BezpiecznaCiaza112023

Zakupy w sieci

6 lata 2 miesiąc temu #1066650 przez kadma
Ja już chyba większość rzeczy kupuje w necie, choć czasem przytrafiają się nieprzyjemne sytuacje. Żeby się przed tym chronić ubezpieczyłam zakupy internetowe w banku Raiffeisen. To nie majątek (2zł/m-c) ale mam pewność że w razie czego nie będę stratna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066664 przez Matum
Przez internet kupuję najczęściej markowe ubrania i kosmetyki. W sklepach online zawsze znajdę większy wybór produktów, często po niższej cenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066669 przez Laurka
Ja też bardzo często robię zakupy w sieci, to mój ulubiony sposób, bo zajmuje najmniej czasu. Ostatnio chciałam sobie kupić sukienkę w której będę mogła chodzić do pracy teraz, gdy jest zimno i znalazłam bardzo fajny artykuł na temat sukienek dzianinowych https://modbis.pl/Sukienka-dzianinowa-dla-kogo-gdzie-zakladac-jakie-dobrac-dodatki-news-pol-1517319970.html i bardzo mi pomógł w wyborze odpowiedniego modelu. Zwykle gdy nie jestem pewna co wybrać szukam tego typu rad w internecie i zwykle udaje mi się trafić w to co chcę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066694 przez [email protected]
Ja często kupuję i myślę, że warto bo jest dużo taniej, a poza tym nie trzeba latać po sklepach. Jedyne co kupuję stacjonarnie to buty, sukienki i jedzenie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 3 tygodni temu #1066758 przez Andreaa
Sama ostatnio zamawiałam sukienkę przez internet. Szukałam jakiejś fajnej sukienki na przejściowy okres. Nie grubej na zimę i jednocześnie nie jakiejś zwiewnej na lato. Tak abym mogła w niej chodzić pod płaszczyk wiosną. I niestety ale nie znalazłam jej w sklepach stacjonarnych w moim mieście Tak więc zdecydowałam się na kupno jej w sklepie internetowym Konkretnie kupiłam w Answear. Typowa jeansowa szmizjerka .Ale pasuje do wszystkiego i jest wygodna. Wszystkie rozmiary były dobrze opisane tak wiec nie miałam przykrej niespodzianki jeśli chodzi o sam rozmiar sukienki.
answear.com/p/szmizjerka-1265-t.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 1 miesiąc temu #1066763 przez SanN
Akurat nie rozumiem takiego podejścia, że nie kupuje w sieci bo nie wiem co. Moim zdaniem w sieci można znaleźć dużo więcej produktów które szukamy w dużo lepszych cenach, czy warto więc kupować w sieci odpowiedzcie sobie sami. My jak szukaliśmy pościel dla dzieci a zależało nam na bambusowej dopiero w zaira.pl znaleźliśmy w sklepach stacjonarnych nigdzie jej nie było a jak nam powiedzieli, że sprowadzą to za 2x wyższą cenę niż tu gdzie kupiliśmy. Tutaj macie namiar jakby ktoś szukał - zaira.pl/pl/c/Posciel-dla-dzieci/9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066777 przez marynika
Niektórzy po prostu nie mają zaufania do zakupów w sieci. I nic ich do tego nie przekona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066779 przez Feliksa
W zupełności zgadzam się z tym, że są rzeczy, których nigdzie indziej nie kupimy jak tylko w internetowych sklepach. Przekonałam się o tym kiedy poszukiwałam biżuterii do sukni ślubnej. Wymarzyłam sobie biżuterię z pereł ze względu na symbolikę jaką one mają. Chyba nie ma piękniejszej i niezwykle kobiecej biżuterii na taką uroczystość jak właśnie z pereł. To co oferuje sklep gemlord.pl/ jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziło. Proszę mi wierzyć takiej palety przepięknych pereł nie spotkałam nigdzie indziej. Bogate wzornictwo kolii, kolczyków, bransoletek, kolczyków. Prawdziwe perły przeróżnej barwy i wielkości w oprawie złota z akcentami innych szlachetnych kamieni, dosłownie ‘’perłowy zawrót głowy’’, coś niebywałego. Ciężko mi było wybrać, bo wszystko mi się podobało. Z pomocą przyszła przyjacióła doradzając ten oto naszyjnik gemlord.pl/pl/p/Zloty-lancuszek-z-perlami-Akoya/760

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066781 przez Dżej89
Jeżeli chodzi o mnie to ja bardzo lubię zakupy w internecie. Zawsze znajduje tutaj coś oryginalnego i ładnego. Nawet teraz w drogerii online trafiłam na cudowny zestaw pędzli do makijażu puderek.com.pl/pedzle-jessup/5597-jessup...zli-do-makijazu.html . Muszę sobie go kupić, bo jest ładnie wykonany i po za tym będę mogła tymi pędzlami wykonać dokładniejszy makijaż.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 tygodni temu #1066800 przez karokaro00
też kiedyś miałam obawy co do zakupów przez internet, jednak odkąd mam dziecko, to mam mniej czasu na to, aby chodzić po sklepach, dlatego zakupy online tylko wchodzą w grę :) od jakiegoś czasu nawet leki i kosmetyki zamawiam w aptece Melissa, zauważyłam, że tam jest najtaniej i też często załapuję się na darmową dostawę, więc dla mnie to duża wygoda, kiedy kurier przesyłki przynosi pod drzwi ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 dni temu #1066866 przez MamaMajki
Ja uwielbiam kupować dla mojej małej rzeczy w sieci, zawsze wyszukam coś ciekawego :p Chociażby ten sklep jest moim ostatnim odkryciem, naprawdę fajne rzeczy w dobrej cenie: tulituli-baby.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 dni temu #1066884 przez oleska23
Ja również większość rzeczy kupuje online, w czasach kiedy ciągle mało czasu jest to super wygodnę, nawet bieliznę zamawiam w sklepie internetowym tutaj ekskluzywna.pl/ kolejnym plusem są niższe ceny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066905 przez mirena
Kochane kobiety, jak mowa o zakupach to jakie produkty do włosów polecacie? Ja myślę nad www.eldom.eu/sklep/kategoria/karbownice-i-prostownice karbownicą lub prostownicą. W sumie oba urządzenia by się przydały, ale muszę najpierw zadecydować, które bardziej się przyda i które mniej niszczy włosy, co o tym myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066908 przez kamlila1
oszczędzam sporo czasu gdy kupuję online, a na szczęście rzadko się zdarza, że coś mi nie pasuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066920 przez zuzka
Mój ostatni zakup książkowy - rewolucja.co.uk/9788375154924/jelita-wie...ak-zrewolucjonizowac polecam przeczytać, jak macie problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi, albo na przykład z alergią. Bardzo ciekawa książka, która pomaga zrozumieć, jak działa nasz organizm oraz jak sprawdzić, żeby czuć się lepiej. Ja znalazłam książkę całkiem przypadkiem, ale chętnie ją polecę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl