BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #893892 przez srenka_918
Witam dzis.

Agusia jak naprawie moj laptop to sie odezwe :-) bo z tabletu nie mam dostepu do poczty, w ogole to ten tablet to takie dziadostwo. Ale wygralam w loterii fantowej na festynie gminnym wiec nie moge narzekac :-). Kosztowal mnie 10zl :-)

U mnie dzis dzien lenia :-) lezakowalismy troje caly dzien :-). Z przerwa na jedzenie i msze :-) oczywiscie spac sie nie dalo ale moje plecy odpoczely :-)

Artku wszystkiego co najlepsze :-)

Kakaszka jakis tydz temu Pawelek zrobil trzy samodzielne kroczki i od tego czasu nic, jak juz to stoi, moze dlatego ze wtedy sie przewrocil i przestraszyl, ale duma jest :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893905 przez malutkamilka
A ja napiszę dziś tylko tyle że mam ch...owy wieczór. Aż mnie nosi. Wszystko mnie wkur.... A zaczęło się od młodej jak byliśmy u szwagierki... chce spać, przewraca się, jojczy, nic jej nie pasuje, snuje się jak smrod po gaciach a oczy wyglądają jakby z dwie noce balowała ale spać NIE! Jak ją kładłam to krzyk i wyginanie się na rękach to samo a nawet gorzej, dopiero jak sama staneła to byla chwilę cicho.... A spała o 11:20 PÓŁ GODZ i dalej nic. o 18:30 wracaliśmy do domu to przysnęłą w aucie i taka była zła że auto stanęło że cały czas ryczała, tarła oczy a cicho była tylko na rękach. Rozbierałam sie i nawet siku robiłam z nią na rękach. Przebrałam ją nakarmiłam i niby śpi odkładam do łózeczka a ta się śmieje. Lulam na rękach, lulam we wózku i co ??? Gów.... Niby zamyka oczy ale zaraz otwiera i tak od 19:30 nie śpi oczy czerwone jak u wampira ale spać nie po co. I tak codziennie wieczór. Nie mam dosłownie chwili dla siebie wieczorem bo jwczoraj np po 22 zasnela i przed 3 juz pobudka i sie wiercila do po 4 a o 7 juz dzien dobry.

Nosi mnie jak nie wiem i zamiast znow poćwiczyć położe się spać.

Haniu mój wraca coś koło 26 lipca na dwa tygodnie ale z tych dwóch tygodni to nawet weekendu razem nei spędzimy w domu czy na wyjezdzie bo w jednym przyjedzie i wszystko na wariackich papierach wtedy zamieszanie na maksa, drugi weekend wesele jego brata a na trzeci weekend zakupy i wyjazd wiec znow dupa...

Sory za slownictwo ale taki mam beznadziejny humor tylko płakać się chce z niemocy wiec nie bede smecic. Nie chce zarazić was moim humorem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #893906 przez Sophie25
Hej chwile mnie nie było ale weeknd sie u nas mega przedłuzył ale widze ze nawet nie zauwazyłyscie haha to mnie karny jeż ominął :lol:

W czwartek pojechałysmy do BAłtowa i było super poszłysmy z Zoska do domku do gory nogami i latałysmy jak pijane :laugh:
Tak sie tam w głowie kreciło :cheer:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
]



Zosia moja grzeczna była w podrózy bylysmy jeszcze w Sandomierzu i po drodze pozwiedzałysmy :) :D

Arturku kochany WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE CI ZYCZE MOC CAŁUSKOW CI SLE :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
ZDJECIA PIEKNE nadrobiłam trochę ale niespamietałam wszystkich ;/
Srenka domek widziałam sliczny brzucho i piekne imie mi sie strasznie podoba ;)
KAROlka dobrze ze Cie zosttawi i swietnie ze Ci sie podoba :kiss:

Zosia stała uczulenia wczoraj po pomaranczy :(
Srenka a Twojego jak wysypało to na buzi tez bo niepamietam włąsnie posta a moja wysypało na buzi,pupce,brzuszku i troche na nozkach :unsure: :ohmy: w szoku byłam ;/

Widziałam pochwały postepy robia dzieciaki wiec ja chwale moją SAMA SIADA NA NOCNIK oczywiscie musi byc wczesniej rozebrana ale sciaganie majteczek juz uczymy :cheer: kiedyś mnie zaskoczyła bo kupe jej sie chciało patrze i robi :ohmy: :cheer:

A z rzeczy co jestem zadowolona najbardziej to bujaczek swietnie sie sprawdził spała sobie w nim,fotelik sie nie sprawdził ale teraz na rzesełko jest przerobiony i stolik wiec siedzi,podgrzewacz tez git :)

kupilismy Zosi kulki do basenu bo promocja była i strsznie sie cieszy bawi sie i skaka do nich :)

A my urodziny robimy w niedziele i bd ok 10 osób :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #893909 przez srenka_918
Sophie Pawelka jak wzielo po jagodach to dostal na policzkach i pod oczami az mu spuchlo tak gesto, kilka kolo pepka i we wszystkich zgieciach po 2-3babelki czyli kolana lokcie pachwiny szyjka itd. Po syropie Clemastium (czy jakos tak) praiw wszystkie zginely ale zapuchniete oczy zostaly

A taki podobny dom do gory nogami jest tez na kaszubach w szymbarku :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #893914 przez Hania84
Jestem i ja wieczornie :)

dziś nieciekawe mecze są buuuu...

Lenka dopiero teraz poszła spać ...jak ją kładliśmy godzinę temu to nie chciała zasnąć i bawiła się misiem.

Sophie a widzisz jakoś tak nie skapnęłam się, że Ciebie nie ma...wydawało mi się że niedawno pisałaś ;) fajny ten dom :D bardzo ciekawy i pomysłowo wszystko zrobione do góry nogami haha :P super że weekend udany :)

Malutka oj to miałaś ciężki dzień , nie zazdroszczę...Lena też tak czasem ma...rzadko bo rzadko ale się jednak zdarza i wiem co to jest :S a Twój zjeżdża w moje imieniny :woohoo: no tak to jest jak ktoś rzadko w PL to potem same załatwiania i jakieś imprezy do zaliczenia...wiem coś na ten temat...non stop w biegu.

A gdzie Ika?
Gochens?
Marta?
Karolka jak imprezka?
Violcia?
Agusia pewnie jeszcze roczkowych gości ma :)
cordis?

kakaszka nie denerwuj się...będzie dobrze...przecież on chce też Was zobaczyć bo tęskni :) przyjedzie, dojedzie i będzie super :)

aleksia no to nie zła końcówka meczu :D a Twój ma anielska cierpliwość...bo facetom lubiącym piłkę raczej się nie przeszkadza haha :D dobra ta Wasza rozmowa była :D

miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893917 przez rysa
Aleksiaa Hahaha uśmiałam się :)

Filip też tak śpi z nami ze czasem mam jego stopy na głowie. CHYBA lubi spać w poprzek łóżka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893924 przez Sophie25
Srenka no moja włąsnie brzuch strasznie obsypany miała czyli nasze szkraby uczuleniowce ;/

kakaszka tak wysciskasz swojego ze powie ze nie jedzie wiecej :D

rysa a Fifi jak po tym wszystkiem wytraszony i bardziej bojazliwy czy normalnie wszystko ? :)

Kurde oczy mi sie zamykają a jeszcze czytam :D

Aleksia TY to sexoholik hahaha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893932 przez szósteczka
Hej z wieczora juz po imprezie, bylo sympatycznie, od jutra pakowanie na wyjazdy zaczynam.

Aleksia tez mnie rozweseliłaś swoim opisem.

Malutka wspolczuje ci tez czasem sama bywam i mam dość jak dzieciaki szaleją dają w kość a tu nikogo do pomocy nie ma a ja jeszcze sie źle czuje bo zmeczona po całym dniu, to wtedy pomstuje na mojego ze go nie ma całymi dniami i ja sama z tym wszystkim. Wiec wiem co czujesz i w pełni ci współczuję, ale będzie lepiej w końcu bąble dorosną i będzie łatwiej .

Haniu byly same ale im odbijało i wtedy czasem sie szturchają najpierw niby dla zabawy a potem ryk bo jedno drugie za mocno i zabolało a ja wtedy fiola dostaje jak jedno przez drugie skarży na siebie. Takie to kwiatki. :-)

Kakaszka oby szybko ale i spokojnie twój dotarł do ciebie.

Spokojnej nocki papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #893942 przez aleksiaa88
godz 5:15
Witam, dziś jest 23czerwiec dzień ojca
5:18 bobo ziewa a nie śpimy już od 2 w nocy

poszedł spać o 22:30 ja o 23:00 pierwsza pobudka o 0:15 zasnął o 2:00 obudził się z płaczem wzięłam do siebie ale nie spał tylko się tarzał po łóżku wiec go wytransportowałam do siebie ale tam tez to samo do tego płacz wiec znów u mnie i tak się tarzał do 4 w końcu wstał latał z piłka po pokoju ja już przysypiałam a ten zaczął ściągać mi kołdrę w końcu o 5 wstałam a ten o 5:18 po tylu godz zaczął ziewać

W ramach dnia ojca tatuś będzie pilnował a ja się prześpię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893947 przez szósteczka
Oj Aleksia współczuję.

Witamy sie tez, wszystkim tatusiom sto lat i radosci z pociech.
Dzis tez Lucji imieniny my jedziemy po łóżko i biurko wieczorem dla Lucji poza tym kupiłam jej zestaw do robienia kolczyków i mamy jej przekuć uszy, tylko nie wiem kiedy bo czasu brak a u nas nigdzie w okolicy kosmetyczki nie ma, cos musze wykombinować.
Dzieciaki powoli wstają i szykują sie do oświaty jak ja sie ciesze ze to ostatni tydzień, wreszcie troszke odeśpię i odsapne.
Dzis pranie musze na mega obroty wrzucić żeby ciuchy na wyjazdy oprac .

Milego dnia narka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893990 przez Sophie25
HEj :)

Padam po nocy ledwo zyje ratuje sie kawą ... Zosia wstawała chyba z 10 razy z jękiem nieznana mi jak narazie przyczyna ... :(

Roboty duzo a jak wroce do domu to czeka mnie sterta ciuchów i wymiana łozka musimu kupić nowe bo to jest beznadziejne ;/

Mlego dzionka i czekam na foty z imprez :*

szosteczka zyczonka z okazji imienin dla Córy!!!!!!!! oczywiscie swiadectwa z paskiem :D heh :D :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893999 przez szósteczka
Dzieki Sophie, pomerdalo mi sie dzis to mojej teściowej a Lucji jest w środę. Ale sie zakręciłam. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894001 przez aleksiaa88
jak mnie plecy bolą jakbym była poskładana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894018 przez Ikunia1910
Hej

Za wczorajsza nieobecnosc przepraszam najpierw do poludnia leniuchowalismy w poscielach na szczescie goscie sie wprosili wiec trza bylo w 20 min sie ogarnac, bo takto chyba bysmy sie nie zmotywowali do wstania :p pozniej obiadek i oddalam mloda troche na gore.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pozniej poszlam farbowac T. Włosy no i znow zaslablam chyba od tego smrodu farby. T sie zestresowala juz chciala po erke dzwonic, no ale co oni by mi pomogli;/ zadzwonila po B przyszedl z niunia i siedzielismy tak w pokoju a t dokonczyla sobie sama wlosy robic. Cale szczescie ze zaczelam farbe od tylca nakladac to se jakos kobita poradzila.
No i B powiedzial ze moze to byc od tej mojej niskiej wagi ze oslabiny organizm. Przez te 4 mc ciazy juz spadlam 2 kg. Czyli mnie dzodzia wyzera a ja jem wszystko co sie da i kurcze nie wiem co mam zrobic :( i boje sie z zosia gdzes isc i o tego okruszka malego w brzuszku ze niedozywiony bedzie:( i tak dla przykladu wczoraj sniadanie kawa inka i trzy ciastka domowej roboty owsiane z czekolada i orzechami, drugie sniadanie kanapka z zoltym serem i pomidorem herbata z malin z cukrem i cytryna, na obiad dwie palki z kuraka pieczone, 4 ziemniaki, i ogory konserwowe, w miedzyczasie ciastka, paluszki, nektarynki, winogron, kabanos, jogurt, kolacja smazona kielbasa z zoltym serem chlebek i herbatka. No kuzwa przeciez to nie jest dietetyczne podrjscie do zywienia :( jestem mega zla i zirytowana.

A zosce bol gardla przeszzedl w gluty i znow odkurzacz chodzil w niedziele :p




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894032 przez Marta1985
Jestem .... :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a dziś tą moją Joanne zamorduje ... działa mi na nerwy jak Dorotka Sophie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl