BezpiecznaCiaza112023

Zakupy w sieci

5 lata 11 miesiąc temu #1066923 przez magdabak
Ja mogę polecić każdemu zakupy przez internet i troszkę dziwi mnie to, że niektórzy nie mogą się przekonać jak taka forma zakupów robi się coraz bezpieczniejsza i dużo można przeczytać w internecie, że przez internet coraz więcej osób zaczyna kupować rzeczy ( shop7.pl/zakupy-przez-internet/ ) Ja sama może produktów spożywczych nie kupiłabym przez internet, ale ciuchy dla mnie, dziecka czy męża to tak. Albo jakieś zabawki dla maluszka, kosmetyki czy artykuły do domu to bardzo często zamawiam i jeszcze nigdy nie miałam jakichś większych problemów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066927 przez Lucynka33
Ja się nie dziwię. Na każdym kroku są różne pułapki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1066957 przez werka
nie zdarzyło mi się jeszcze żebym miała jakieś straty zawsze mogłam oddać to co kupiłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1066972 przez karokaro00
Również robię zamówienia przez internet, najczęściej zamawiam sprawdzone kosmetyki. Ceny są dużo niższe (np. w aptece Melissa), więc nie widzę sensu przepłacać i kupować w sklepach stacjonarnych. Natomiast jeśli chodzi o ubranka, to wolę kupować stacjonarnie i na żywo ocenić ich jakość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1066998 przez julaM
Przy trójce małych dzieci zakupy przez internet są bardzo pomocną sprawą. Kupuje nawet artykuły spożywcze i przemysłowe na stronie zakupy z dowozem. Jest to dla mnie spore ułatwienie szczególnie ze względu na duże i ciężkie zgrzewki wody i soków czy pampersy dla dzieciaków. Wy również zamawiacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #1067028 przez Quake
Ja ostatnio szukałam butów sportowych, najlepiej jakiś od Nike i widziałam taki artykuł o Nike Cortez: podsuwam.pl/nike-cortez-buty-forresta-gumpa-jak-nosic-je-dzis które są dosyć ładne, no i cieszą się sporą popularnością.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067059 przez Domii1983
Ja robię zakupy online, ale tylko w sklepach które znam. Często też szukam porad modowych i w ten sposób trafiłam na podpowiedzi modbis.pl/Jaki-to-stroj-koktajlowy-Czy-t...-pol-1526882628.html . Sukienka koktajlowa jest takim połączeniem sukienki wieczorowej i codziennej czyli chyba tym, co kobiety lubią. A na większe wyjścia jest jak znalazł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067082 przez Biletka
problem moze byc co najwyżej z rozmiarówką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067218 przez Paulina Janiszewska
Ja mieszkam w Kielcach kiedyś zawsze korzystałam z e-tesco. ostatnio skorzystałam z zakupyzdowozem.pl i przyznam , że jestem zadowolona. Na pewno dużo lepsza jakość usługi niż w tesco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067231 przez ewlina.m
Też bardzo często kupuje online :) ostatnio kupowałam płytki ceramiczne www.twojelazienki.pl/polcolorit.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067245 przez Gabriela34
online zazwyczaj planujemy wakacje i robię niezbędne zakupy. Dziś zamówiłam walizki, na które od dawna chorowałam. Wyprzedaze w pełni więc nie byo na co czekać, zwłaszcza ze wyjazd na urlop już za 2tyg:) " www.wittchen.com/blog/wittchen-travel-kolekcja-s-line
"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067247 przez jesti
nie mam zahamowań kupuje prawie wszystko w sieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067369 przez Paulina Janiszewska
A kto z Was korzysta z opcji zakupów spożywczych z dostawą do domu? Ja robię i niektórzy nawet z mojej rodziny mówią ze jestem leniwa. Dla mnie to okropne. Skoro można sobie ułatwić życie to dlaczego mam ubierać swoje maleństwo stać w korkach potem w kolejkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067776 przez szafeczka
Zależy gdzie mieszkasz. Zakupy spożywcze to przede wszystkim wielka oszczędność czasu, niestety nie każdy ma możliwość składania takich zamówień bo zwykle markety dowożą produkty z krótkim terminem przydatności tylko i wyłącznie w większych miastach.
Ostatnim moim zakupem była sukienka ze sklepu naia.com.pl/sukienki-mlodziezowe Czy lubię zakupy przez internet? Kocham.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067850 przez vasilia
Zakupy przez internet to dla mnie duża oszczędność. Od pewnego czasu zaczęłam korzystać z klubów zakupowych. Ostatnio testuję akurat Limango. Zapisałam się do ich newslettera na stronie www.limango.pl/ i dzięki temu dostaję oferty promocyjne. Ostatnio znalazłam tam nową, elegancką bluzkę. Podobną widziałam kiedyś w sklepie stacjonarny, ale kosztowała dwa razy więcej. Fajnie, że można korzystać z niższych cen w internecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl