Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Zakupy w sieci

5 miesiąc 2 tygodni temu #1068785 przez Magdalena1
Również bardzo często kupuję online :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 miesiąc 1 tydzień temu #1068880 przez oleska23
Takie pikantniejsze tematy jak bielizna erotyczna tez wolę zamawiać online, np tutaj ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna zdecydowanie wygodniej przegląda się tego typu produkty przy komputerze.

3 miesiąc 4 tygodni temu #1068933 przez lamo24
a ja ostatnio dla siebie żeby przyspieszyć sobie pracę z paznokciami póki maluchy śpią zamówiłam trendylady.pl/oryginalna-frezarka-jsda-jd700/ - extra sprzęt i teraz zdejmuję hybrydę 10 minut a nie pół godziny jak kiedyś :P

2 miesiąc 3 tygodni temu #1068993 przez bunia76
Ja tam najbardziej zadowolona jestem z blendera Blendtec który znalazłam w internecie na stronie topmark.pl/ i od tej pory moje gotowanie stało się o wiele szybsze. A do tego mogę zrobić pyszne domowe musy dla maluszka, nie martwiąc się o to co znajduje się w tych gotowych, sklepowych produktach.

2 miesiąc 2 tygodni temu #1069013 przez zofialipska
Ja w związku ze zbliżającym się okresem grzewczym i zakupiłam właśnie do domu oczyszczacz powietrza www.airnaturel.pl/produkty/oczyszczacze-powietrza/ . Mam w domu małe dziecko i chciałabym możliwie jak najbardziej unknąć infekcji. Wiem że w żłobku juz oczyszacz pracuje.

2 tygodni 6 godzin temu #1069136 przez Aralka
Teraz to mozna wszystko kupic na prezent itd.

2 tygodni 6 godzin temu #1069139 przez Casandra
Mnie zaskakuje jedno zjawisko, niby w większości sklepów można dostać praktycznie wszystko. Jednak ponad 95% tych rzeczy jest zwyczajnie kopią pomysłu kogoś innego. Poźniej człowiek tylko traci czas na chodzenie po galeriach handlowych w poszukiwaniu czegoś oryginalnego na prezent. Na szczęście teraz wiele osób przesiada się na zakupy online ze względu na wygodę takiego rozwiązania. Właściwie to nic nie przeszkodzi nam nawet w razie jak coś nie przypadnie nam do końca do gustu poneiważ można odstąpić od umowy kupna w ciągu 14 dni. W kategoriach podarunków na ważne okazje widziałam natomiast coś pięknego, stabilizowane piwonie w luksusuowym opakowaniu - www.roseduchateau.com/pl/produkty/roze/piwonie-wieczne.html Nie wiem jak Was ale mnie zauroczyły :)

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka