BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 6 miesiąc temu #774591 przez kakaszka
aleksia ja mam ten sam problem z ciuchami z dnia na dzien przestaje sie miescic w nich, tylko, ze u nas juz 74 na styk sa. tylko, ze tak szyja te ubrania, jedno jest ok, a drugie za male a rozm. ten sam.

eliza sie przebudza z placzem i zamknietymi oczami, ale troche lulania i dziecko spi dalej. kiedys gdzies slyszalam, ze dzieci sie tak przebudzaja wtedy jak im sie sny zmieniaja, ciekawe o ile to prawda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774604 przez KaRoLkA
Hania dzięki za odpowiedz :)

Kakaszka moja też czasami tak płacze na śpiocha, że niby śpi a pĺacze ,

Ulala Sophie ale pięknie wyglądaliście :D

Wasze dzieci też podnosza główke jak leżą na pleckach ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774615 przez aleksiaa88
Sophie ciekawa sukienka tylko szkoda, że jej tak mało widać włosy ślicznie upięte szkoda, że foto bez barw, a kwiatek we włosach jaki kolorek? Muszę sobie to wyobrazić ale i tak pięknie wyglądałaś, a sukienka w moim stylu :) a zapomniałam ciekawy materiał czy tam są kwiaty jeszcze takiego nie widziałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774616 przez Sophie25
Moja strasznie podnosi,tak jakby chciała usiąść.

A własnie dziewczyny co sadzicie o przebijaniu uszu maluchom? Moja Zosia dostała w prezencie na chrzcie kolczyki od chrzestnej,ładniutkie ale ja sie waham czy jej wogole przebije,wolałabym poczekać az bedzie wieksza.... co sadzicie?
Kuzynka mowiła mi tak przebij,nie bedzie tak odczuwać ukłucia...

Aleksia,kwiatek był biały,a sukienka to taki fajny materiał,troszkę była ciezka :D
A teraz to mi sie przytyło.... ufff wspomnienia... :) :D

A jesli mowimy o sukniach to wiecie o jakiej marzyłam,takiej delikatnej koronkowej o takiej:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774625 przez Hania84
Karolka moja jedynie podnosi głowe jak jest w pozycji półleżącej. jak całkiem na płasko to nie.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774629 przez aleksiaa88
Pytanko jak dajecie kaszki ryżowe to czy kupki są takie same jak za czasów gdy ich nie jadły?
Bo o ile mi wiadomo, to ryż się spożywa jak się ma sraczunie znaczy sam ryż tylko na wodzie gotowany przynajmniej w tych stronach się je jak się ma rewolucje żołądkowe.
I jak patrzę to moje dziecię ma bardziej gęste niż zwykle i jak robi to bardziej się męczy podkurcza nóżki i je wyrzuca i tak kilka razy niczym wyjdzie, a kiedyś to się poczerwienił zrobił wielkiego bąka razem z kupą.

Nie wiem czy pisałam ale od jakiegoś czasu jemy ziemniaczki i jeszcze jadł marchewkę i z tego co widzę to ziemniaczek mu wchodzi jeszcze dobrze łyżki nie oderwę od talerza, a już dziubek otwarty i czeka i jak zje to w moment otwiera jakby czekał i tym sposobem wczoraj dużo zjadł bo sam tego chciał. Przy marchewce robił dziwne miny i dziubka nie robił musiałam łyżką po ustach smyrać, żeby łaskawie otworzył.

W kolejce stoi słoik z jabłkiem. Niestety jabłka mam ale takie kwaśne zilipuchy, że wolę kupić słoik gotowy.
Następnie poleci dynia. Na szczęście mam swoją wyhodowaną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774636 przez Hania84
Sophie niedawno na majówkach był temat o przekłuwaniu uszu dzieciom...dośc burzliwy. Bo jedna dziewczyna tez napisała ze dostała piękne kolczyki dla małej i chciałaby by je nosiła i chce jej teraz przekuć uszki...a inna jej napisała że współczujemy dzieciom jak je kłuja na szczepieniu i nie chciałybysmy by tak cierpiały a teraz sami chcemy serwowac im dodatkowe kłucie...inne znów mówiły żeby poczekac np. do wieku przedszkolnego i wtedy dzieci same zdecyduja czy chcą miec uszy przekłute czy nie...a inne że po prostu jeszcze odczekać. Zdania są podzielone i ile osób tyle opinii. ja na razie kłuc uszu Lenie nie bedę...i szczerze to nie wiem kiedy i czy na pewno. Nie zastanawiałam sie nad tym. Każdy robi jak uważa moim zdaniem :) Ja miałam przekłuwane w 2 klasie podstawówki...decydowałam sama...ale kiedyś nie było takiej mody na kolczyki.

Jakos nie możemy sie zebrac na ten spacer :P

aleksiaa moja ma różnie kupki czasem rzadsze czasem geściejsze...ale nie męczy sie przy żadnej..zresztą mojej tą kaszke dałam tylko 2 razy i na razie stwierdziłam że pitole siebie i ją męczyc...więc nie dostaje znów ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774650 przez Sophie25
Ja uwazam ze sama zdecyduje czy chce je miec, jesli bedzie chciała np w wieku przedszkolnym jesli zobaczy u innych dziewczynek.spodoba sie jej to pojdziemy przebuc,ale ja za Nia nie zdecyduje,taka podjelam decyzje :)

wiem jak boli ja szczepienie wic ja jej tego nie zafunduje....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774663 przez aleksiaa88
Sophie bombowa ta z koronki mi też się jedna taka marzyła tylko, że w najbliższych miastach nie mogłam ją dostać to dałam sobie spokój. Wolałam brać takie co były pod ręką w salonie, żeby się w koszty nie rzucać wielkie.

Ale jak teraz na nią patrzę to wydaje mi się bardziej jako suknia wieczorowa a nie ślubna. Jenak gusta się zmieniają z czasem. Ale i tak śliczna

Co do kolczyków hmm też się wypowiem choć mam chłopca ale odniosę się do siebie.
Mi przekuli jak miałam może 4 lub 5 lat na pewno to było niczym poszłam do zerówki czyli przed 6 rokiem życia. Z tego wszystkiego co pamiętam to nie bolało i na pewno było to robione pistoletem i robiła mi to pielęgniarka i z tego co pamiętam to później mi lód przyłożyli do ucha. Może to dziwne ale ja dużo rzeczy pamiętam z dzieciństwa strasznie mam pamięć nawet do szczegółów. A żeby się wiersza nauczyć to klepałam z tydzień i tak potrafiłam mylić :huh: :dry:

I tez co mogę powiedzieć. Dobrze, że mi to zrobili gdyż za bardzo byłam nie świadoma jakby by mi przyszło teraz to zrobić to w ŻYCIU bym nie miała przekłutych uszu :ohmy:
Ale to tylko moje zdanie. Strach by mi uniemożliwił zrobienie tego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774675 przez szósteczka
Odnosnie przekuwania uszu to nasze tez na chrzest podostawaly kolczyki i kazdej pochowalam i przekuwamy jak chca przed komunia i powiem ze kazda chciala i raczej mowia ze nie boli teraz kolejna nie moze sie doczekac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774682 przez malutkamilka
Co do przekuwania uszu to jetsem za ladnie to wyglada sama mialam przeklute uszy majac pol roku i mojej tez przekluje tylko nie wiem kiedy najlepiej. W kazdym badz razie to krotszy bol niz na szczepieniu. Dziewczyny suknie sliczne ja jak swoja kupowalam to tez z salonu i nie droga bo zeby pozniej sprzedac. suknia kosztowala 1800 a przy wypozyczeniu mialam zaplacic 1500 wiec lepiej kupic jak sie zniszczy bo roznie bywa to przynajmniej kaucji nie starce a moze sprzedam. i powiem wam ze jakos sprzedac nie moge

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774692 przez Sophie25
Aleksia sliczna suknia,w moim stylu jak najbardziej! :D :)

Zosia mi spi,zjadła ładnie 150 jak narazie mleczka i juz 2 kupa dzisiaj :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774694 przez aleksiaa88
Mamuśki po CC macie jakieś objawy po znieczuleniu w kręgi słupa ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774696 przez KaRoLkA
Haniu jak to ja mowie do swojego "w dupie Ci sie przewraca bo za dobrze masz " kurde co jest z tymi chłopami :unsure: kurde zamienic sie na chwile z taka dziewczyna co nic nie robi tylko lezy i pachnie to może by docenili jak by trzeba bylo samemu ugotowac ,uprac , sprzatac i dzieckiem sie zajac . Hania masz racje krotka piłka :)

Dziewczyny piękne te suknie ajc :)

Co do kolczykow to ja myślalam zeby jej na poł roku zrobic poki nie swiadoma i nie będzie łapać ale sie zastanawiam nad tym :)
Gabi chyba po jakims skoku bo tak piszczy dzisiaj ze szok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774712 przez Hania84
Nie poszłyśmy na spacer bo Lena senna była i juz śpi :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl