BezpiecznaCiaza112023

Zakupy w sieci

6 lata 4 miesiąc temu #1066472 przez sanderson
A ja bardzo lubię zakupy w świeci, bo przy dwójce dzieci to duży komfort :) nie muszę nigdzie łazić (a dodatkowo dla nas każda rodzinna wyprawa do centrum handlowego, to dużo więcej wydatków niż się planuje - dzieci...)

Najczęściej przez internet kupuję buty i ubrania - mam już swoje zaufane sklepy z których często zamawiam i na których sie nie zawiodłam i tak się już przyzwyczaiłam. Cenowo też wychodzi lepiej niż w sklepach stacjonarnych, więc zachęcam :D

Ja np. ostatnio upolowałam dla męża fajne skechersy meskie, takie jak tutaj:
retrokicks.pl/pol_m_MESKIE_Skechers-249.html - nie wiem czemu taka niska cena, chyba przed świętami jakieś promocje, ale warto teraz sprawdzić!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066479 przez dagmara29
Również bardzo lubię zakupy online. Ostatnio kupowałam płytki stargres https://www.twojelazienki.pl/stargres-plytki-podlogowe-i-lazienkowe.html są niedrogie i wyglądają naprawdę świetnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066493 przez ksenia28
Jakbyście szukali polskich książek będąc w UK, to sprawdźcie sobie księgarnię rewolucja.co.uk - mają duży wybór, bardzo przystępne ceny. Nawet doliczając koszty wysyłki nie wychodzi drogo, można u nich kupić też polskie gry planszowe, puzzle, książki dla najmłodszych, spory wybór. Wysyłka kosztuje niecałe 2 funty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066532 przez Estica
To prawda, zakupy w sieci pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu, jest to duże ułatwienie w czasie ciąży, jak i później gdy na świecie już pojawi się dziecko. Sama też od dłuższego czasu zaopatruję się właśnie w ten sposób. Ktoś wcześniej wspominał o zakupach na wyprawkę do szpitala. Myślę, że podstawową rzeczą, zaraz obok śpioszków są czapeczki, zwłaszcza, gdy poród ma się jesienią, czy zimą. Warto prześledzić asortyment sklepu LENCIA https://lencia.pl/czapki-c-136_37.htmlhttps://lencia.pl/czapki-c-136_37.html bo zarówno w tym zakresie, jak i w innych, mają bardzo ciekawą ofertę. Bardzo podobają mi się te bawełniane czapeczki pinokio, co sądzicie, sprawdzą się dla noworodka?
Podziękowania: Feliksa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066533 przez Feliksa
Do zakupów w necie przekonał się nawet mój mąż, o czym dowiedziałam się podczas wręczania mi prześlicznych perłowych kolczyków. Dostałam na prezent z okazji urodzenia syna. Jestem nimi tak oczarowana, bo są naprawdę cudne, że brak mi słów, bym mogła to wyrazić. Widziałam już nie jedne perły, ale coś tak pięknego jeszcze nie. Wymusiłam wprost na nim, żeby mi zdradził w jakim sklepie je kupił i wyjawił mi. Ależ w tym sklepie mają niesamowitą kolekcję pereł, mówię wam! Same zobaczcie gemlord.pl/ prawdziwe, najprawdziwsze perły! Nie wiem czy jeszcze będę miała coś z tej biżuterii, ale jedno jest pewne, będę ten sklep często odwiedzała:)
Podziękowania: Milakus

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066559 przez Milakus
Mnie się często zdarza kupować rzeczy w sieci, jeszcze nie trafiłam na nic, co byłoby niewygodne. Przynajmniej nie muszę stać w kolejce w sklepie i tracić energii na chodzenie i szukanie czegoś odpowiedniego. Ładne i tanie ubrania ciążowe znalazłam na Limango www.limango.pl . To klub zakupowy i dużo markowych rzeczy można tam kupować taniej, niektóre ceny bywają obniżone o 80%. Poza tym mają tam dość duży wybór rzeczy, więc nie jest trudno coś znaleźć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066560 przez karrwahlo
a w takim zalando, albo zarze nie będzie ubrań ciążowych? Bo wydaje mi się, że mogą być..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066566 przez SanN
Jeżeli chodzi o asortyment dziecięcy to sobie poszukajcie w MAYLILY bardzo dobrej jakości kocyki oraz szlafroki na których można zamówić haftowane imię dziecka. Z drugiej strony warto przejrzeć ich ofertę - maylily.pl/pl/ ponieważ mają całą masę autorskich projektów, których próżno szukać w innych miejscach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066571 przez RacławickaKosa
Ja wam dziewczyny powiem, że zakupy w sieci to idealny sposób na oszczędność. W ostatnim roku przekonałam się jak dużo można zaoszczędzić na niepozornych przedmiotach. Postanowiłam iść w stronę nowoczesności i zdecydowałam się na wyprawkę dla mojego syna zakupioną przez internet, co było pomysłem po prostu genialnym. Oszczędność rzędu 100 złotych to wynik bardzo dobry, a kupiłam praktycznie te same przedmioty! Większość z nas lata po tych marketach nie wiadomo po co, a całą reszte kupuje w internecie. Nie wiem czemu uważamy, że wyprawki nie da się zrobić elektronicznie. Ja się na szczęście przełamałam. Te same, markowe produkty są tam o parę złotych tańsze i tak oszczędzamy na każdym z kolei. Zobaczcie sobie chociażby tę stronę , z której ja korzystam. Dodatkowo poza sezonem jest parę złotych taniej bo wszystko zwykle jest w promocjach, dlatego też w tym roku wyprawkę zrobię chyba wcześniej bo warto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066591 przez anabelle86
A ja powiem Wam, że warto przekonać się do zakupów spożywczych online, zwłaszcza przy małych dzieciach :) Sama od jakiegoś czasu korzystam z usług szopi.pl/ i to ogromne ułatwienie, jeśli chodzi o organizację dnia. Dostarczają nawet z Biedronki, jak ktoś szczególnie lubi ich produkty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066592 przez szafeczka
Pewnie, że lubię kupować w internecie. Można upolować jakieś fajne promocje i zakupy przywożą ci do domu:) najczęściej kupuję tak te produkty, które już mam sprawdzone jak np. takie tampony - www.myob.pl/procomfort i tylko szukam sklepu, gdzie są taniej. Ale to nie znaczy, że nie lubię iść na tradycyjne zakupy do galerii, żeby sobie obejrzeć różne rzeczy, wziąć do ręki, przeczytać etykietę itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066595 przez Bejka06
A kto nielubi takich zakupów, ale masz racje jak kupować to tylko w sprawdzonych sklepach. Przed świętami moja fryzjerka dała mi namiar na www.lu-cosmetics.com.pl/ kupuje u nich sobie lakiery. Faktycznie te jej paznokcie w porównaniu z moimi to zawsze było jak niebo a ziemia. Teraz to i moje wyglądają efektownie i wiecie co zauważyłam, że sa zdecydowanie w lepszym stanie. Jednak coś jest w tej hybrydzie. Muszę się jej zapytać jak ona robi sobie te kilka kolorów, bardzo mi się to podoba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066609 przez mirena
uwielbiam zakupy w sieci, wtedy kiedy mam czas to siąde zamówię, nie muszę chodzić po sklepach i ciągle czegoś szukać. nawet męzowi zamawiałam przewód oponowy bo stwierdził, że w internecie znajdę go znacznie taniej, miał facet racje, znalazłam ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066631 przez Ilonka97
Też znalazłam fajny sklep internetowy - zobaczcie same jakie są ceny :woohoo: -> http://lifetips.pl/forum/gearbest . Kupowałyście tam kiedyś? Jeśli tak, to jak oceniacie zakupy? Będę wdzięczna za każdą informację :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066640 przez Nursel
Ja przy okazji szukania sposobu na wrażliwe uzębienie znalełem fajną internetową aptekę Apteka Mini. Fajne gotowe zestawy, pojedyncze produkty - www.aptekamini.pl/dentinox-n-zel-na-dziasla-10g.html posegregowane tematycznie i jak patrzyłem to ceny niższe niż w moejj stacjonernej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl