BezpiecznaCiaza112023

Zakupy w sieci

4 lata 9 miesiąc temu #1068785 przez Magdalena1
Również bardzo często kupuję online :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068880 przez oleska23
Takie pikantniejsze tematy jak bielizna erotyczna tez wolę zamawiać online, np tutaj ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna zdecydowanie wygodniej przegląda się tego typu produkty przy komputerze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068933 przez lamo24
a ja ostatnio dla siebie żeby przyspieszyć sobie pracę z paznokciami póki maluchy śpią zamówiłam trendylady.pl/oryginalna-frezarka-jsda-jd700/ - extra sprzęt i teraz zdejmuję hybrydę 10 minut a nie pół godziny jak kiedyś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1068993 przez bunia76
Ja tam najbardziej zadowolona jestem z blendera Blendtec który znalazłam w internecie na stronie topmark.pl/ i od tej pory moje gotowanie stało się o wiele szybsze. A do tego mogę zrobić pyszne domowe musy dla maluszka, nie martwiąc się o to co znajduje się w tych gotowych, sklepowych produktach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069013 przez zofialipska
Ja w związku ze zbliżającym się okresem grzewczym i zakupiłam właśnie do domu oczyszczacz powietrza www.airnaturel.pl/produkty/oczyszczacze-powietrza/ . Mam w domu małe dziecko i chciałabym możliwie jak najbardziej unknąć infekcji. Wiem że w żłobku juz oczyszacz pracuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 miesiąc temu #1069136 przez Aralka
Teraz to mozna wszystko kupic na prezent itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 miesiąc temu #1069139 przez Casandra
Mnie zaskakuje jedno zjawisko, niby w większości sklepów można dostać praktycznie wszystko. Jednak ponad 95% tych rzeczy jest zwyczajnie kopią pomysłu kogoś innego. Poźniej człowiek tylko traci czas na chodzenie po galeriach handlowych w poszukiwaniu czegoś oryginalnego na prezent. Na szczęście teraz wiele osób przesiada się na zakupy online ze względu na wygodę takiego rozwiązania. Właściwie to nic nie przeszkodzi nam nawet w razie jak coś nie przypadnie nam do końca do gustu poneiważ można odstąpić od umowy kupna w ciągu 14 dni. W kategoriach podarunków na ważne okazje widziałam natomiast coś pięknego, stabilizowane piwonie w luksusuowym opakowaniu - www.roseduchateau.com/pl/produkty/roze/piwonie-wieczne.html Nie wiem jak Was ale mnie zauroczyły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 miesiąc temu #1069170 przez Dolores
Zakupy w sieci to bardzo fajna opcja dla ludzi mających mało wolnego czasu. Przecież każdy doskonale sobie zdaje sprawę ile to zabiera obejście paru większych sklepów w galerii handlowej. Jeszcze dobrze mieć jedną pod nosem bo dla przykładu moja znajoma mieszka w małym miasteczku gdzie nic nie ma. Na początku miałam pewne obawy czy dostanę zamówiony towar i nie stracę potencjalnie pieniędzy. Było to jeszcze dobrych kilka lat temu jak ta branża się rozwijała. Wszystko oczywiście poszło jak należy :) Teraz bez większych problemów można znaleźć nawet sklep ze skarpetkami wysokiej jakości, przykładowo - www.sklepbratexskarpetki.pl Ograniczam zakupy stacjonarne do minimum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 miesiąc temu #1069185 przez Mirek332
Moim zdaniem zakupy w sieci to najlepsze rozwiązanie dla matki, ponieważ może je zrobić o każdej porze dnia czy nocy. Ja właśnie ostatnio potrzebowałam opaski na uda ponieważ po ciążdy trochę przytyłam i pierwszy raz miałam do czynienia z obcieraniem sie uda. Zamówiłam je na stronie tono.sklep.pl/pol_m_BIELIZNA-DAMSKA_Rajs...aski-na-uda-196.html Jestem bardzo z nich zadowolona. Polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 miesiąc temu #1069192 przez martabrzeczyk
Zakupy w sieci to jest lux!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 miesiąc temu #1069194 przez Kati88
Z jednego można się cieszyć, że jest tak duży wybór towarów w sklepach internetowych. Jeszcze jak dodamy do tego możliwość zamówienia wszystkiego na kolejny dzień to chyba możemy czuć się komfortowo. Zresztą nie każdy mieszka w dużym mieście gdzie nota bene ceny też są odpowiednio wyższe. Teraz w sezonie jesienno-zimowym można znaleźć wiele przecen najbardziej pożadanych produktów. Znam osobiście wiele osób czekających na ten moment by kupić do domu potrzebny sprzęt. Sama bardziej skupiam się na drobniejszych zakupach jak kosmetyki czy bielizna. Wypatrzyłam kilka dni temu elegancko prezentujące się biustonosze z funkcją push-up - www.gatta.pl/pl/bielizna/biustonosze/push-up/ Właśnie czegoś takiego mi brakowało więc czekam tylko do wypłaty i dokonuję zakupu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069278 przez Miria
Nie ma problemu z kupieniem sobie butow jeśli ma sie nogę w standardowym rozmiarze. Problem się pojawia jesli ma sie nogę większą....Sama jestem posiadaczką wiekszej nogi i wiecznie mam problem z dobraniem dla siebie odpowiedniego obuwia.Praktycznie niemozliwe jest kupienie butów w sklepach stacjonarnych bo jeśli coś sie pojawia to niekoniecznie mi się podoba. Jesli macie taki sam problem to pewnie wiecie, ze w takich sklepach można kupić sobie jedynie buty sportowe.

Szpilek w dużych rozmiarach polecam poszukac w deezee.

W sklepie jest spory wybór i powinniście coś dla siebie znaleźć. Jeśli szukacie pomysłow na fajne obuwie to polecam równiez stronę leelou.pl/ - jest tutaj sporo wpisów na temat modnych ostatnio butów.

taka tam mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069282 przez mamina
Zarówno dla siebie jak i dzieci kupuję online:) Praktycznie wszystko oprócz żywności :)
Dla dzieci ubranka czy pieluszki na escallante.pl/pl/ dla siebie czesciej stacjonarnie aczkolwiek tez bie raz nie dwa online

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069401 przez marynika
A w internetowych SH kupujecie? Jak doświadczenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu - 3 lata 10 miesiąc temu #1069429 przez Gosiunia
Zakupy w sieci to jest wielka wygoda i oszczędność czasu. Szukałam ostatnio lamp wiszących do jadalni i znalazłam piękne, w stylu nowojorskim na boxlab.pl/lampy-wiszace . Lubię tam zaglądać, czasem trafi się coś w dobrej cenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl