BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889221 przez Hania84
hejka :)

Upał niesamowity ...powiesiłam pranie...ale myślałam, że w tym słońcu zemdleję :blink:

Zdjęcia z aparatu wstawię jak znajdę kabel od aparatu(bądź przyślą mi go rodzice) bo gdzieś mi się zapodział :dry: ale mam zdjęcia z chrztu które mi przesłała fotografka na maila . Zaraz wstawię.
Także na razie tylko te co wczoraj wstawiłam :)

szósteczka o jenyyy współczuję kolki nerkowej...wiem co to za ból :unsure: dobrze, że zdecydowałaś się pojechac do szpitala i że już lepiej. Czyli co musisz czekać aż kamienie same wyjdą? a nie moga tego rozbić jakos laserowo?

Ika Zosia śliczna w basenie :) ja też się zastanawiam nad kupnem ...

Gabrysia ale ty ślicznie juz maszerujesz :) Lenka dziś postawiła sama pierwsze dwa kroki...poszła w ramiona ciotki :)
i fajnie śpi we wózku Gabi ;)

Gochens to faktycznie sztywno było :S

Agusia co u Was?

edit:

Klara witaj po baaaardzo dłuuugiej przerwie. Pytałam często o Ciebie. Nie uciekaj nam juz nigdzie ;) zdjęcia śliczne :) Lenka jako drugi też wybrała różaniec a pierwszą kasę :) zdjęcia mam ale na aparacie ...wstawię jak znajde kabel. Bardzo ładne autko dostała Julka :) takie kobiece :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889236 przez szósteczka
Klara witamy spowrotem STO LAT DLA JULI rzeczywiście super autko nie jeden chlopak jej pozazdrości. Zdjecia tez sliczne. Nie gub nam sie juz wiecej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889238 przez _Klara_
Zapomniałam jeszcze pogratulować Gochens Ice i Srence małych skarbów w brzuszkach :)

Haniu bardzo nam miło że o nas nie zapomniałaś:)

Ktoś pytał o kubek 360, my go mamy i bardzo sobie chwalimy, mała nie miała zadnego problemy zeby nauczyc się z niego pić, nic nie cieknie. z wyjątkiem jak panna nim żuci na podłogę, wtety troche z niego wyleci. Ale ogólnie warty zakupu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889245 przez Hania84
Obiecane foty z chrzcin i roczku :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889289 przez aleksiaa88
Lenita to robi oczyska hahah
Hania twarzowy fryz
Sukienusia ładna i ten kwiatek na rączce

Samochodzik Julci śliczny zazdroszcze

Wymiary już na 12 miesiąc lecą luknęłam na tabelkę tam pustki
Ja swoje podam we środe bo szczepienie mamuśki pisać to malutka będzie miała więcej na raz do wpisania nie będzie się rozdrabniać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889310 przez Hania84
haha aleksiaa noo masz rację Lena to te oczyska ma na pierwszym planie zawsze :D

kurka dziewczyny już Was kiedys pytałam jak wstawic tu awatar ale mi nie odpisałyście :( kompletnie nie wiem. Wchodzę na swój profil, klikam edycję i ni hu, hu ...dalej w nic już nie mogę kliknąć :blink: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889312 przez cordis
Hejo


ma ktoś pojemną lodówkę? podeślijcie mi chętnie się zapakuję w nią :P
Hania do twarzy Ci z takimi włoskami i miny Lenki świetne aaa i dostrzegłam Twój czerwony hot lakier :P
a ciocia Lenki przypomina mi jakąś panią z telewizora tylko za diabły nie wiem z jakiego programu ale na bank coś o gotowaniu ?!?!?!

Klara witaj, łapaj cmoka dla Małej :*.
o kubek pytałam ja już zamówiłam, może książę raczy z niego pić.

aleksia co tak późno dzień zaczynacie? u nas dzisiaj zabawa od 3:20 do prawie 6 była i dopiero niedawno padł.
w ogóle Bartek ma dzisiaj jakiś strajk ani jeść ani pić...

Malutka witaj po wykorzystywaniu ;-). Mój Kubusiem gardzi ale wszystkie inne soczki lubi - z wyjątkiem dnia dzisiejszego :/

Ikunia fajnie, że imprezka udana i Zosia tak obdarowana :) Na fb to ten basenik który dostała? a grillowe jedzenie zjesz musisz teraz więcej jeść :P


Byłam dzisiaj w pracy zapytać co i jak, więc do siebie nie wracam a gdzie mnie dadzą to sami nie wiedzą jeszcze . Bartek jak zobaczył prezesa (tfuu tfuu dobrze, że odchodzi już) to mu zrobił papa :P a tamten szybko poszedł.

baby co robicie na obiad jak tak ciepło jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889329 przez _Klara_
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889342 przez Hania84
właśnie zapomniałam o Malutkiej :) witaj malutka po czasie spędzonym na wykorzystywaniu :lol:

cordis ciocia chrzestna Lenki nie jest z tv :laugh: ale podobna trochę do Ewy Wachowicz...bo chyba to miałaś na myśli? :lol: tyle że Ewka starsza. Lenki chrzestna ma 32 lata a chrzestny 24 :)
No to widzę, że czeka Cię całkowita niespodzianka po powrocie do pracy :blink: ale żeby nie wiedzieli gdzie Cię wsadzą to trochę dziwne ...pewnie szykują Ci "miłą" niespodziankę :P ale życzę Ci oby "miła" była na prawdę MIŁA :)
Spostrzegawcza jesteś z tym lakierem :) faktycznie miałam u rąk i nóg czerwień :) lubię na lato taki kolor :)

a na obiad miałam dziś bigos, który moja mama zrobiła nam w słoik :) u nas dziś tu święto zielone świątki i wszystko pozamykane...a lodówkę miałam pustą więc jemy to co przywieźliśmy z PL...ale szczerze to w takie upały to tylko pić sie chce...z kuzynką wypiłyśmy już 2 butelki 1,5l wody.

DZIEWCZYNY BĘDE UPIERDLIWA Z TYM AWATAREM BO BEZ TEGO TAK GŁUPIO MÓJ POST WYGLĄDA. PODPOWIEDZCIE MI PROSZE JAK TO ZROBIĆ :unsure: PLISSSSS :kiss:

aha szósteczka patrzyłam na pocztę i nie widze żadnych zdjęć od Ciebie ...czy tylko ja nie widzę czy nie weszły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889344 przez Sophie25
hejj Klara tyle razy Cie wzywałam pisałam gdzie TY a Ty teraz na karnego jeża sadzam ! :D Witaj :* Sliczne zdj!

Lenka slicznie wygladała! :) Rodzinne super zdj,mama fryzurkę ładną miałas :)

Ale upalnie moja sie kapała w basenie i kurcze chciała buzią cały czas do wody i pic te wode :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889351 przez aleksiaa88
Hania nie zmienisz avatar bo okienko to jest nie aktywne u mnie u ciebie z reszta tez nie wiele mozna zmienic bo wiekszosc nie aktywna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889358 przez Hania84
aleksiaa a jak Ty wstawiałaś te róże na przykład? bo niektóre dziewczyny mają u nas awatarki.

Lenka dziś pierwszy raz przeszła sama kilka kroków jupiii :laugh: :woohoo: jestem z niej taka dumna :lol: chodzi ode mnie do kuzynki i od kuzynki do mnie...na razie po 4-5 kroków daje :) i bardzo jej się to podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889368 przez Hania84
szósteczka polatałam po poczcie i znalazłam Twoje zdjęcia w koszu i cofnęłam je do folderu odebrane :) więc widziałam i faktycznie współczuję Twojemu że musiał stać w takim upale w takim grubym garniturze :) ale fajnie faceci sie prezentują w garniakach :) jak to się mówi za mundurem panny sznurem ;)

cordis a przypomniało mi się że na upały to najlepsza zupa chłodnik albo owocowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889370 przez aleksiaa88
Hania wstawiłam w tym czasie gdzie coś porobili zmieniłam a potem zniknęli na kilka dni i nie było forum potem, ciężko było znaleść bo niedostępna ta funkcja jest tak jak teraz.
To które dzieciaczki jeszcze nie chodzą ? Muszą gonić chodzących już.
Podziękowania: Hania84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889373 przez Hania84
aha to takie buty z tym awatarem. No cóż pozostaje mi czekać , aż może cos zmienia znów i bedę mogła swój awatar dodać :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl