BezpiecznaCiaza112023

remont

9 lata 2 miesiąc temu #959678 przez agatka_laa
Najlepiej zobaczyć robotę brygady budowlanej u kogoś innego. Sama wtedy będziesz mogła ocenić, czy są godni Twoich pieniążków i nerwów :). Nerwów, bo z pewnością nie jest to czas relaksu. Sama dopiero kończę remont łazienki i jestem wykończona. Mam dosyć na rok. Pochlapilam się na brygady z polecenia, za którą znajomy "oddawał glowe", ponadto byli dosyć tani i remont mieli skończyć w tydzień. Czas i koszta były dla Mnie ważne, bo zaraz rodzi maluszka. Brygada składała się z trzech pracowników, niesamowitych syfiarzy. Mało tego! Kafelki na ścianie pouszczerbiane, jakby cięte nożyczkami, miejsce na fugę od podłogi zaczynało się przy 3 mm szerokości i dochodząc do sufitu, poszerzalo się do 3 cm! Nierówno poucinane kafelki. Generalnie katastrofa. Po tygodniu wywaliłam Ich za drzwi. Za wszystkie błędy i za to, że remont miał trwać tydzień, a po tym czasie mieli dopiero położone kafelki na jednej ścianie. Znalazłam nowa ekipę, byłam u znajomej zobaczyć ich robotę i bez wahania Ich zatrudniłam. Kilka stawek więcej, ale zaraz mam koniec remontu, a nie minął nawet cały tydzień :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #986592 przez eni
Mam już za sobą jeden poważny remont.
Trwał cały miesiąc w ubiegłym roku.
Trochę mam doświadczenia w tym temacie i uważam, że do remontu trzeba się przede wszystkim dobrze przygotować.
Ja strasznie dużo czytałam i w pewnym momencie nawet fachowiec nie był w stanie mnie zaskoczyć :)
Moją inspiracją były takie zdjęcia wmieszkaniu.pl/kawalerka-36m2-zdjecia-art389.html
A jeśli chodzi o fachowców to miałam do nich szczęście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #990045 przez midnight79
Widzę, że mam szczęście mając znajomych, którzy robią remonty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994699 przez eni
To duże szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994731 przez jagodaxx
Ja osobiście teraz odświeżałam swoje mieszkanie i jedynie co to pomalowałam ściany i zainwestowałam w takie tapety wall&deco , które odmieniły wszystkie wnętrza. Za dużymi remontami nie przepadam :-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994824 przez dorota1
przed remontem najlepiej popytać się trochę znajomych i wybrać sprawdzoną firmę remontową

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1003754 przez junonka
Remont to naprawdę koszmar, ale za to potem można się cieszyć pięknymi wnętrzami :) Myśmy niedawno skończyli remont łazienki - teraz wybieram akcesoria łazienkowe. Jak wam się podobają takie jak w tym artykule akcesorium.com.pl/tych-akcesoriow-nie-mo...ce-nasze-inspiracje/ ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1004170 przez Nadya
Jeżeli miałabym się decydować na remont to nie chciałabym, aby był on przeprowadzony przez ekipę. Dobrze każdy wie, że trafić na odpowiednich ludzi to nie jest lada wyczyn. Tyle firm się ogłasza, że trudno wybrać najlepszą, taką, aby nie trzeba było po nich nic naprawiać. Czasem lepiej jest samemu coś zrobić - nie dość, że koszt jest tańszy, to jeszcze satysfakcja, którą mamy po zrobieniu czegoś jest niesamowita.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1005133 przez SanN
Tylko musisz sobie zdawać sprawę, że koszt ekipy to często 50% remontu. Więc musisz sobie odpowiedzieć czy nie jesteś sama czegoś wstanie wykonać, czy po prostu chcesz mieć spokój i zapłacić więcej. Za te 50% można pojechać na wakacje lub też wyremontować kolejne pomieszczenie, więc jak kto woli. Tutaj masz kosztorys przykładowego remontu kuchni - http://www.zleceniabudowlane24h.pl/ile-kosztuje-remont-wykonczenie-kuchni.html ogólnie fajnie się pobawić różnymi kalkulatorami przed remontem, żeby nas nie zamurowało jak przyjdzie do płacenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1005541 przez Akacja

SanN napisał: Tylko musisz sobie zdawać sprawę, że koszt ekipy to często 50% remontu. Więc musisz sobie odpowiedzieć czy nie jesteś sama czegoś wstanie wykonać, czy po prostu chcesz mieć spokój i zapłacić więcej. Za te 50% można pojechać na wakacje lub też wyremontować kolejne pomieszczenie, więc jak kto woli. Tutaj masz kosztorys przykładowego remontu kuchni - http://www.zleceniabudowlane24h.pl/ile-kosztuje-remont-wykonczenie-kuchni.html ogólnie fajnie się pobawić różnymi kalkulatorami przed remontem, żeby nas nie zamurowało jak przyjdzie do płacenia.


ciekawy narzędzie , szkoda ze nie znałam go przed remontem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1010124 przez weronikaklosok
Jeśli szukacie kredytu na remont to sprawdźcie sobie to forum- www.banki-opinie.info/bank-smart-f65/jak...smart-bank-t638.html
Taki niezbędnik jest bardzo pomocny, jeśli jest się na starcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1013943 przez tessa
Remont mam już na szczęście za sobą. Teraz szukam pokrowców na sofy , żeby uzupełnić jakoś aranżację salonu. Całkiem fajne propozycje widzę chociażby na Homebooku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017103 przez SanN
Akacja bardzo fajne narzędzie. :-) Ogólnie jakby ktoś jeszcze szukał konkretnego portalu z ofertami od ekip to mam jeszcze coś takiego - http://www.oferteo.pl/zapytania-o-oferty ale to dobre, dla osób, które nie mają żadnej zaufanej ekipy pod ręką. W każdym razie firm, które się ogłaszają w ten sposób jest sporo, a to, że to my dodajemy ogłoszenie sprawia, że te firmy dość ostro walczą o nasze względy, więc idzie uzyskać dobrą cenę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1026668 przez karin
Najlepiej popytać wśród znajomych o to, czy mogą kogoś polecić. To chyba najbardziej pewne źródło. A jak to nie pomoże, to zawsze można poszukać w internecie namiary na dobrego fachowca. Jak trzeba było odnowić podłogi w starym rodzinnym domu, to nasi znajomi polecili firmę solum-cyklinowanie.pl/kontakt i rzeczywiście podłogi teraz prezentują się naprawdę pięknie. Pan Michał nie tylko był słowny, ale potrafił też doradzić w kwestii czy wybrać lakierowanie czy też olejowanie. To ważne, bo w sumie nikt na tym się nie znał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1030121 przez edwinka
Czy remont robi się samemu czy przez ekipę, warto znać tańsze źródła niezbędnych materiałów, co pozwoli oszczędzić trochę gorsza, tak przydatnego przy takich inwestycjach. Ode mnie macie namiar na bardzo przyzwoity sklep internetowy ze sprzętem i materiałami elektrotechnicznymi - elektrononline.pl . Zawsze mają dużo produktów w obniżonych cenach i to tak naprawdę konkretnie, a nie rzędu kilu złotych. Warto więc o tym sklepie pamiętać przy okazji remontu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl