BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 9 miesiąc temu #725984 przez violcia00
Hejka.

Klara na zapalenie pecherza jest dobra herbata z zurawiny,sprobuj tez nasiadówki z rumianku i oczywiscie pij duzo wody...mi kiedys pomogl taki alkohol anyzowy,jak juz wszystko zawiodlo,ale wiadomo ze przy karmieniu piersia nie mozna.

Kakaszka ja na Twoim miejscu bym poprosila tesciowa zeby przyszla w inny dzien do wnuczki...dobrze zrobilas ze poszlas z nia jak czulas od niej alkohol,a faceci to mysla ze samo zajmowanie sie domem i dzieckiem nie jest meczace,ciekawe czy oni by poradzili by sobie choc przez jeden dzien :angry:

Co do szczepien to kazde dziecko to inaczej znosi-moj owszem plakal i to bardzo,ale jak pan doktor skonczyl,wzielam go na rece,utulila i spal do samego powrotu do domu a pozniej juz sie smial i zadnej goraczki czy tp nie mial,ale powinni dla takich maluszkow cos innego wymyslic a nie klocie :dry:

Moj Oskarek dzisiaj ladnie spal,pierwszy raz w nocy przespal 8 godzin i w dzien tez spi,teraz sie dopiero obudzil i nie bardzo chce spac.

A ja znow dostalam sterte papierow do wypelnienia odnosnie wychowawczego :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725995 przez srenka_918
Haniu, jak możesz pomyśleć że źle zrobiłaś z tym telefonem? Ja uważam, że trochę odwyku mu się przyda ;) Też czasem muszę mojemu ukrócić rozmowy telefoniczne z koleżankami, to wiem że czasem tak trzeba ;)

A jakiś sposób na cieknący katar z nosa macie? Nie chcę zarazić małego, choć chyba już coś też go bierze, a wszystko zaczęło się od tatusia, który musiał pracować na deszczu z rana a potem cały dzień w mokrych ciuchach był...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726041 przez Gochens
Dzień dobry !

No Hania w końcu się pokazalas ;) Bzrdzo fajna dziewczyna, proszę częściej takie foty a Lencia sama słodycz.♡ co do telefonu to jabym jej napisała, żeby się odpieprzyla i jak ukochany będzie miał ochotę spotkać z dziećmi to sam się odezwie... ja do takich spraw jestem stanowcza , a swojego opiernicz raz a porządnie. :dry:

Agusia pr zystojnisk Ci rośnie. A jeslirzeczywiscie z ta ciemieniucha tak źle to uciekaj do lekarza, nie ma co zwlekać.

Szosteczka Ty to jednak jesteś zabiegana mamuska, pozazdroscic ! Pawelka ucaluj od ciociuni :kiss:

Marta daj znać jak po chrzcinach i pokazuj foty.

Ikunia brawo brawo, tak trzymaj !

Kakaszka teściowej bym powiedziała chyba kilka słów, chyba jej się coś pomylilo w głowie....

Violcia zazdroszczę tych 8 godzin, u nas rekord to 5 ja myślałam ze mi cycki eksploduja !

Srenka na katar ponoć wachanie chrzanu heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #726046 przez srenka_918
Wąchać to ja chyba klej zacznę ;) Słyszałam że energii dodaje a mi jej zabrakło dziś... Jestem padnięta ale mały chyba też ;) Pojechaliśmy do biedronki po proszek miał być w promocji, w mieście 7 biedronek można powiedzieć że jedna obok drugiej bo miasteczko małe a żadnego proszku nie dorwaliśmy, Pawełek zwiedzał sklepy, bardzo go interesowały lampy kwadratowe ;) Zakupiliśmy sobie Dady za to ;) Jedna już przyjęła wielkiego kupala ;) spisała się na medal ;)

Używacie pasy poporodowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726094 przez Gochens
Ja pasa nie używam i chyba już nie będę :-) póki co mam nadzieję że kilogramy zleca.

My już zajęliśmy termin na chrzciny w restauracji ale w. Kościele jeszcze nie bo wciąż czekam na papier od chrzestnego ehh

Właśnie zjedliśmy sobie mięsko z grilla ja zaraz mam zamiar sobie poćwiczyć 20 minut. Później kąpiel małego i sama wskocze do wanny :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726108 przez Ikunia1910
Haniu jak lenka byla mniejsza to do taty byla podobna a teraz robi sie czysta mamusia :D
Ciesz sie rodzinka do niedzieli i od poniedzialku wracaj do nas grzecznie :)
A z telefonem nie wiem dlaczego uważasz ze mialybysmy cie zbesztac, chyba kazda kobieta jest choc troche wrazliwa na punkcie
bylej swojego faceta. troche odpoczynku dobrze mu zrobi:p

Moi pojechali sobie na dzialke my z Sofi zostałyśmy, nie mamy kupala 5dzien, bylysmy dwie godzinki w parku teraz niunia spi poczekam do 21 i myju myju, a jak B wróci z pracy wszamiemy pizze bo ciasto juz czeka w zamrazalniku i licze na poranna pobudke w jego ramionach :silly:

Ja pasa to na dupe chyba potrzebuje bo dzis cos mi humor sie popsul ale jesli chodzi o kg to dzis wazylam sie w aptece 47,8 :( cuckow juz nie mam gacie wszystkie spadają a pozeram calyczas cos, mam nadzieję ze nie stracę pokarmu :(

Viola z papierami dasz rade zaradna kobitka z ciebie;)

Gochensik wskakuje z toba do tej wanny :p




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726114 przez Gochens
Ikunia dawaj do mnie do łóżka ;-)
Wannę dziś odpuszczam i ćwiczenia niestety też.. Leżę w łóżku Alan na cycu a mnie się tak oczy kleją że nie dam rady już nic zrobić...
Aj widzisz jedne chcą przytyć a inne schudnąć tak to już jest z nami babami.
Pizza!!!! Daj daj daj :lol: też mam chęć ale twarda jestem.

Uciekam spać miłej nocy kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726118 przez violcia00
A ja sobie troche pocwiczylam z synkiem bo nie chcial spac,a moj na treningu,polozylam go na lozku i byl grzeczny,na chwile nawet przysnal i dal mi skonczyc cwiczyc ale wykapac sie juz nie zdazylam,a teraz cos nie spokojny jest wiec musze czekac na tatusia a on dopiero o 22.00 wroci...zaraz ide Oskarka kapac.

My z kupka tez mamy problem,bo zawsze maly mi robil po kazdym karmieniu,a wczoraj tylko jedna zrobil,ale konkretna,a dzisiaj tez raz ale malenka :dry:

Ikunia no widze ze coraz lepiej Wam sie uklada,oby tak dalej,moze akurat tak jak Hania kiedys pisala nie dlugo bedziesz nam tu pokazywac zdjecia ze slubu :laugh:

Haniu korzystaj poki rodzice sa,fajnie z Lenka wygladacie.

Chcialam jeszcze wiecej napisac ale moze pozniej bo moja maruda mi nie da.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726175 przez Agusia83
hej dziewczynki...byłam dziś u lekarza z Artkiem...kazała nam kupić kolejny specyfik na tą ciemieniuchę...kurcze, oby pomogło, bo ja nic nie robie tylko wydaję pieniądze,...
wyobraźcie sobie, że w ciągu 8 dni Artuś przybrał na wadze 340g B) B) B) i waży już 5940...za tydzień na szczepieniu będzie miał już ponad 6kg :silly:

Emi zasnęła dziś o 20:30, a jej braciszek o 21...a ja zaraz lecę do łóżka spać...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Haniu, super, że jesteś...juz miałam się pytać dziewczyn o co chodzi, że nic nie piszesz...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Emi ma katar i gorączkę :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726192 przez ranusia
Agusia83 jeśli mogę się wtrącić to powiem Ci że na ciemieniuchę dobre jest masło - kup dobre masło nie żadne margaryny, posmaruj maluszkowi masłem główkę w miejscach gdzie ma tą ciemieniuchę i załóż mu czapeczkę. Przy kąpieli normalnie umyj główkę a gdy wyschnie uczesz mu włoski.
Jak to nie pomoże to kup krem AA Ja i Mama krem na ciemieniuchę. jest bardzo dobry. Używałam i po jakichś 4 posmarowaniach główki po ciemieniusze nie było śladu. Schemat postępowania z kremem taki sam jak opisałam z masłem.

Pozdrawiam i napisz czy pomogło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726195 przez ranusia
kakaszka zostaw go na cały dzień z dzieckiem, ty sobie wyjdź do kosmetyczki czy coś.... niech on ugotuje, posprząta dom i jednocześnie zajmie sie Waszym dzieckiem. Zobaczymy czy po Twoim powrocie też tak będzie śpiewał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726196 przez szósteczka
Hej my dzis zamówilismy katering ciepły na chrzsciny no i ciasta na paterach i torty salatki i przystawki zalatwiamy we własnym zakresie, dzis skonczylismy malowac jadalnie jutro zaczynamy salon i przedpokuj na górze zostaje jeszcze pokoiku szymka (tam jeszcze wogóle nie malowalismy tylko karton gips jest) no i jeszcze przedpokuj i przedsionek na dole także jeszcze huk roboty a chrzest za dwa tygodnie. Ubranko naszczescie juz mam dostalam takie fajne marynarskie po kuzynie przyjaciółki. Wogóle dostalam pełni fantastycznych ubranek dla pawelka od kuzynki z sopotu takze teraz paweł ma same super spodnie i bluzy oraz podkoszulki strasznie mi sie podobają. Spokojnej nocy i dluuugich snow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #726236 przez violcia00
A ja myslalam ze wyleczylismy sie z tej nieszczesnej ciemieniuchy a tu znow nawrot :angry: ,ostatni jak bylismy ub pediatry to lekarz zapisal oliwke,zwykla oliwke tylko bez zapachowa,czasem zaczynam watpic czy tu lekarze sie znaja wogole na medycynie :angry: ,chyba zrobie tak jak kolezanka radzi z tym maslem....na dodatek moj Oskar ma zaczerwienienia pod paszkami,kolankami,praktycznie na wszystkich zgieciach-dostalam taki krem na poczatku pomagal a teraz jakby sie wszystko zatrzymalo i nic nie daje,najgorsze sa odparzenia kolo siusiaka-smaruje roznymi masciami,nawet pudrem zasypuje a tu dalej nic :huh:

Cholera siedzialam tu przez chwile karmila malego i tak mnie wstretny komar pogryz po stopach,swedzi i piecze,cholerstwo male :angry:

Szosteczka-Pawelek byl caly czas z Wami na weselu?grzeczny byl?wiem ze kazde dziecko jest inne a pyta bo nie dlugo tez mamy wesele i musimy malego zabrac ze soba bo nie mamy go z kim zostawic i zastanawiam sie jak sie bedzie zachowywal.

Dzisiaj w nocy juz tak nie bylo fajnie jak ostatnio-maly sie budzil co 3,4 god...,a ja chyba sie jeszcze poloze bo wlasnie zasnal.

Milego dnia :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #726240 przez Ikunia1910
Witam :side:

Pije sobie poranna kawe a moje dwa robaczki jeszcze w łóżeczku :woohoo:
No i wreszcie mam to czego wam po cichu zazdroscilam, poranny widok faceta z dzieckiem :blush:

Violcia z tym ślubem to sie nie rozpedzaj :silly:
A probowałaś mąki ziemniaczanej na te faldki? Ja na poczatku podchodzilam bardzo sceptycznie to tych babcijnych metod ale maka ziemniaczana na serio jest lepsza niz jakiekolwiek kremy czy pudry ;)

Szosteczka to faktycznie macie sporo roboty jeszcze, ale na bank zdążycie ze wszystkim do chrzcinek.

Agusia to kawał chłopa Ci rośnie i dobrze bedzie bronił mamusi i siosyrzyczki;)
A z D. Rzeczywiscie malo kolorowo to wygląda, tak jakby od was uciekał :(




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726246 przez aleksiaa88
Muszę się pochwalić syn chyba wczoraj odkrył, że oprócz twarzy ścian i sufitów istnieje coś jeszcze. Po południowej drzemce po drzewem wróciłam na karmienie a on zrobił taki wytrzeszcz oczu tak zaczął się rozglądać jakby pierwszy raz widział, a za zabawką tak kręcił głową :cheer: i zaczął powoli sam się uśmiechać coraz częściej jak się patrzy na twarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl