzaka dla naszego rozrabiaka, jednak juz teraz polecam goraco ta rase!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225991 przez hanyap
My mamy rybkę- Gucia. jest grzeczny i nie pyskuje od czasu do czasu podśmierduje dając znac że pora na zmianę wody- ale co wieczór po kąpieli machamy mu na dobranoc:) a Mała aktualnie tak zafiksowała się na pokazywanie dziobem jak robi ryba, że nawet i pies i koń też tak robią!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226014 przez Marysia27
Ale podśmierduje woda czy rybka:)? bardzo podobają mi się akwaria, sama miałam, hodowałam pielęgnice:)a pojedynczo hodowałam bojowniki, bo one podobnie jak ja, nie cierpią towarzystwa;) Przewagą psa nad rybką jest oczywiście natężenie kontaktów między nimi a dzieckiem. Bartek dzieli się z psem jedzonkiem, i jest fajnie, a jak mała zacznie dokarmiać rybkę, to też może być ciekawie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226122 przez hanyap
wszystko wskazuje na to, że woda:) Mieliśmy chomika- ale był bardzo wiekowy i złośliwy- z odejściem poczekał na zeszłoroczne mrozy, żeby ziemia dobrze zamarzła:)
Inny zwierzak nie wchodzi w grę, bo nie moglibyśmy wyjeżdżać do rodziny:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226158 przez Marysia27
a co, nie dało się szpadla w ziemię wbić? :lol: albo za mało się staraliście, żeby biedaczynę pochować godnie :P a ja mam dobry sposób na psa, gdy musimy wyjechać, mamy w Gryficach "hotel" dla psów, którego właściciel za rozsądną cenę zapewnia psy spokój i bezpieczeństwo. Prowadzi z resztą szkółkę dla psów, więc jest godzien zaufania., układał naszego pierwszego psiaka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226271 przez ecia
A my mamy króliczka. Biedny odkąd Filip zaczął chodzić cały czas przed nim ucieka:)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226287 przez Marysia27
Słodziaki- i króliczek i maluszek:) jak rozumiem króliczek to miniaturka?Też posiadałam miniaturkę, która urosła do olbrzymich rozmiarów....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226305 przez ecia
Wtedy jeszcze był miniaturką, teraz już jest zdecydowanie większą miniaturką:)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226490 przez Marysia27
Fajna z niego skikajka, ciekawa jestem, czy nie ma zapędów do gryzienia, gdy Filip go bardziej ściśnie lud ogólnie zmęczy? pozwalacie się maluchowi bawić z futrzakiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226495 przez ecia
Jak Filipek go męczy to stara się ucieć. raz zdarzyło się że go "ugryzł" ale zrobił to tka, że nawet śladu młody nie miał. Filipek zapędził go wtedy w róg i biedny nie miał jak uciec. Najbardziej się boi jak Filipek chce go przytulać i całować:)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #226500 przez Marysia27
He he, nic dziwnego, w końcu dla miniaturki, Filip to prawie taki King Kong ;)
Ale generalnie fajnie, że młody ma zwierzaka, bo dzieciaki lepiej się rozwijają z takim towarzystwem- nie ważne czy kot, pies, królik czy rybki. Zwierzak zawsze jest do kochania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226951 przez paulinacel
Witam :) Ja bedac w ciazy bardzo martwilam sie , ze w domu jest pies , ale kiedy urodzilam wszystko sie zmienilo , maluch i pies tworzą udany duet do zabaw :) pies jest bardzo zazdrosny o malego , a maly bardzo opiekunczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl