BezpiecznaCiaza112023

Z życia Mam.. i nie tylko :)

9 lata 9 miesiąc temu #899078 przez kasia085
mysle ze mozesz jej dac. w koncu ma juz roczek. ja malemu dalam ostatnio troche possac ogorka i nic mu nie bylo. kwaszeniakii sa zdrowe bo maja duzo witaminy C.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899554 przez domi28
Hej Dziewczynki:)
przepraszam że tak mnie tu mało, ale przez te upały nie mam na nic sił, Julek wstaje o 6 rano i od razu chce chodzić więc jest wesoło :) czasem juz nie mam sił, ale jakoś trzeba sobie radzić ;) szykuje się nam kupienie fotelika samochodowego dla Julci i się rozglądamy, już sama nie wiem czy Was o to pytałam?? jakie Wy macie sophie?
dziś wieczorkiem wybieramy się na basen:)
miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899569 przez patka89
Też lubię bardzo to zdjęcie:D
W ogóle moja mała wczoraj tak mi dała popalić,że masakra :(
Ale to chyba przez pogodę bo ani goraczki nie miała z brzuszkiem też było ok bo nie był twardy.
Dzisiaj juz np grzecznie śpi obudziła się tylko jeść i dalej śpi.
A wczoraj zasnac nie mogła.Co usneła to wstawała i płacz istna męczarnia.
Też może,któraś z Was to kiedyś przerabiała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899660 przez Sophie25
Nie nadazam nad mioja coran wszedzie biega wyłazi na wszystko i sie smieje jak ciagnie mnie za wlosy :( Musze ja powoli oduczac takich nawykow zeby sie nie zrobiła taka lobuzica ;/

Domi ja jestem mega zadowolona z fotelika Zosi jest super!
Mamy z firmy Coletto :)
Jego zalety :
system SPS: dodatkowa ochrona w przypadku zderzeń bocznych
4 pozycje regulacji położenia
7 pozycji regulacji zagłówka
niska podstawa fotelika
5-punktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami
regulacja wysokości pasów
siedzisko wykonane z materiału zapewniającego komfort siedzenia i zapobiegającego poceniu
zakryty regulator pasów, schowek na pas krokowy

musze jej juz sciagnac jeden material taki na glowke bo jak spi to juz jej nie wygodnie i wyrosła a jaki wygodny jest materiał super :)
Polecam :)

My mamy ten identyko :D

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899662 przez Sophie25
pozniej jak starsze to i pasy w miejscach tego czerwonego :)

Patka jak z pokarmem ładnie mala ssie ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899764 przez paulina2053
Hej dziewczyny;) ja już tu wieki nie byłam ale to przez przeprowadzke;) cale szczęście już wszystko rozpakowane i zrobione;) było tego troche i po dwóch dniach padłam z sił i wymiotowałam no i strach bo mały mało sie ruszał i od tego momentu jestem przerażona bo w niedziele do pl samolotem... co prawda położna mówi że jest wszystko dobrze i mały ładnie sie rozwija no i ja czuje jaki jest aktywny;) ale sama świadomość tego że lece sama mnie trochę przeraża no ale w końcu wesele jedynej siostry to trzeba;)
Przeczytałam wszystkie posty i obejrzałam zdjecia z wakacji są cudowne i zgadzam się z dziewczynami śliczna opalenizna;) tyloo pozazdrościć;)
To juz 25 tyg i 2dni coraz bliżej do maleństwa;)
Pozdrawiam

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899799 przez domi28
Sophie dziękuję Ci bardzo za pomoc, bardzo fajny fotelik, ale mój Mężu postanowił że kupimy Romer King Plus.
Paulinka super że jesteś, uważaj na siebie i nie przemęczaj się, ale skoro położna mówi że wszystko dobrze to może nie mrtw się za bardzo bo to też Maleństwu szkodzi, fajnie że przeprowadzka już za Wami:)
a my po basenie super, Julek zadowolona! nie chciała wychodzić z wody a potem od razu padła:) a po wszysrtkim jeszcze pierogi z borówkami zrobiłam i tak się ojadlismy że aż pękam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899836 przez patka89
Sophie wiesz co tu muszę się trochę poskarżyć na małą,bo bardziej je na żądanie nie doje i za chwilę znowu głodna jest i tak w kółko zależy jak jej się chcę.Raz je ładnie a raz się bawi,że ażsię wkurzam alle cóż. Ostatnie coś dwa nie chce mi wieczorem za szybko iść spać... ::( Ale noc przesypia mi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901594 przez domi28
Dzień dobry Mamuśki:):)
cos mało się tu dzieje:( ale rozumiem że każdemu brak czau, mi też. U nas ogólnie wszystko dobrze, Julcia w końcu ma 3 ząbka:) górna lewa jedyneczka.
Wczoraj odwiedziliśmy znajomych i ich 6 tygodniowego Filipka, Boziuu ja juz zapomniałam że też miałam w domu takie maleństwo:) słodkii kochany był:)
buziaki i co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902582 przez patka89
A u Nas tak goraco ze masakra :( az makutka ma probkemy dzis ze zasniecien oczuwiscie wielkie prxygotowania do chrzcin xD i tak wkolko. A serio tu taka cisza jak nie wiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902818 przez Sophie25
patka kiedy tez wazny dzien Laurki ? :)

Ja mam problemy z mala strasznie daje w kosc i biegunki od paru dni pewnie zeby i energiii okropnie nie usiedzi nawet chwili :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904214 przez patka89
17 sierpnia ten wazny dzien mojej coruni :p juz ma swoja kiecunie w domu :) Sle goraco. Masakra a moja corcia spi w najlepsze myslalam,ze ciezej zniesie te upaly xD

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904282 przez domi28
patka super że Laurka dobrze znosi upały:) pokaż jaką ma kiecke:)
u nas wszystko dobrze, Rodzice mają teraz urlopy więc cały czas siedzimy na wsi i jest super, Jula raczku i chodzi po trawie, ma już 5 żebów a 6 w drodze:)
jest taka ruchliwa i żywa, tyle radośi w domu ale też czasem mam już dość taka jestem zabiegana.
15 sierpnia lecimy na wesele kuzynki do Niemiec, to będzie 1 lot Juleczki i mam nadzieję że dobrze go zniesie, na szczęscie nie jest daleko więc jestem dobrej myśli.
Co tam u Was?
buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905413 przez domi28
halo halo! jest tu ktoś??
sophie, patka paulinka?? co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905838 przez Sophie25
Dziewczynki ja mam kompletny brak czasu niestety i tylko właże coś na fb skrobnąć i tyle :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl