BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773846 przez Marta1985
Proszę ... :lol:







Narazie stan lekko surowy ;p

Oczywiście będzie karnisz z firaną i chyba zasłonami :) Pod oknem będzie stół z krzesłami, na przeciwko tv chce wywołać trzy zdjęcia Bartusia takie pionowe no i ogólnie brakuje duperelek na półkach, bieżnika, dywanu, doniczek ładnych i innych takich - ale to już z biegiem czasu ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773896 przez aleksiaa88
Wstawać

Piękna pogoda

Marta piękne masz mieszkanie jest w moim stylu na dodatek ciemne meble są piękne sama mam ciemne w sypialni. I ładny kolor ścian taki ciepły żółty jak patrzę to mnie uspokaja

Podziwiam mamuśki które siedzą same z dzieciaczkami tylko, ja już 2 dzień jak palec i mam dość. W piecu nie dał mi zapalić, chciałam sobie makaron ugotować się nie dało a jak wychodzę z pokoju to jest nie płacz a wrzask taki jakby go ze skóry obdzierali.
Chyba się uzależnił ode mnie bo nikogo więcej nie widzi.

Wczoraj w między czasie trochę poodkurzałam z przerwami na noszenie i zabawianie, a jak zasnął to wzięłam się za kurze i mycie podłóg na dwóch piętrach i klatki schodowej tak się śpieszyłam aż się spociłam takiego przyśpieszenia nabrałam. ;)

A te jego giry w nosie to tak mnie wkurzają męczę się wyciągam, a tam dalej forczy, a przy tym płacz

Jeszcze coś napiszę tylko się nie śmiać
P.S. dziś miałam sen erotyczny :silly: jak się nie ma w realu to się ma we śnie ;) :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773916 przez kakaszka
dzien dobry :)

dzis mialam wesola nocke, ale nie dzieki elizie, a dzieki moim flakom (pol nocy na kiblu). musze sie zaczac normalnie odrzwyciac. rano bylam tak odwodniona, ze sliny nie mialam, ale juz jest ok.
mala narazie w normalnym humorze, zobaczymy kiedy przypomni sobie o zebach, oby w ogole, ale w to juz nie wierze.

jeszcze w nocy przyszedl moj lubi napity w 3 dupy i zasnal w kiblu :D a ja jak kochajaca partnerka nawet go nie obudzilam :) spal tak do 6 rano kiedy karmilam elize, a ja przed tym w kiblu charcowalam, wiec mial atmosfere :D

aleksia tez mi sie wydaje, ze eliza tez sie uzaleznila, no ale nic dziwnego jak jestem z nia 24h.

dzis mam wrazenie ze zaczela wiecej kaszlec, a juz prawie nie kaszlala, no i pewnie sie w czwartek znowu nie zaszczepimy. chyba ze witamina c zrobi cud, ale wydaje mi sie ze przydalby sie jakis lek.

aleksia zazdroszcze snu, mi sie snila sraczka, ze elizie tez sie zaczela, ona byla cala obsrana, a ja spieszylam z nia do szpitala :)

marta bardzo ladnie sie urzadziliscie, bardzo mi sie podoba :)

jak wasze dzieciaki przyjeli zmiane czasu? eliza jak zawsze sie budzila o 7, to dzis obudzila sie o 7 nowego czasu :)

milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773946 przez violcia00
Helloł B)

Dzis moze bedzie lepszy dzien...Oskar na razie ma 38 stopni goraczki,ale jest spokojny,nie placze i duzo sie smieje,teraz zasnal,ez sie obudzil o 7 nowego czasu.

A u mnie dla odmiany pada,a wczoraj bylo tak cieplo :angry:

Aleksia sny erotyczne nie sa zle,ja tez dawniej czesto je miewalam :P

Kakaszka nie zazdroszcze przezyc z kibelkiem,dobrze ze juz jest dobrze,a tego swojego to musisz troche "ukrucic" :silly:

Marta mieszkanko sliczne,tez bym podobnie urzadzila jakbym byla "na swoim" :blink:

Moje dziecko nie chce jesc,jak juz to troche piers possie,a dokarmiam jeszcze teraz mm to sie nie tknie wogole :dry: ,dzis dalam my brokulka z groszkiem zielonym,ale mu nie smakowalo bo plul,pozniej sprobuje cos innego bo cos musi jesc.

A ja na razie jeszcze w lozku :woohoo:

Miłej niedzielki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773976 przez rysa
Hej dziewzyny :)

Nie było mnie bo wkurza mnie mój zepsuty laptop, dzisiaj byłam zmuszona go włączyć bo licytacja na allegro mi się kończy.

Składam spóźnione życzenia wszystkim solenizantom :kiss:

Mój Filip też lubi wszystkie warzywa, ale za to owoce nie bardzo. Jeszcze papki jakoś zje ale soczki nie ma mowy.

Ja kiedyś też miewałam sny erotyczne, ale jak juz kiedyś pisałam po porodzie u nas nudy w łóżku. Jestem wręcz totalnie przerażona jak kłade się spać bo mam nadzieje że R. nic nie będzie chciał.Czuje się już jak jakas psycholka to to naprawde aż chore. Mam nadzieje że jak dostane okres to chęci wrócą :dry:

My dzisiaj mieliśmy iść na dłuuugi spacerek ale strasznie wieje i nie wiem czy to wypali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773977 przez szósteczka
Marta mieszkanko sliczne jaki super regal ja juz mam dosc swojego i chetnie bym zmienila moze na taki bo moj to jest ogromny jeszcze zczasow jak mieszkalismy w jednym pokoju katem u tesciow i wszystko musialo sie w nim zmiescic a teraz mamy duzo pokoi i jest malo wlasciwie wykorzystany wiec chetnie bym sie go pozbyla ale jak narazie nie ma szans na to.

Aleksia ja tez mialam.dzis sny erotyczne ale takie to fajne przynajmiej dobrze sie spi :-)

Kakaszka wspolczuje sranka pewnie ten wirus was dopadl co to krazy pawel tez przez dwa dni co zmiana pieluchy to z kupka tek co 3 godziny bylo ale juz jest ok oby wam szybko i bez wiekszych ekscesow przeszlo a faceta kopnij ode mnie co to za upijanie sie :-)

Violcia trzymaj sie i moze jutro przejdz sie do przychodni bo kiepawo z ta goraczka moze ma chore gardlo jak nie chce jesc chyba ze to tak ciezko przechodzi te zeby wspolczuje.

U mnie szymek dzis nie ma goraczki ale potrzymam go dzis w domu wiec moj K. jedzie z.dziewczynami do kosciola a ja z chlopakami zostaje w domu Pawel obudzil sie jak zwykle o 6 starego czasu czyli o 5 nowego i gadal do 6. 30 nowego potem sie zdzemnol do 8 a teraz znow znowu spi juz na dluzej pewnie. Milej niedzieli papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773992 przez Gochens
Dzień dobry :laugh:

U nas pobudki były 3- 1.30,2.30- nowego czasu i 6 na gadanie, pewnie myślał że to czas jego czyli 7 no i w sumie się nie pomylił B)

Piękna dziś pogoda więc jedziemy do lasu na spacer ale to już po obiedzie.

Marta super salon!
Kakaszka to Twój miał dobry podkład ha ha :lol: Ale za to przyjemnie mu się spało :P
Sny erotyczne też miewam czasem z takimi osobami ze szkoda gadać :S
Rysa to dobrze masz ze Flippo jada warzywa, my 2 dzień i jest plucie marchewką. Jak myślicie zmienić warzywo czy cisnąć z marchewką??? :unsure:
Violcia trzymam kciuki żeby Oskarkowi gorączka przeszła. Ja też jeszcze w łóżku!

Dziewczyny dzieci nasze mogą przechodzić już lęk separacyjny, to normalne, kolejny etap rozwoju ;-)

Miłego :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773998 przez Ikunia1910
Jestem :)

Udalo sie nadrobilam was :blush:

Przykro mi ze dzieciaczki tak ciezko przechodza
wszystkim wysylam ogromnego buziaka w szyjke :lol: :kiss:

Marta super saloon;)
No i widzę Beniaminka kolejnego, a mnie sie nie chca fikusy trzymac :silly:
Meble super ale ja juz sie "nacieszylam" ciemnymi, trza ścierać na bierzaco kurze, takze powodzenia kochana;)
No i fajne zupki juz Bartolinio wsowa :side:

Hania super ze kiełki juz nie bolą

Gochens ciesze sie ze u Alusia wszystko ok.

Malutka mi sie wydaje ze Viki ładnie przybiera teraz a i na zdjeciach źle nie wygląda, takze nie przesadzaj kochana :*

Abra pewnie odsypia weselicho ale czekamy na relacje;)

A u nas ok. jestem padnieta ale to nieszkodzi. Wazne ze juz wszystko mam wysprzatane i mozna sie wprowadzac no ale to juz zalezy od czasu B. bo roboty nadal strasznie duzo ma nie wiem czy dzis sie wyrobimy ze wszystkim ale szczerze nie moge sie juz doczekac:)

Zosia je dynie z ziemniaczkiem i manna, pila soczek jablkowy i bardzo jej smakuje, narazie jeszcze mamy dynie a pozniej marcheweczka i brokula;)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774004 przez kakaszka
dziewczyny wybaczcie ze nasmece, ale musze sie wygadac.

wlasnie sie strasznie pozarlam z moim i juz nie chce z nim byc, mam go serdecznie dosc. zrobil mi afere, ze nie wywiesilam prania i on nie ma w czym isc na mecz " dalej chlac". a to ze jestem non stop z dzieckiem na rekach to nic. skurwysyn jebany, jakbym miala mozliwosc juz dzis bym zniknelo z jego pierdolonego zycia, bo moje dziecko nie bedzie zyc w takiej patologii. nie mam nawet lez poprostu chce to skonczyc jak najszybcie. czemu ja nie moge bez tego zasranego paszportu i jego pozwolenia wyjechac, pierdolona bialorus.

i jeszcze liza chce by c caly czas na rekach pionowo, nawet jak chciala spac. tylko ja przelozylam reke by polulac to placz, ale jakos sie udalo.

cala sie telepie, ale dobrze, ze mala spi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774009 przez Hania84
Witam i ja :)

Marta salon super :) Mebelki podobaja mi się :) panele też fajne :)
i jak czysto :) perfekcyjna pani domu :blink:

Ikunia fajnie, ze juz masz błysk...to teraz walizy i przeprowadzka :)

...a my mamy jeszcze godzine 12 na zegarze haha :D wczoraj pamiętałam żeby przestawić a dziś zapomniałam...wstaliśmy normalnie o starym czasie czyli chwile po 9 a to było po 8 nowego czasu :P i nie pojechaliśmy do kościoła bo myśleliśmy że nie zdążymy :P :D
Lena spała do 8.30 starego czasu. Teraz z tatą się wygłupia :blink:

Gochens ja myślę że daj mu inne warzywo :) jeśli nie chce marchwi to nic na siłę...albo zmieszaj pół na pół marchew z innym warzywem...ale to później jak jakies polubi :blink: albo można np. marchew z jabłkiem zmieszac...ale moja nawet jak lubi jabłko to cwaniara mała wyczuła marchew i tak nie jadła :P

Wczoraj jak jadła mix (jabłko,winogrono i ryż) to dziuba nawet ładnie otwierała...az 10 łyżeczek zjadła :) ale pod koniec jak już nie chciała to udawała że jej w gardle staje :D

miłej niedzieli :blink:

ojej sorki za tyle buziek haha :D

kakaszka...ten Twój to chyba nic nie zrozumie :( przykro mi kochana. Nie powinien tak robić...nic nie pomaga (bo mógł nie przychodzic zachlany i wywiesić sam pranie !!! Lord jeden) i jeszcze ma pretensje do Ciebie. Skombinuj ten paszport i jedź do rodziców bo sie wykończysz. Weź go jakoś podejdź...nie kłóć się...bądź miła a jak tylko da zgodę to jedź do Twoich...może zrozumie co stracił...choć nie wiem. Uważaj na siebie i Elizkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774012 przez szósteczka
kakaszka trzymaj sie i oby jak najszybciej udalo ci sie ten paszport zalatwic zebys mogla odpoczac od tego swojego i mama ci pomogla przy malej to moze jakos sie ulozy zreszta zobaczysz bede o tobie pamietac dzis trzymaj sie i wygaduj ile wlizie do nas albo wez mala na spacer i wybyj na caly dzien szkoda ze nie mieszkam gdzies blisko to bym cie do siebie zaprosila na odstresowanie i wygadanie. Trzymaj sie cieplo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774027 przez Gochens
ikunia super! Cieszę się Waszym szczęściem i mam nadzieje, że jak najszybciej będziecie już RAZEM ;)
Zosieńka będzie w 7 niebie, że tatuś i mamusia są razem. No i może jakieś rodzeństwo z tego wyjdzie hehe ;)

Haniu może masz racje, jutro jeszcze zobaczę tą marchew a od wtorku coś innego i później znów wrócę do marchewy. A podaje sie raz dziennie czy np 2?

Kakaszka Ty pakuj manatki i uciekaj od tego "pancia" ja i tak Cie dziewczyno podziwiam, że Ty tyle z takim facetem wytrzymujesz :dry: Przykro mi, że nie mieszkasz bliżej to sama bym przyjchała Ci pomóc!! Trzymaj się kochana już niedługo odetchniesz troche

Alek śpi na balkonie a ja właśnie oglądam Martynę wow jest w Sudanie i pokazują porodówkę tak... Szok dziewczyny w jakich warunkach tam się rodzi. Wszędzie bród, pełno much, poród jeden za drugim a to i tak NAJLEPSZY szpital... SZOK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774049 przez Marta1985
Dziękujemy za miłe słowa :) ŚWIEZO SPRZATANE BYŁO :P


Gochens spróbuj marchewke z ziemniakiem :)

Kakaszka ...bbuziak :kiss: i nie daj sie ... ty i eliza jestescie najwazniejsze :kiss:

Odezwe sie potem bo bartoszek dzis spedza czas z obojgiem rodziców i wymaga od nich całkowitego zaangazowania :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774053 przez Sophie25
Witam Was Kochane. Długo Mnie nie było gdyz miałam najazd rodzinki i zęby Zoskę męczął że szok...Zosia sama przekręca sie juz na brzuszek a ile ma przy tym radochy!!! :D

Abra- Zyczę Ci wszystkiego co najlepsze na nowej drodze! Miłosci ogrom! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774076 przez KaRoLkA
Witam i ją niedzielne :)

Kakaszka
kurde współczuję Ci bardzo bo widzę że ten twój to nic o Was nie myśli :/ ale weź go jakoś pod włos sposobem żeby dał to pozwolenie na paszport. A z tym praniem to panicz raczek nie ma :unsure: i kurde dziewczyno jedź coś bo w anemie wpadniesz ze stresu i problemów z jelitami :/

Vilocia
to macie z ta gorączka :/ u Nas też leje jak cholera

Ikunia
cieszę się ogromnie że już prawie jesteście na swoim :)

Marta
salon extra , bardzo mi się wystrój podoba a drobiazdzki to po kolei powolutku :)

Abra w
szystkiego co najlepsze na nowej drodze życia :)

Wczoraj nie pisałam bo tyle było na głowie że szok ,a jak się obrobilam to goście przyszli , imprezkę bardzo udana mamusią dostała gofrownice i frytkownice więc jestem mega happy :) mała była grzeczny bo to towarzyskie dziecko strasznie tylko zasnąć nie mogła bo dzieci szalała , 2 latek i 3 latka i masakra, powiem Wam że mieć dzieciaki rok po roku i to takie ruchliwe to bym oszalala od tych piskow :cheer: ja to usiadlam z goscmi jak mała usunęła o 22 i pospalysmy Uwaga do 10.30 na nowy czas z przerwami na papu o 2.30 i 6.30 :lol:

Dzisiaj odpoczywam. Bo mi nogi do d..y wlaza he he.
Miłej niedzieli kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl