BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #894044 przez aleksiaa88
heheh Marat mord w biały dzień będzie.

Ikunia masz przesrane z tą wagą i lepiej nie szalej z Zośką na miasto bo co będzie jak Cię zesłabi np w parku a Zośka będzie na nóżkach anie przypięta niczym ktoś zareaguje to może Zośka dać dyla,a może być tak, że nikogo w pobliżu nie będzie albo co gorsza będą udawać, że nie widzą.
Tak Cię trochę postraszę.
Godzina 12 księciunio wstał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894051 przez rysa
U nas tez noc nie ciekawa. Filip wstawał co pół godziny, brałam go do nas i jak wydawało mi się ze zasnął i odkładają do łóżeczka to ten znowu w ryk i tak w kółko chyba z 10 razy.

Sophie no tak Filip jest trochę inny ale pod tym względem ze wykorzystuje fakt ze przy chorobie na wszystko mu pozwalalismy i tak mu zostało. No i przytulanek się zrobił.

Ikunia uważaj na siebie :) Ty taka chudzinka jesteś. Koleżanka jest w siódmym mies i nic nie przytyła ale prawie nie je bo nie ma apetytu.Wg badań z dzidzia wszystko ok.Podobno czasem tak jest ze w pierwszej fazie ciążywaga spada .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894054 przez Marta1985
Ej wogole to chyba noc jakas zła była bo Bartek też tak jak Fifi i Zosia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894059 przez srenka_918
Witam się dziś ;)
Ja mam trochę lepszy humor niż Wy, to opowiem dlaczego ;)
Wstałam dziś o 7 rano ażeby zaraz po otwarciu gminy zameldować się tam w sprawie naszego remontu, żeby nie było innych interesantów (czyt świadków ;) ) po drodze zakupiłam kawkę, ciasto i czekoladki ;) (a kto ciężarnej zabroni ;) )
Pawełka wzięłam ze sobą, bo w takich miejscach po 15 min marudzi to miałam nadzieję że ich na litość wezmę, że dzieciata i ciężarna i budować trzeba szybko ;) Wchodzę do naszej gminnej geodetki witam się, zapraszam na ciasto i kawkę ;) To ona mi na to że nie muszę jej niczym przekupiać, bo ona już sprawę wyjaśniła i tylko urzędowe "odczekanie sprawy" nam zostało, a to tydzień, więc nie jest najgorzej ;) Dopisała nam nawet pozwolenie na dobudowanie murowanej werandy jakbym potrzebowała, które będzie ważne 10lat i tak to zrobiła, że jak się zdecydujemy, że chcemy to mamy wybudować i dopiero wtedy ona przyjedzie, dokona nałożenia na mapki i odbioru ;)

Mężul nawet się cieszy, bo jeszcze tydzień z nami będzie siedział wieczorami a potem po wypłacie znów będzie robił u nas ;) Tylko żeby tak jeszcze chciał wziąć jakąś ekipę do pomocy to za miesiąc bylibyśmy na swoim... A tak sam po pracy to co on tam może, ale obiecał mi że przed urodzeniem się wyrobi więc trzymam za słowo ;)

A teraz tak z innej beczki, znacie przepis na ciasto z oranżadą w proszku??? Kiedyś widziałam takowy w necie, chciałam na dzień ojca zrobić, kupiłam oranżadki i nie mogę go znaleźć... ciasteczka jakieś tylko znalazłam, a wiem że to było normalne ciasto z kremem...

Aleksia współczuję nocy... Ja też źle spałam ale to przez panującą burzę, tylko nasłuchiwałam czy grad nie pada, albo czy za blisko pioruny nie walą ale to ze strachu bo nie lubię burzy ;) Mały spał jak zabity i trochę jestem mu za to wdzięczna ;) Teraz też już ma drzemkę więc jest git ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894079 przez Kasiasia
Hej
własnie wciągneło mi posta
wiec pisze jeszcze raz
starałam sie być cały czas na bieżąco... ale nie pamietam tego wszystkiego co chciałam napisać
Rysa dobrze że z Fifim wszystko juz ok
Ikunia dbaj o siebie i córcie
Szósteczka ty bidulo z tymi kamieniami
Agusia nie daj sie mężowi! i wszystkiego naj naj naj dla Artka!!

U nas prace oddane i zaakceptowane,no i jeden kierunek zakończony zdanym egzaminem. Jeszcze tylko egzamin w piatek z drugiego i wakacje!! No i dzis musze jeszcze jeden papier dowieżć z praktyk mam nadzieje ze nie bede miała z tego powodu problemów.
Roczek odbębniony :P wyszło wszystko dobrze.... No może poza teściową... ale to długa historia :) na pewno wakacji nie spedzimy u niej!
tak sobie postanowiłam.
Weselicho udane! mnóstwo atrakcji. az nawet swojego aparatu zapomnielismy wyciągnąć :)
Teraz delektuje sie tym ze nie musze wychodzic na studia czy pisac pracy... zycie od razu jest piekniejsze :) i Tomus grzeczniejszy....
No i musze się nim bardziej zająć... tzn jak czytam wasze posty co juz dzieci robią...chyba zaczne go uczyć na nocnik siadac...
Poza tym musze ogarnąć mieszkanie bo znowu bałagan nam sie robi zwłaszcza w tym nieuzywanym pokoju.Zaległości towarzyskie musimy nadrobić.
Dziś skupiamy sie na dniu taty! :kiss:

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894091 przez Agusia83
Hejka,nie wiem,co to za noc,czyzby pelnia? Emi budzila sie dwa razy,Artus raz ale z takum placzem,ze ledwo go uspokoilam...o co chodzi?

Urodzinki przebiegly w bardzo milej atmisferze,jak wlacze kompa to wstawie fotki. Choc duzo nie mamy,bo tesciu cykal najwiecej. Emi bawila sie non stop, a Artus nawet ucial sobie drzemke. C.d.nastapi,wczorajszy jubilat wstal po dwoch godzinach drzemki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894096 przez Sophie25
Marta moj Dorotka dzis doprowadziła mnie do szału tak mnie wkurw... ze masakra ;/

Wyobrazcie sobie jak pieprzyła gadam sobie o urodzinach z kolezanką z pracy co d robić i wogole a ta do mnie " poco robić urodziny i wydawac kase niepotrzebnie jak takie dziecko i tak nic nie pamieta i guwno bd z tego wiedziało co sie dzieje niemasz na co kasy wydawac to daj mi ja rozporzadze :O
Zatkało mnie i mowie jak sie z kimś rozmawia to sie nie podsłuchuje a ta dalej " dziecku starszemu rozumiem ale takiemu małemo po co "
To kolezanka mowi jej grzecznie niemasz dziecka nie zrozumiesz :O
A pozniej bzdety takie ze szkoda słow ...
:sick: :sick: :sick: :sick: :unsure: :unsure: :unsure: :evil: :evil: :evil: :S :S :S :S masakra ale oleje ja bo szkoda słow wogole lejemy na nią :sick

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894101 przez Hania84
Witam i ja dopiero :S

Dziś mam dzień zalatany...sklep, sprzątanie w chacie i w szafach, Lena spanko i obiad, do nas obiad (właśnie się robi) i dopiero mam chwilkę.

Ojej Ikunia Ty uważaj na siebie nie na żarty. Ja na Twoim miejscu poszła bym z tym do gina i powiedziała o wszystkim...albo na izbę przyjęć ...może dostałabyś coś na wzmocnienie. A na pierwsze i drugie śniadanie jedz po 2 a nawet po 3 kromki chleba...bo śniadanie to podstawa...wciskaj w siebie ile wejdzie.

dziewczyny współczuję Wam z tymi nocami :S u mnie Lena przesypia całą noc bez problemu...ale nie wiem co bym zrobiłą gdyby tak mi się tyle razy budziła :S przesyłam Wam dużo siły bo to na dłuższą metę męczące.

Ikuniowa Zosiu ZDRÓWKA !!!!!

łeee jeju co Wy macie z tymi Joannami i Dorotami masakros...."na krzyż z nimi" hehe :D albo czosnkiem obwieście :P

Agusia to czekamy na focie :) i fajnie że roczek udany :) a co wybrał Artek? :)

Kasiu gratki za to że praca oddana i że egzamin zdany :) trzymam kciuki za następny :)

srenka no to super że udało się bez małego przekupstwa ;) czasem urzędnicy mają serce jak widać :P

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894104 przez Marta1985
Hania ... niektorzy urzednicy mają serce non stop :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894109 przez Hania84
haha Marta akurat o Tobie nie pomyślałam pisząc to :D Ty kochana akurat serce masz i to wielkie :kiss: wyjątki wśród urzędników się zdarzają ;)

Karolka widziałam roczek Gabrysi na fb :) ślicznie wyglądałyście i przepiękny tort :) a dlaczego do nas nie zaglądasz hmmm???? obraziłaś się na nas czy jak :( bo na karniaka posadzę :P dalej wbijaj tu do nas, napisz chociaż że jesteś i żyjesz :) brakuje tu Ciebie :)
Opisz trochę jak przebiegł roczek, co Gabi dostała i jeśli wybierała ...to co?

a Violcia co ??? lenistwo ogarnia od ciotek? :P

Gochensik???

kurka każdą z osobna musze nawoływać...az mnie gardło boli :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894125 przez aleksiaa88
Czemu Gabrysia miała urodziny wcześniej? Było pisane czy ja nie pamiętam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894144 przez Ikunia1910
Moja panna dopiero zasnela z pol godziny temu wiec bede musiala ja obudzic kolo 18 zeby mi poszla o wmiare przyzwoitej godzinie spac.

Czy to mozliwe zebym juz czula ruchy? Od wczoraj wieczor jak usiade to mnie pyrga i pyrga. Zoske poczulam w 17 tc jakos :huh:

Srenka to niunia Twoja po mnie bedzie imie miec hihi:) bedzie mala ika :silly:

Haniu kurcze ale ja jem cholerka no trudno zebym na moja posture zjadla pol bochenka na sniadanie ale te dwie kromki z bogatym uzbrojeniem wszamiem. Bo i serek i wedlinka i warzywko i maselko... A ginowi mowilam to powiedzial zebym sobie kawe pila bo to przez spadki cisnienia a z tego co czytalam to niby niskie cisnienie nie jest grozne i niby sie tego nie leczy. :whistle:

Aleksia nie musisz straszyc bo ja sobie doskonale zdaje z tego sprawe.

a z tym spaniem to nasza tez sie budzila z jekiem B. wstawal dwa razy dac jej dyda. Ale pelnia to juz byla....

Kasia to gratulejszyns i teraz poswiec troche czasu sobie i rodzince :* a i co tam z tesciowa? Bom ciekawa...




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894145 przez Hania84
hehe Ika 2-3 kromki to nie pół bochenka bez przesady :D ale jeśli jesz dwie to okej :)
znalazłam coś takiego...lubie tę stronę
parenting.pl/portal/niskie-cisnienie-w-ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894151 przez kakaszka
hello :)

no wiec moje kochanie wyruszylo juz w droge :) wedlug planu bedzie jutro wieczorem :)
ale nie mam sil sie cieszyc, bo eliza dzis przezywa masakre z zebem, a ja razem z nia. teze mi opadaja, ale moja mam ja jakos ulula. nie wiem jak ona to robi, ile razy nie probowalam tak jak ona, to nic z tego nie wychodzi. ogolnie zawsze zasypia sama, ale jak ma straszny kryzys, to trzeba lulac.
u nas noc nie najlepsza, budzila sie pare razy z placzem, przez zeba, ale jak dalam smoka, to zasypiala dalej, wiec nie bylo tragicznie.

ikunia kochana uwazaj na siebie, to widocznie juz masz taki urok organizmu :-* trzymajcie sie dziewuszki :)

kasia gratuluje wakacji :D milego odpoczynku :-*

no to w koncu bede jutro juz sie kochac z moim facetem :D i nie bede wam zazdroscic :P chyba przez dwa tygodnie nie bede sie wysypiac :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894177 przez kakaszka
dziewczyny help!!!!!!!!!! jak wygladaja chrzciny w kosciele, co sie tam robi ile to trwa?????????? bo kompletnie nie wiem nic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl