BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #894558 przez szósteczka
Hej dziewczyny my wczoraj jeździliśmy po meble 163 km od nas wiec wróciliśmy po 12.00 w nocy. Dzis z rana na zakupy jedzonkowe na wycieczki i na wyjazd. Część ciuchów juz popakowałyśmy.
wieczorkiem przyczepę rodzicom zawozimy.
W czwartek jutrzejsza imieninowiczke zawozimy do kosmetyczki na przekucie uszu, będzie mieć niespodzianke bo o niczym nie wie. A Pawełkowi kupie nocnik krzesełko tyle że tylko fioletowe i różowe maja.
To u nas na tyle, wspolczuje wam nocek, Ikunia uwazaj na siebie. Kakaszka miłego witania z chłopem.
Reszta trzymajcie sie ciepło pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894585 przez Hania84
Dziś zastosowałam Lenie technikę chodzenia za trzymanie ją za rękawy :P :D ma krótki szeroki i fajnie się ją trzymało i dzięki temu odważyła się chodzić praktycznie sama można powiedzieć :) :silly: później zaczęłam ja puszczać ale szłam za nią asekurując jeszcze bo pierwsze chodzenie to wiadomo takie niestabilne jeszcze i o sztywnych nogach bardziej...ale szła sama ładnie :) przeszła długość dwóch samochodów sama !!! :woohoo: jestem z niej dumna :)

tak piszecie o robieniu tych paznokci i dziś jak siedziałam na klopie we wc to tak sobie myślałam czy też sobie nie zrobić :P muszę się rozeznać jakie ceny i czy zrobili by mi tutaj też ten hybryd :P
tak mi się chce piękniej wyglądać też :P już brwi mam zrobione...jeszcze musze sobie włosy farbnąć i zastanawiam się nad paznokciami :)

Lena waży 9800g :P

aleksiaa jak się martwisz to pewnie, idź do lekarza i niech ci da skierowanie na badanie ...bedziesz przynajmniej spokojniejsza :)

łapcie moje bliźniaczki :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


jak mi się uda to jutro uchwycę Lenkę chodzącą. ;)

zobaczcie jakie łądne hybrydy znalazłam :)




albo...




te i te ekstra jak dla mnie ale chyba bardziej bym się skłaniała ku tym pierwszym :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894645 przez aleksiaa88
Lenki szczery usmiech

drugie sa ładne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894662 przez Gochens
Hania ale masz słodkie bliźniaczki ;)
Grat Lence samodzielnych kroczkow!! a pazurki pewnie zrób sobie ja jestem mega zadowolona nie trzeba się ciągle przyglądać czy lakier trzyma jak wygląda czy się nie złamał.. Super, szkoda tylko że tak szybko rosną.. kolorowe fajne tylko nie do wszystkiego pasują a frencz uniwersalny ;)

Aleksia jak się martwisz to rzeczywiscie zrób badania i będziesz miała pewność

Kakaszka to jutro będzie się działo!!

Alanek już śpi ja właśnie w kąpieli i musze powiedzieć ze synuś juz robi coraz więcej kroków sam... Póki co bardziej w domu niż na dworze ale zadziwia mnie coraz bardziej! może niedługo zrezygnuje z kolan i powstanie na dobre ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894664 przez Hania84
aleksiaa ten uśmiech Lenki to taki wtedy jak coś nabroi :D

Gochens no właśnie też mi się tak wydaje że french do wszystkiego pasuje :)
super ze Aluś już tak do przodu coraz bardziej :)
życzę nam tego by nasze dzieci już w niedługim czasie same tuptały bo to duże ułatwienie dla nas :P :)

Ja już wykąpana...a Lenka śpi od 40 minut :)

a gdzie Violcia???
Agusia dalej czekamy na zdjęcia ;)

a teraz tak mi się przypomniało Ikunia bo pisałaś wczoraj bodajze o ruchach dzidzi czy już możliwe że czujesz...to jest bardzo możliwe nawet pewne ;) bo w drugiej ciąży ponoć jeszcze szybciej się czuje...ja z Lenką czułam tak jak ty ze Zosią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894694 przez violcia00
jestem haniu :kiss:

nie mam za bardzo kiedy pisac :( a tak wogole to powoli sie rozsypuje,starosc nie radosc,od wczoraj tak mnie boli reka,od barka do lokcia,w pracy ledwo wytrzymalam,w nocy malo spalam,nafaszerowalam sie tabletkami,okladami,masciami ale nie wiele to pomoglo :( ,dzisi bylo lepiej ale teraz bol znow wraca,no i te plecy tez znow powrocily,z kolei dzis w pracy myslalam ze fikne ,tak bolalo i nic nie pomaga,we czwartek ide do osteopaty,mam nadzieje ze da mi cos mocniejszego albo moze na jakies masaze mnie wysle bo ilez mozna sie meczyc :dry:



Ikunia,hania pewnie ze róbcie pazurki,cos sie nam przeciez nalezy od zycia :P

Hania te drugie pazury sa super,mialam robic identyczne,ale zdecydowalam sie na kolorowe,nastepnym razem beda gtakie lub podobne,prawda ze french do wszystkiego pasuje ale czasem zaszalec mozna nawet trzeba ;)

Karolka wracaj wracaj do nas...a co to Tesciowei tak szybko wyjezdzaja?zdjecia sliczne :kiss:

Agusia czekamy na Wasze fotki ;)

Aleksia faktycznie Twoj bobus malo wazy :unsure:

Kakaszka milego witania ukochanego...my tez na chrzcie mielismy ta szatke,ale chrzestny zapomnial gromnicy wiec mala wtopa :laugh:

kasiu ja tez sie zastanawiam nad tym rowerkiem,drogie to cholerstwo tutaj,ale chyba jednak zrezygnuje bo on sie zaraz wszystkim nudzi,dostal na urodziny rowerek ale taki na pozniej tak ze bedzie jak znalazl ;) i mamy jeszcze autko takie w ktorym moze siedziec sam i kierowac,to byl strzal w dziesiatke :)

Gochens bravo dla Alanka,nie dlugo bedzie sam biegal ;)

Z Lenity sliczny,smiejacy golasek ;)

A u Oskarka wszystko dobrze,fajny przytulasek sie zrobil,ale lobuzuje dalej,nosek juz wygojony tak ze juz ma ladna buzke,tyle ze wstaje nadal codziennie o 6 :dry: ,ale w nocy sie nie budzi ,czasem tylko pojeczy to dam smoka i dalej w kimono.

Ide sie nafaszerowqc prochami,nasmarowac mascmi i do spania. dobranoc :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894701 przez Hania84
Violcia fajnie , że się odezwałaś :)
Oj to nie zazdroszczę takich bóli :( :S dobrze, że podjęłaś taką decyzję odnośnie lekarza...idź idź niech Ci coś da. A może Ty tak reagujesz na zmianę pogody? nie zanosi się na gwałtowną zmianę u Was???
Super że Oski ma już wygojony nosek :) i fajnie, że nocki już całe przespane :)
...a co do paznokci to kuzynka mnie też namawia na te drugie :) ona lubi szaleć z kolorami :D więc mam mętlik w głowie...ale jakoś te pierwsze na razie do mnie przemawiają ciut bardziej...choć te drugie też ekstra :whistle: muszę się z tym przespać kilka nocy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894711 przez aleksiaa88
Mówię dziś do mego że jutro pojedziemy do lekarza a bobem a on: a po co mówię, mnie męczy ta niska waga a on: ta bo on nie będzie duży ma szybką przemianę po mnie i dużo się rusza i nie ma tyle tłuszczyku a ja: ale wolę sprawdzić a on ale jak no badania on: jakie ja:podstawowe on: on jest malutki będą go kłóć tylemu krwi wezmą ja: tak od razu pół litra on:potem się będzie słabo czuł
jak tam myślę to raczej on się boi tego i przelewa na boba

Wole sprawdzić a nie będę cały czas się domyślać

Baboszki ta lato jest można szaleć co to jest zrobić sobie kolorowe paznokcie i co z tego że nie będą pasować do ubrania ale popatrzcie ile osób chodzi na kolorowo ubranych i na pewno wszystko do siebie idealnie nie pasuje ile to ja razy widziałam zielone spodnie czerwona bluzka buty żółte więc co się kolorowymi paznokciami przejmujecie.
Ja zawsze na kolorowo maluje jestem ubrana na niebiesko i mam różowe paluchy i co fajno mi się tak podoba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894713 przez Marta1985
Tak na szybko bo już w łóżku leże ;-) pazurki kolorowe ładniejsze :-) jest lato - trzeba zaszalec;-)
A co do chodzenią to ńie więm czy takie ułatwienie ;-) wszędzie wejdzie weszka;-)

Dobranoc kobietki :-) a dzieci są proszone o przespanie całej nocy:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894714 przez aleksiaa88
Marta no właśnie lato szaleć można,a nie te kobity się stresują ludzie w neonach ubrani a te boją się na palcach zaszalećzędu

Apelujemy do bobasów idźcie spać spokojnym snem.
P.S. my dziś mieliśmy pobudkę o 3 poszedł spać po 5.
czwarta noc z rzędu tak się budzi i szaleje raz o 2 raz o 3 co mu się poprzestawiało od zeszłego czwartku tak mu sie zrobiło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894715 przez malutkamilka
Cześć laski,

ami jak zwykle brakuje czasu ale was podczytuję :)
Jestem w trakcie robienia grafiku dla mam do pilnowania Wiki i przypomniało mi się że nie zamieściłam aktualnej tabelki wieć zaraz to zrobię.

Violcia a lekarz chociaż zdiagnozował skąd ten ból się bierze byś unikała tych czynności czy po prostu masz brać przeciwbólowe?
Troche nie ciekawie się robi jak coś boli...

O ja cie ale Slodziuchna Lenka :D A jakie kędziorki ma :)
Haniu zdecydowanie french lepszy bo nie tylko do wszytskiego pasuje ale jak sama slusznie zauwazylas to jest "czysty" no i tak jakby dłoń wyszczuplał ;) Ale te pierwsze to chyba normalny żel tylko wykończenie hybrydą bo takie jakies grube jak na hybdryde. Mi one wychodzą dużo ciensze...

Wy o pazurkach a ja sie zastanawiam nad rzesami. szwagierka ma zrobione i jedynie co robi to od czasu do czasu je przeczesuje. mowi ze zapomniala jak sie maluje rzesy, no i teraz druga szwagierka sobie zrobila i tez sobie chwali a jaki efekt. Tam specjalnych dlugich nie maja ale takie naturalnie grube i zageszczone

Oj oj Kakaszka a gdzie okrzyki radości? :)

Tak przeszukuje neta a noz widelec cos znajde na to wesele ale nic nie widze. no niby kupilam i w ostatecznosci w tym pojde ale jakby cos wpadlo do oka... no i jak zwykle problem jakie buty bo sukienka delikatna i zwiewna to i buty raczej sandalki odkryte paluszki. Mam takie czarne i biale i zastanawiam sie czy pasuja czy czasem nie rozejrzec sie za innymi (tylko nie patrzcie na moja twarz bo wyszlam przed chwilka z kapieli i oczka roztegowane po zmyciu make upa ;)



A tu moja samosia- obiadek u cioci- zero zainteresowania Amelką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894716 przez Hania84
aleksiaa ja to wiem że teraz wiele osób się ubiera na kolorowo i wiele rzeczy ze sobą nie pasuje, że to taka moda i okej :) ja paznokci też nie maluję pod kolor ubrania...niedawno byłam ubrana na niebiesko a paznokcie miałam pomarańczowe...więc mi akurat nie o to chodzi tak do końca...ale ten french ma coś w sobie...lubię jak widać białe końcówki i palce dłuższe są wtedy ;)

bobasy śpijcie ładnie rodzicom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: ciocia Hania apeluje :P

EDIT:

Malutka masz rację z frenchem...kurka ogólnie to wszystkie po trochu macie rację z tymi pazurkami :P ja pikole ale mam mętlik :P
Malutka ale ślicznie wyglądasz w tej sukience :) pasuje Ci jak diabli ten kolorek :) i laska z Ciebie niesamowita :) nic więcej nie zrzucaj dziewczyno !!!! a butki lepsze te białe wg mnie :)
A Wiki ekstra wciąga ten makaronik :)
Lenka wydaje mi się że będzie miała końcówki włosów lekko kręcone, tak mi cos tym zalatuje bo jak ma suche to tez jej się lokują...tato też ma lekko pokręcone ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894720 przez aleksiaa88
Hehe Wiki makaron wcina dobrze, że na uszy nie zakłada .
W tle fajny kibelek
Ja bym buty białe ubrała albo cieliste ale to ja
P.S. końcówki włosów pasują do paska ten sam odcień mi się tak wpadło w oko chyba, że źle już widzę

Malutka ława mi wpadła w oko taka masywna i drzwi też ładne odcień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894724 przez Hania84
aleksiaa a co byś chciała robić na takiej MASYWNEJ ławie ? :P ty zboczuchu jeden :P :D tylko nie pisz mi tu że stawiać kawę albo kłaść gazety hihi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894725 przez aleksiaa88
Hania to mnie zastrzeliłaś tym :sick:
Szczerze powiedziawszy to ja nigdy na meblach tego nie robiłam a ława taka cacy usiać na niej można :evil:

Lecę spać bo szczęka odziewania boli a poza tym muszę się troche przespac bo nie wiem o której dzis pobudka bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl