BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857845 przez vika
Naprawdę,że słów brakuje....wlaśnie,że Wy ją popieracie w tym co robi i te wasze wypowiedzi w jej obronie aż rażą .....spokojnie to można do kogoś kto okazuje skruchę w tak poważnym czynie odbierającym ludzkie życie ....a Ona chwali się tym na lewo i prawo tylko dlatego,że u niej jest to dozwolone....no tak jak jest to dozwolone to niech kazda zabija bo przeciez to takie LUDZKIE jEZUUUUU.... :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
A CO WY Z TĄ RELIGIĄ i z tymi gumkami...to nie średniowiecze nie chce mieć dzieci to się zabezpieczam i niech mi ksiądz w glowie nie mąci jakimś zakazem religijnym kużwa zajdzcie na ziemie co to za argument....porównujecie aborcje do antykoncepcji z jakoego powodu..???? braku argumentów....
pewnie niech zabija i niech żałuje do końca życia :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: kiedyś spotka ją zasłużona kara :ohmy:
jeszcze powie,że ją to bawi....bawi ją ludzka reakcja na zlo :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
no tak niech teraz powie,że zabija dla nas,,,,tak na zlość....dziecinada.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857850 przez kakaszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857852 przez Hania84
Karolka chciałam taka parasolkę co się montuje do spacerówki i która można sterować i osłaniać dziecko od słońca....chciałam zobaczyć w jakich cenach są...ale skłaniam sie i tak bardziej na kupno jej w PL jak będziemy :blink: tak tylko z ciekawości chciałam iśc zobaczyć...ale chyba dziś zostaniemy w domu...

vika umiesz czytać? było napisane KONIEC TEMATU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857859 przez Gochens
Sophie a może jakiś torcik z bitą śmietaną i owockami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857860 przez vika
wiesz co dziewczynko idz do przedszkola...z takim podejściem nie zasługujesz na żadne dziecko :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
nie będę się więcej w tym temacie wypowiadać ,,,,,,mam nadzieję,że zmory przeszlości nie dadzą Ci funkcjonować normalnie....nie za to co robisz a za Twoje podejćie do życia.....
równiez tak samo ja Ciebie mnie śmieszą takie Twoje wypowiedzi bo to świadczy tylko o tym jakie z Ciebie dziecko....... :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Jeśli tak Cię denerwuje ludzka reakcja to po co wypowiadasz sie na forum publicznym....
A LUDZKIE TO JEST PODWIĄZAĆ SOBIE JAJNIKI BY NIE ZABIJAĆ PO CHWILI UNIESIENIA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857862 przez katarinka1


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857868 przez Marta1985
Gochens widzę że ty dziś pracujesz tak jak ja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857869 przez Hania84
hehe dziewczyny aaaa co jeśli możecie to odpoczywajcie w pracy :lol: praca jest po to by odpoczywać...a w domu się pracuje hihi :D :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857872 przez Gochens
haha Marta to jest najlepsza praca tylko jakieś nerwy większe :lol: a wiadomo nie moge sie denerwować !!!

Spijam herbse i pita musze wydrukowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857873 przez Marta1985
HANIA racja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857881 przez Hania84
Dziękujemy Panie Piotrze za reakcję i usuwanie nieodpowiednich postów. :) Było ich tu sporo niestety ostatnio. Ostrzeżenia też powinny polecieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857889 przez Kasiasia
Dzien dobry...

ale ruch tu wczoraj byl...
choc nie bylo mnie na forum to ciagle o tym myslalam i spac nie moglam....
uwazam ze inne dziewczyny maja prawo tu wejsc i komentowac to co sie dzieje... tak jak wczoraj pisalam ktos musi zawalczyc o ta mala istotke. jak mama nie chce robia to inni....
my z powodu tego ze znamy kakaszke nie chcialysmy tak ostro...
ale dziewczyny nie mozecie pisac ze wszystkiey ją popieramy i dajemy jej przywolenie.
Wg mnie jesli argumenty nie docieraja do kakaszki, a moga nie docierac bo jest troche w szoku jak to zwykle bywa na poczatku ciazy zwlaszcza nie planowanej to moze pomoc tylko modlitwa.
i pomyslcie tez jaka sile do utrzymania ciazy moze miec dziewczyna jesli rodzice wspieraja ja w tej aborcji...
kakaszka nie wierze ze te wszystkie slowa cos w tobie nie poruszyly... no chyba ze zadzialaly mechanizmy obronne i sie zamknelas i zawizelas przeciw...
Przemysl to prosze...(chociaz mysle ze mimo wszystko myslisz o tym teraz intensywnie) mysle ze jak zaopiekujesz sie ta malenka istotka i dasz jej szanse na zycie wiele sie zmieni.... tak jak pisala ktoras z dziewczyn w zyciu wszystko sie obraca i zobaczysz ze sama potem otrzymasz od zycia szanse.... wsparcie od 9anstwa bedziesz miala jakies napewno i zobaczysz ze pojawia sie tez obok dobrzy ludzie ze wsparciem dla Was. Mysle ze tu mnie szosteczka poprze z tym wsparciem.. a zreszta przed urodzeniem elizki kuzynka tez przyjechala ni z tego ni z owego z taka masa rzeczy a martwilas sie ze nic nie masz. Ato ze z facetem bedziesz sie spotukac 4 razy w roku to nieprawda. Zreszta moze mu sie odmieni zateskni i znajdzie cos na miejscu... Kakaszka nie idz na latwizne bo mozesz wiele stracic....

a to ze tak otwarcie o tym mowisz ja to odbieram jako wolanie o pomoc...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mam nadzieje ze mimo wszystko na forum czerwcowek bede mogla zostac.
milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857911 przez Sevilla
Nie zamierzam nikogo obrażać, nikogo oceniać.

Mam tylko pytanie do mam czerwcowych. Ile z Was poroniło, ile z Was miało skrobankę, bo maluszek się nie rozwijał, ile z Was miało usuwaną ciążę pozamaciczną, gdzie biło serduszko a maleństwo się rozwijało prawidłowo??? Ja przeżyłam trzy takie ciąże, zanim doczekałam się Maksa. Powiem szczerzę, że ból ogromny przepełniał moje serce, więc trudno mi zrozumieć decyzję Waszej koleżanki. Niektórym łatwo zajść w ciąże i ją donosić. Może, gdyby musiała choć trochę bardziej się starać o maluszka i przeżyła ich stratę, pomimo ogromnej chęci posiadania dziecka, zrozumiałaby, że wygłaszanie publiczne o aborcji, może ranić inne matki, które traciły swoje dzieci jedno po drugim, gdyż nie były wstanie je donosić, bądź obumierały jeszcze w ich łonie. Mówię, to bo koleżanki z mojego forum, które się tu wypowiadały znalazły również się w takiej sytuacji, jak ja i rozumiem ich reakcję. Rozumiem, też Waszą. Miło z Waszej strony, że pomimo decyzji Waszej koleżanki stajecie w jej obronie, ale proszę postawcie się również w naszej sytuacji - matek, które zanim doczekały się maleństwa, kilka już straciły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857924 przez vika
Haniu mnie nie rusza Twoje KONIEC TEMATU....forum jest publiczne i będę wyrażala swoje zdanie na ten temat czy wam sie to podoba czy nie....Co niektóre zrobily z tego post o tytule....Pozwólmy jej zabic...przecież to takie ludzkie ludzia buzi nie zamkniecie
widzę,że i kakaszki post naruszył regulamin.....w koncu ktos zareagował na bezczelność tej dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857951 przez Hania84
Widzę że forum zrobiło się lutowo,styczniowo, majowo czerwcowe...a tak się bałyśmy że nas coraz mniej :)
Szkoda tylko że jak chciałam jakiejś rady na majówkach to żadna dziewczyna mi nie odpowiedziała :( i nie tylko ja bo chyba Marta raz też się pytała o coś i nie było odpowiedzi...nasze posty zostały zignorowane.
A teraz wszyscy się obudzili i próbują coś mówić i radzić...

Powtarzam po raz tysięczny każdy ma swoje zdanie na ten temat i my to szanujemy...ale można się wypowiadac w bardziej kulturalny sposób...kakaszka też ostatnio przesadziła i nie bronię jej...
Powtarzam! to że na nią nie naskakujemy jak Wy to NIE ZNACZY że to popieramy !!!
ja staram się zrozumiec każdego człowieka dlaczego morduje, gwałci, kradnie? brak zrozumienia jest pierwszym krokiem do wojny i niezgody na świecie. Jestem po resocjalizacji i miałam styczność z róznymi elementami...ale nie oceniałam ich...starałam się dowiedzieć dlaczego to robią, co nimi kieruje i może w inny sposób do nich dotrzeć...tego uczy właśnie resocjalizacja.
Ale pewnie zaraz mnie zjedziecie...że to jak jesteś taka mądra to...ble, ble ble. Ale tak na prawdę do każdego postu można byłoby sie doczepić...każdemu coś zarzucić...NIKT NIE JEST IDEAŁEM!

U nas coś się wypogadza...może skocze zobaczyć te parasolki. :)

Milady co u Dzieciaczków? jak się czują?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl