BezpiecznaCiaza112023

Zwierzaki i dzieciaki :)

12 lata 11 miesiąc temu #118189 przez taakamama
Heh to tak jak Yapiszon za dzieciaki by zycie oddala ;) jak idziemy na spacer to pilnuje dzieci jak swoich, jak podchodzi ktos obcy to staje przed Martyna i najpierw sprawdza a raczej wyczuwa jego zamiary :lol: Z Yapa to problem mamy tylko taki ze jest nie delikatna i czasami przewraca dzieciaki swoim cielskiem :blush:

Raczku to fajny kociak wam sie trafil :laugh: kociak od mojej kolezanki praktycznie cale dnie spedza na szafie albo lodowce bo tak bardzo nie lubi dzieci, a jak juz zejdzie to bije lapkami albo poluje :ohmy: na jej synka :silly: na szczescie nie uzywa swoich pazurkow i strasznie komicznie to wyglada bo Michas wsciekly probuje go dorwac a on hop i na szafe :lol:
Ale w nocy spi w klatce takiej dla kotow :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118195 przez Monix
No właśnie jedynym minusem jest ich waga... Starszy waży ok. 60kg, a młodszy 45kg. Zresztą nawet jakby ważyły po 5 kg to uważam ze zawsze i wszedzie trzeba miec oczy naokoło głowy i nigdy nie zostawiać dziecka samego z psami - to niedopuszczalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118262 przez miskiewicz88
Niedługo jadę na kilka dni do domu rodzinnego, młodsza siostra na 2 letniego psa i ciekawa jestem jak on zareaguje na dziecko w domu...mam małe obawy, ale zobaczymy jak to bedzie:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118284 przez taakamama
No Yapa wazy 25 kg a zachowuje sie jak taran! Ale z obserwacji takich moich zauwazylam ze najwiecej wypadkow zdarza sie z malymi psiakami. I mysle ze ludziska po prostu nie zdaja sobie sprawy ze taki york czy Chihuahua to TEZ jest pies i TEZ moze dziabnac :ohmy:
Najbardziej mnie przeraza bezmyslnosc niektorych rodzicow.
Ostatnio bylismy na spacerku po drodze mamy market, weszlismy po lody a Yapa zostala pod sklepem. Wychodzimy po paru minutach, obok naszego psa stoi mlody tatus i smieje sie z tego jak jego ok 2 letnia coreczka targa yape za ucho :ohmy:
Dodam ze facet byl kompletnie zaskoczony naszymi oskarzeniami o nieodpowiedzialnosc i glupote :angry: tlumaczyl sie tym ze pies machal ogonem :unsure:
A potem sie dziwia jak pies pogryzie dzieciaka i oskarzaja zwierze.

miskiewicz88 ja ze swojej strony radzilabym ci rozwage i ostroznosc, nawet jak siostra bedzie twierdzic ze psiak nie gryzie, moze np. skoczyc na dziecko i przewrocic i terz zrobi krzywde. Kontroluj ich spotkania i bedzie ok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118310 przez Monix
taakamama napisał:

Ostatnio bylismy na spacerku po drodze mamy market, weszlismy po lody a Yapa zostala pod sklepem. Wychodzimy po paru minutach, obok naszego psa stoi mlody tatus i smieje sie z tego jak jego ok 2 letnia coreczka targa yape za ucho :ohmy:
Dodam ze facet byl kompletnie zaskoczony naszymi oskarzeniami o nieodpowiedzialnosc i glupote :angry: tlumaczyl sie tym ze pies machal ogonem :unsure:

Bardzo ''mądry'' tatuś :dry:
Psy machają ogonami gdy są wesołe, lub gdy są złe, gdy ostrzegają, gdy czują niepokój, strach, uległość... Skoro twierdził, że pies macha ogonem i podszedł, to zapewne o tym nie wiedział... dlatego pod żadnym pozorem nie powinien był podchodzić i do tego z małym dzieckiem, dureń!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118397 przez taakamama
No coz o ludzkiej glupocie mozna by pisac godzinami :(
A przyklady glupoty podawac w setkach :angry:

A ja mam teraz inny dylemat :cheer:
Moja pierworodna uparla sie ze chce gekona :unsure: wiec siedze na necie i szukam wszelkich info o tych zwierzaczkach bo szczerze mowiac z terarytyki zielona jestem :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118444 przez Marysia27
Ale ten tatusiek miał fantazję...ostatecznie lepiej że dziecko targało Yapę za ucho a nie odwrotnie :silly: a tak poważnie, to bezmyślność pewnych ludzi jest porażająca. A w razie nieszczęścia, to pies poddawany jest kwarantannie i ew. usypiany, choć często to człowiek prowokuje do ataku/ obrony, a nie odwrotnie.
Gekon... jak takiemu buziaka sprzedać? :blink: ja też nie mam o nim zielonego pojęcia, wolę zwierzaki do poprzytulania.
Mój Fokus waży ok 35-37 kg( dawno nie ważony), prawdziwy z niego "cielak" ale nie pytam co to by było gdyby ważył 60!!!! matko, ile taka psina zjada karmy w ciągu miesiąca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118461 przez raczek10
A to nasz KŁACZEK :woohoo:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118464 przez Monix
Marysia27 napisał:

matko, ile taka psina zjada karmy w ciągu miesiąca?

Marysia, moje psiury karmę jedzą sporadycznie (bo nie za bardzo lubią :P ) , dajemy im mięso wołowe mielone z ryżem (po kg na łebek :blink: ) Kiedyś dawałam też kurczka, ale zrezygnowałam bo okazało się, że jeden z psów jest uczulony :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118466 przez taakamama
:lol: Pewnie duuzo potrafi zezrec :woohoo:
Moja ciocia ma bernardyna a jego miska jest wielkosci garnka w ktorym ja zype gotuje :huh:

Co do tego gekona to ja jestem bardziej przychylna bo przynajmniej nie smierdzi :P
wole takiego gada niz np. krolika czy swinke morska bo znajac entuzjazm mojej corci do sprzatania to pewnie by sie w gnoju utopil :laugh: wiec mialabym jeden obowiazek wiecej :angry:
Raczku fajny ten klaczek :laugh: chyba sie nawet domyslam dlaczego ma takie imie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118613 przez Marysia27
raczek10 napisał:

A to nasz KŁACZEK :woohoo:

Raczku, przypomina Twój sierściuszek Garfielda :woohoo:
Monix, mięso wołowe pewnie nie mało kosztuje, a to akurat prawda, że kurczak najczęściej uczula. ja przyzwyczaiłam Fokusa do karmy suchej, z tego powodu że przygarniając go błam w 6 mcu ciąży i zrobiłam to z myślą o braku czasu na gotowanie z powodu maleństwa. Z resztą nie da się ukryć, że sucha karma to super wygoda :side:
Ja miałam różne futrzaki w klatkach i niestety to prawda że trzeba być systematycznym i dokładnym bo one chwila moment i niemiło pachną :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118614 przez Marysia27
A to ciąg dalszy moich przytulasków ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118669 przez raczek10
SUPER ZDJĘCIE :) A BARTEK TO NA TYM ZDJĘCIU TO TAKI DUŻY :huh: PUCUŚ Z NIEGO :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118712 przez Marysia27
Raczku, Pucuś to bardzo ładne określenie na 12 kg dzieciątko ;) Bartoszek równa wagą do Fokusa :blink: :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118715 przez raczek10
a nasz JASIU to szczypior nawet 9 kg nie wazy na domowej wadze:( i od czego to się ma sama nie wiem :blush:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl