BezpiecznaCiaza112023

zakładanie biznesu

8 lata 1 miesiąc temu #1031911 przez weronikaklosok
Jeśli interesuje Was prowadzenie własnego biznesu i produkcja to może dla Was okazać się taka firma- teccon.pl/
Warto sobie sprawdzić namiary zwłaszcza jeśli. Oni mogą Wam pomóc zoptymalizować procesy produkcyjne oraz samego pakowania. Myślę, że warto sprawdzić co jeszcze mogą Wam zaoferować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032186 przez justam
Zakładanie biznesu wiąże się z wieloma dodatkowymi opłatami. Mam tutaj na myśli opłaty zwiazane z ZUS czy podatkami. Ale również takimi detalami jak konta bankowe firmowe. W wielu bankach jest tak, że tego rodzaju konta są jednak trochę droższe od osobistych. Nie wiem z czego to wynika? Może więcej jest przy nich roboty? Ale można przecież znaleźć te zupełnie darmowe. Przykładem jest Smart Bank. Dobrze zostało to zobrazowane na www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-firmowych/
Warto iść tam gdzie taniej - szczególnie, jeżeli jakość usług jest na podobnym poziomie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 17 godzin temu #1034062 przez jagodaxx
Czasami warto sobie wszystko zabezpieczać i zadbać o takie szafy na broń .
Słyszałam, że wiele przedsiębiorstw często pada ofiarą złodziei i napaści. W takich szafach nie tylko można trzymać broń, ale i wartościowe papiery.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034178 przez wiola438
A sami prowadzić będziecie rozliczenia, czy raczej biuro rachunkowe? Słyszałam o wygodach, jakie ma klient korzystający z usług biur online. Dzieki programowaniu dla biur rachunkowych https://mojebiuro24.pl/ nie dość, że pracownik biura ma fachowe wsparcie, to i klient np. dostęp dodanych firmy, czy łatwy i szybki kontakt w razie potrzeby z biurem. Może Wasze biura tez korzystają, bądź testują to rozwiązanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036187 przez junonka
Możecie sprawdzić również dostępną na dhosting.pl/ ofertę hostingów i domen internetowych. Dobre ceny i profesjonalna obsługa, może oferta zainteresuje również i was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041318 przez Domii1983
W mojej branży (gastronomiczna) bardzo ważne jest, by pewne sprawy na przykład takiej jak transport odbywały się zgodnie z obowiązującymi normami i standardami. Ostatnio szukając jakichś rozwiązań czytałam na faar o przepisach dla skrzynek transportowych . To przydatne informacje, które na pewno postaram się wcielić w życie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044845 przez kosanoztra
Pomysłów na własny biznes jest wiele. Ważne jest jednak to, żeby wszystko było dobrze przemyślane i zaplanowane a biznes przynosił spore zyski. Dzisiaj dobrym rozwiązaniem może być prowadzenie własnego sklepu internetowego. Jest wiele narzędzi i aplikacji które ułatwiają tego typu pracę. Ja od siebie mogę polecić www.pasejo.pl/ . To darmowa platforma e-commerce która pozwala między innymi na jednoczesne kontrolowanie stanów magazynowych, prowadzenie księgowości czy wystawiania dokumentów. Warto sobie zerknąć na stronę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044872 przez WiolkaKlaman
takie moje niespełnione jeszcze marzenie...własna firma :) ale cóż może kiedyś się uda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044876 przez Quake
Założyć własny biznes tak trudno nie jest, gorzej go utrzymać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045049 przez Vifor
A czego piszesz, że własna firma to jest twoje marzenie? W tym momencie już jesteś na przegranej pozycji. To powinno być twoim celem. Marzyć można całe życie. Jak zaczniesz coś w tym kieurnku robić to prostu zaczniesz realizować plan. Własna firma to wcale nie jest taka ciężka rzecz. Wymaga pracy ale jest do ogarnięcia.

Kwiat, który kwitnie mimo przeciwności losu, to najrzadszy i najpiękniejszy z nich wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045805 przez marianna32
"Może kiedyś się uda". No to już teraz Ci gwarantuje, że Ci się nie uda. Z twojego wpisu wynika, że nie podejmujesz żadnych kroków żeby się udało. Przecież to nie jest tak, że pewnego dnia wpadnie Ci pomysł który następnego dnia wcielisz w życie a po miesiącu będziesz miał firmę. Musisz zacząć już teraz to może za parę lat osiągniesz cel!

Przyjaciel to ktoś, kto potrafi uśmiechem twój dzień rozjaśnić, gdy inni potrzebują tysiąca słów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047056 przez elegancka
Możliwości jest wiele, trzeba tylko uwierzyć w siebie. Powiem tak, pomysłem na biznes może być nawet naprawa agd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048960 przez szamanka
Ważną kwestią jeśli chodzi o zakładanie własnej firmy jest księgowość. Większość firm na początku działalności podpisuje umowę z jakimś biurem rachunkowym i ono prowadzi rachunkowość firmy. Alternatywą dla tego rozwiązania jest księgowość online i wybór oferty ING http://www.ingksiegowosc.pl/ Księgowość online to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu bo wszystko możemy załatwić nie ruszając się z firmy. Faktury wystawimy w programie on-line a te które dostaniemy od naszych kontrahentów skanujemy i są one księgowane na bieżąco przez dedykowanych nam pracownikom. Dodatkowo na bieżąco mamy dostęp do informacji finansowych, różnego rodzaju zestawień i raportów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049011 przez beata555
Ja bym chciała bardzo pracować zdalnie z domu. Podoba mi się taki portal jak ten slubi.pl/firmy/auto-do-slubu/mazowieckie/warszawa/ I myślałam o stworzeniu czegoś podobnego. Aby strona skupiała ludzi z danej branży. Np remonty, sluby, dzieci, edukacja itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049494 przez farmazon4
Popieram przedmówcę w 100% :)

Pozostać szczerym w obliczu zła to dowód prawdziwej siły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl