BezpiecznaCiaza112023

Zakupy w sieci

6 lata 9 miesiąc temu #1064225 przez dorota1
Jeśli chodzi o zakupy artykułów spożywczych to niestety nie potrafię robić takich zakupów przez internet. Kilka razy próbowałam ale i tak później musiałam iść do tradycyjnego sklepu, bo o czymś zapomniałam. Za to bardzo chętnie kupuje przez internet ubrania. W nowej pracy obowiązuje mnie dress code.Mamy kontakt z klientem więc musimy ubierać się elegancko czyli ciemne spodnie lub spódnica, biała bluzka i do tego żakiet. Tylko w piątki możemy ubierać się bardziej casualowo niż biznesowo. Byłam więc zmuszona odświeżyć swoją garderobę i tak trafiłam na Eye for fashion ( https://eyeforfashion.pl ) Na początku trochę obawiałam się o wybór odpowiedniego rozmiaru ale na szczęście się udało. Ubrania okazały się bardzo dobrej jakości i świetnie dopasowane do mojej sylwetki.
Jak mamy w domu małe dzieci to bardzo trudno wybrać się do galerii handlowej na zakupy. Wtedy internet okazuje się najlepszym rozwiązaniem. Siedząc wygodnie we własnym, fotelu możemy wybrać to co najbardziej nam odpowiada. Zostanie to dostarczone pod nasze drzwi. Gdyby coś nie pasowało zawsze możemy to zwrócić lub wymienić na coś innego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064229 przez Gabriela34
to zalezy co i dla kogo...prezenty raczej kupuję stacjonarnie, ale ostatnio ubrania dla sieie czy syna zaczełam kup[owac online bo w sklepach jest taka ilosc ludzi ze po wizycie w 1 czuje się tak wyczerpana ze nie mam sily na wejscie do kolejnego ;/ Męskie zakupy tez swego czasu robiłam na lancerto.com . Teraz mąż robi już to sam, choć nadal tutaj. Maja łądne ubrania, dobrej jakości za stosunkowo niskie ceny. Ważne jak facet musi wyglądać elegancko na co dzień w pracy...typową kobietą nie jestem bo zakupów po prostu nie lubię;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064548 przez marynika
Ostatnio coraz częściej robię zakupy w internecie, bo tak jest o wiele wygodniej. Przy okazji mogę poczytać też o modowych trendach: http://faar.pl/5-pomyslow-na-stroj-do-pracy-badz-modna-w-biurze/ . Dzięki temu znalazłam sporo inspiracji na wygodny strój do pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064833 przez Govalinenko
Ja w sieci kupuję bardzo dużo.
Najnowsze zakupy to te związane z akcesoriami do komputerów. Polecam ten sklep atramentowka.com/ Fajne ceny, wszystko można zamówić Online. Szeroki wybór produktów, słowem, bardzo się opłaca.
Mają też fajny blog, gdzie można porównać ciekawe informacje. Interesująca opcja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064866 przez elegancka
A to i ja się pochwalę. Kupiłam dzisiaj laptopa, coby móc się wieczorami rozerwać. Wybór padł na https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-msi-ge62-apache-specyfikacja-techniczna-opis-serii-recenzja/4621/ , bo najbardziej odpowiadały mi parametry i cena

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064887 przez junonka
ja zakupy dla dziecka zazwyczaj robię online, nie bardzo mam czas na bieganie po sklepach a online mogę wypatrzeć sobie fajne promocje i także kupić bardzo dobre jakościowo rzeczy . Niedawno znajoma poleciła mi super sklep z akcesoriami dla dzieci www.smykoland.pl , kupowaliście u nich? Mają suuper promocje i bardzo bogaty asortyment.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065131 przez wyjur
Zakupy przez Internet są dużo wygodniejsze i tańsze. Oferty sklepów są na prawdę duże więc jest w czym wybierać. Sama ostatnio zamówiłam taki blender https://www.tvokazje.pl/blendery/27-ultramaxx-nutritional-extractor-0644812024221.html i jestem z niego zadowolona, bo można w nim zrobić dosłownie wszystko a cena była okazyjna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065911 przez Domii1983
Zawsze wszystko zależy od tego czego aktualnie poszukujemy. Jeśli szukacie mebelków dla niemowlaka, to warto zajrzeć tutaj: atbmeble.pl/strefy-zycia/meble-niemowlece/ , duży wybór zestawów pozwala na znalezienie czegoś odpowiedniego do pokoiku dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066094 przez midnight79
A gdzie kupujecie ubrania? Jakie macie ulubione sklepy? Jeśli szukacie sukienek w większym rozmiarze to na celnie.pl/top-5-sklepy-z-sukienkami-dla-puszystych możecie znaleźć 5 sklepów z sukienkami dla takich kobiet.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066132 przez wyjur
Jeśli muszę już coś kupić to najczęściej porównuję różne oferty. Kupuję wszystko w sieci. Najczęściej odzież i buty. Czasem żałuję, że nie każda hurtownia butów umożliwia zakupy ze swojej oferty dla zwykłego śmiertelnika, bo różnice w cenie bywają znaczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066234 przez TatianaWojdyga
Szczerze mówiąc to wszystko zalezy co mam kupować w tej sieci. Moge kupić perfum, jakieś ubrania , buty itd . Natomiast artykuły spożywcze kupuję tradycyjnie . Robię to albo w sklepac osiedlowych albo w Biedronce . Co do tego ostatniego sklepu to tu np kupuje mrożonki typu szpinak pierogi , mięso czasami, rybę , owoce morza , pampersy. Bardzo też lubię tu kupować ich własny produkt delicje Paryskie . Były takie dobre ;) Właściwie to nie odbiegały od tych oryginalnych . Ale od pewnego czasu są jakby niedobre . Mają inny smak. Biszkopt jakby stary a polewa czekoladowa sztuczna :/ Kupuje je , którać może ?Ja jestem z Wrocławia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu - 6 lata 5 miesiąc temu #1066251 przez Habena
Ja jeszcze mam problem z kupowaniem ubrań w sieci. Boje się różnych rozmiarów. Dużo kupuję za to butów. Cała elektronika też jest przeze mnie tak zamawiana. Ostatni bardzo udany zakup to słuchawki u tej firmy - https://gamera.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066314 przez Nursel
Jedzenia i ubrań nie kupuję. Ostatnio lubię kupować leki i suplementy bez recepty - mam sprawdzoną Aptekę Mini - www.aptekamini.pl/ gdzie uzupełniam zapasy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066349 przez Piksel
Ja jedzenia też nie kupuję, tzn,. nie robię takich cotygodniowych zakupów w sieci, ale często sprawdzam, gdzie można dostać nietypowe np. przyprawy, których nie sprzedają w każdym sklepie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066354 przez marynika
Ja czasami kupuję spożywkę w sieci, ale regularnych zakupów tam nie robię. Bardziej ciuszki kupuję etc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl