BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu #857953 przez srenka_918
Teraz już wiem czemu spać nie mogłam... Kakaszka śniłaś mi się... Byłaś smutna... Teraz wiem czemu...

Dziewczyny... Szczerze dla mnie to co chce zrobić Kakaszka nie jest ani mądre, ani "ludzkie" (jak to nazywacie) ale to nie znaczy że muszę ją wyzywać, szydzić i szykanować... To moja koleżanka, którą polubiłam... Jak umiałam tak próbowałam odwieźć ją od tej decyzji... Ale to ona decyduje... Na pewno zada dziecku mniejszy ból niż jakby udusiła je po urodzeniu... A takie matki też się zdarzają...

Jest to publiczne forum, każdy ma prawo pisać, ale niech te Wasze wiadomości nikogo nie obrażają!!! Naszym zadaniem jest wybaczyć, Bóg osądzi!!!!

Jak już pisałam źle spałam a jak już zasnęłam twardo to Pawełek zaczął marudzić... Tym sposobem jestem mega niewyspana... Czekam tylko kiedy małego sen zmognie to się zdrzemniemy ;)
Tak piszecie o kawkowaniu, herbatkowaniu... Czy wiecie że ja moje wypite kawy w życiu mogę policzyć na palcach jednej ręki? ;) A herbata musi mieć w sobie to coś żeby mi zasmakowała i żebym wypiła do końca ;)

Haniu jak ja będę kupować parasolkę, to poszukam najtańszej ;) Nie wiem jak dużo będę z niej korzystać ;) w mieścinie obok widziałam już za 80zł, ale brzydkie, a taka za 110zł to juz nawet wyglądowo może być ;)

Malutka powodzenia w Wielkim Mieście ;) to jak ja bym napisała że jadę wo Wielkiego miasta to możecie mnie szukać gdzieś w trójmieście ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857986 przez kakaszka
dziewczyny przepraszam za zaistniaja sytuacje i za poprzedniego posta, ponioslo mnie. naprawde nie myslalam, ze bedzie az takie zainteresowanie, chcialabym wrocic do wczorajszego dnia i napisac, ze to hormonalne czy cokolwiek jeszcze.

serio mowiac troche zglupialam co teraz z moim udzialem w forum, nie chce by watek stal sie tematem kakaszka- morderczyni, wiec chyba nie bede sie udzielac do momentu, az burza nie ucichnie. szkoda by mi bylo was opuszczac na zawsze, bo traktuje czerwcoweczki jak moi najlepsze kolezanki.

wszystkie panie co maja cokolwiek do powiedzenia mi prosze pisac na priv i juz dac spokoj moim kolezankom, bo nie ja tu jestem najwazniejsze, tylko dzieciaki urodzone w czerwcu 2013 ( nie wszystkie :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857995 przez Sophie25
Gochens z tym tortem dobra mysl :)
HAnia bede robic te ciastka :D
Ja tez parasolke ostatnio kupowałam i mnie tak denerwuje ze chciałam ja czyms przykleic chyba kupiłam dziadostwo bo ciagle spada i nie ma dobrego mocowania ... ;/
A ja chyba mało zwrociłam uwage na mocowanie ... ;/

Obievcana fotka cieniowanych włosów : :)

tylko chce do grzywki wrocic z powrotem :)
mam nadzieje ze widac :silly:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857997 przez kakaszka
i na koniec sophie sliczna wryzura, zawsze o takie marzylam, no i sliczna ty, choc i widac prawie tylko oczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857998 przez monia89
Kakaszka urodź to dziecko proszę a ja je wezme od Ciebie i pokocham jak swoje! Nie wiesz jaką jesteś szczęściarą że masz już zdrowe śliczne dziecko. I teraz los obdarował Cie tym darem poraz kolejny. Ja.nie żartuje proszę przemyśl moją propozycje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858002 przez Hania84
Srenka zmieniłaś suwaczek na bardziej czytelny !!! fajnie :) teraz wszystko widać :) wow to juz 10 tydzień ! ale ten czas leci :)
dzięki za info odnośnie cen parasolek w Pl :)

jestem też tego zdania co kakaszka jeśli macie coś do niej to prosze pisac do niej na priv i nie zaśmiecać nam tu wątku bo my ducha winne jesteśmy.
A ty kakaszka pojaw się u nas jak ochłoniesz i będziemy pisać już bez udziału innych Pań :) nie wyrzucamy Cię bo jesteś mamą czerwcowo-lipcową ;)

Sophie super że pomogłam z przepisem i ze będziesz robić te ciasteczka :) mi one we wydaniu mamy zawsze smakowały :)
super masz pocieniowane :) ale tak bardziej skromnie raczej co nie :blink: bałaś się bardziej? ale to zrozumiałe....jak się tyle zapuszcza włosy to potem żal :)

no właśnie musze patrzeć na te mocowania by mi nie latała ta parasolka po całym wózku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858006 przez srenka_918
Sophie fryzurka fajna ;) pasuje Ci Anielico biała ;)

Kakaszka dzień, dwa i będzie spokój ;) A trochę ruchu na forum to nic złego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858012 przez Sophie25
Dzieki dzieczyny troche jakosc zła bo robiłam wczoraj i lampa mnie oślepiła :D
Hania no miałam bardziej ale jednak żal tyle zapuszczania :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858014 przez srenka_918
Haniu już wcześniej zmieniłam suwaczek ;) Ale denerwuje mnie to przesunięcie o tydzień, bo wg karty ciąży jestem w 11 tyg... A termin porodu taki sam jaki wpisałam w suwaczek...

Sophie a jak długo zapuszczałaś? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858020 przez Sophie25
Srenka jakies 3 lata tylko raz podciełam 2 cm :)

Milady odpisała na smsa ze odezwie sie pozniej i poopowiada co u niej :)Z dzieciakami chyba dobrze bo usmiechnieta buzke wysłała jak sie spytałam :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858021 przez Ikunia1910
Jezu...co za noc. Sorki kochane wczoraj bylo za duzo emocji po przemysleniu tez nie zamierzam sie stad nigdzie wynosic.

Haniu Twoja mala imienniczka sie urodzila 16.03 cala i zdrowa przez cc i juz sa z mamusia w domku;)

Zoska umie juz korzystac pieknie z kibelka dla duzych juz sie nie boi tylko srajtasma cala podrobiona w pył:p
na sniadanko jadla jajeczniczke, a ja sie czuje jak zoombi.

Sophie extra fryz. A tobie sie tak naturalnie włoski kreca?

Ja widzialam jakies parasolki na allegro za 30 zl :cheer: a co niby musi miec taka parasolka zeby ponad 100 kosztowala? Swieci w ciemności? Kawalek materialu z drutami i uchwyt do przymocowania...
Niby zadna wyzsza pierdolencja:p

Gochensik gratuluje 9 tyg;)

Kakaszka:*

ło matko zoska mi otworzyla piekarnik i sie do niego ładowała dobrze ze nic sie nie pieklo bo by byla babka zoskowa :p

Czekamy na B. i lecimy do domku a w tym czasie moze jeszcze polece sie wygrzac na sztuczne slonko.

Pracujacym szybkiej i lekkiej pracy i jeszcze szybszego powrotu do pociech;)

Srenka a mdlosci jak? I o co kaman z tymi roznymi tyg bo ja to nie czaje, moze suwak pokazuje ze jestes w 10 ale 10tc+1d to juz w sumie 11tc




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858028 przez Hania84
ja tak jeszcze słowem do MONIA89 - inicjatywa fajna i popieram tylko pamiętaj że wszystko musi się odbyć poprzez urzędy adopcyjne bo samemu tak nie wolno bo to wtedy podpada niestety pod handel dziećmi ;)

Ikunia łoo matko ale Zosia ciekawska :) ale tak to już jest,,,moja jeszcze nie stoi to i nie otwiera...ale ostatnio jak siedziała przed gazówką to w szybie od piekarnika się przeglądała i chichrała :D :lol:

moja to mały wampirek więc musi miec parasolkę...więc jakąś musze kupić...najlepiej taką ze średniej półki....u nas tu niestety dużo słońca jest :P

Sophie fajnie że Milady się odezwała...jak wysłała buźkę to pewnie już lepiej :) haha i fajna syrenka na tym foto :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858032 przez Gochens
Mnie sie dzis totalnie nie chce pracowac... jeszcze moje szefy pojechali do Wawy wiec tymbardziej :silly:

Srenka no ja też zauważyłam suwak bardziej czytelny!! Od razu inaczej się patrzy/ czyta :lol:
Sophie fajniutko Ci w takich włoskach :)
Hania ja nie patrzyłam jeszcze na parasolki ale najlepiej to sobie zamwocie na allegro i jak bedziecie w Polsce to sobie odbierzecie :)
Zośka Ty uważaj bo ciasta to ja bym zjadła ale nie z synowej sasasa

Jutro w końcu idę do lekarza!! Kurka naczekałam się już tyle, pewnie mi da skierowanko na badanko. Wczoraj mówie do mojego ciekawe jak nazwiemy jak chłopak będzie a ten do mnie znów wyskoczył z tym LEONARDO!!! Chyba go pogielo :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858034 przez srenka_918
No właśnie ten suwak jest jakiś opóźniony ;) Bo dopiero jak jest 10tc+4dni to dla niego 11tc ;) przynajmniej tak wskoczył na 10tc jak już było wg karty 10+4dni... Jakiś opóźniony ;) Jak najdzie mnie ochota to zmienię na taki co nie będzie oszukiwać, ale jak na razie to mi się nie chce ;)

Gochens ja również gratuluję 9tygodnia ;) Gonisz mnie jak burza ;)

Sophie to ja takiego zaparcia w zapuszczaniu nie mam, bo z takich 7cm zapuszczam już 4rok ale w międzyczasie poobcinałam końcówki nie raz a raz to nawet skusiłam się na cięcie 10cm ;)

Mdłości są jak mam zmienić pampera małemu, fuj ;) I jak coś żołądkowi nie podpasi, ale jest lepiej niż było, więc mam nadzieję że jeszcze kilka dni i miną całkowicie ;)

Jeśli mowa o tanich parasolkach, to kupiłam za 15zł z targowiska od rumuna i piękna i duża ale co z tego jak mocniej lub większe krople padają to leci na wylot ;) i jak składam to się rozkłada przez dłuższy czas, dopóki jej się nie uwidzi być zamkniętą ;) Ale jak od słońca tylko to jest git, bo dobrze chroni ;) Ale jak ładna i stabilna i z gwarancją to nawet 200zł w mieścinie... A świecąca rączka wcale nie jest taka droga ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858044 przez Hania84
Gochens ja chcę pojechać do sklepu z wózkiem by mi tę parasolkę zamocowali i bym miała pewnośc ze pasuje i nie lata...także z alledrogo nie chcę zamawiac właśnie.
haha :D to Twój mężu ma humor...Leonardo DiCaprio :lol: a może on tak na serio ???? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl