BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 6 miesiąc temu #774077 przez Hania84
Ja już obiad mam prawie gotowy...czekam na ziemniaki tylko :) Dziś obiad od Karolki :lol: pięknie pachną te klopsiki :)

Gochens - ja daję cały czas jeden raz na dzień. Jak się wyśpi po dłuższej drzemce czyli koło 16-17.

Karolka fajne prezenty :)

Lecę uśpic Lenitę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774085 przez kakaszka
no i przegial teraz totalnie. zebralam sie do skelpu zyby kupic cokolwiek do jedzenia, patrze w portwel, a on zabral ostatnie 50 zl. ja dzwonie ze musze kupic mleko dla elizy bo nie ma co jesc ( dzieki bogu jeszcze ma mleko), a on na to ze ma wyjebane i nie wie kiedy bedzie. ja nie wiem co bym robila, jakbbym nie miala mleka.
mam hesteria, nie wiem co mam robic. boje sie tego czlowieka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774092 przez srenka_918
Witam ;)
Przepraszam że nie odniosę się do tematów, które były poruszane, ale tego było by za dużo a ja czasu nie mam za bardzo... Na raty Was podczytałam ale nie wiem, czy cokolwiek pamiętam... Mały na kolanach ciągle płacze, już nie wiem co mu jest, ma stan podgorączkowy ciągle trze dziasła ale te ciągle wyglądają tak samo... W nocy się nie wysypiam bo mały budzi się co godzinę...

Kakaszka współczuję...

A na urodzinach było fajnie ;) tylko że zjadłam tyyyle ciast, że tych zbędnych kalorii przez miesiąc nie spalę ;)

Miłej niedzielki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774105 przez Hania84
Kakaszka - dzwoń do mamy. Powiedz o całej sytuacji...musisz jakos załatwić ten paszport. Kurde...z tym dziadem będzie ciężko...ale przecież on jest nieodpowiedzialny skoro zabrał ostatnie pieniądze i to dziecku na mleko...a jak się jej to mleko skończy to co zrobisz? Przecież nie zagłodzisz dziecka!!! Co za cham !!! Ciekawe czy w nadzwyczajnych przypadkach (jeśli facet pije i traci ostatnie pieniądze) można wyrobic paszport bez zgody drugiego rodzica...poczytaj trochę o tym na necie...może jest na to jakiś myk...bo tak to jesteś udupiona trochę bo on teraz na złość Ci nie podpisze jak znam życie.

A klopsiki od Karolki rewelacja :) Takie delikatne, miękkie...rozpływały się w ustach :) Mojemu też smakowały :) Karolka moja mama nawet wzięła przepis i koleżankom w pracy rozdała :) robią furorę te Twoje klopsiki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774108 przez kakaszka
now alsnie haniu juz mysle mysle i nie wiem co mam robic. az sie boje mowic mamie, bo wiem jak sie bedzie martwic.
a z tym paszportem pewni mozna przez sad, zrzeczenie sie ojcowstwa itd. a to moze sie ciagnac i ciagnac.
nawet jak sie zlozy te dokumenty, ja nie wiem jak ja tu wytrzymam jeszcze ponad miesiac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774112 przez Ikunia1910
Kakaszka składaj pozew do sadu o pozbawienie praw rodzicielskich i o ustalenie alimentow. :angry:
Nie ma u was w miescinie jakies ligi kobiet czy cos jakies pomocy dla matek z dzieckiem?
Strasznie to patologicznie wygląda:( uciekaj od niego byle gdzie ale uciekaj.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774113 przez Hania84
kakaszka a czemu ponad miesiąc? jakies plany on ma na wyjazd? Musisz coś dziewczyno skombinowac bo w takiej patologii nie możecie tkwić (sorry za słowo ale nie widze innego w takim przypadku) on zachowuje sie jak ostatni kretyn. Nie bój się i powiedz mamie...co dwie głowy to nie jedna i pewnie cos wymyślicie i zaradzicie na to. Poczytaj o pozbawieniu ojcostwa na necie (ale historię oglądania skasuj w razie "w" gdyby on czasem sprawdzał). Ale się porobiło. A kasę na mleko weź teraz od teściówki skoro jej synus wziął na chlanie. Powiedz że Eliza nie ma mleka i tyle niech wyskakuje z kasą.

Zgadzam się z Ikunią...idź do sądu...nie pracujesz...zajmujesz sie dzieckiem to nie bedziesz musiała za nic płacić...zresztą w sądzie wszystkiego się dowiesz co i jak bo na pewno udzielą ci informacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774114 przez kakaszka
ponad miesiac, bo tyle wyjdzie robienie dokumentow, sprobuje jeszcze slownie poprosic u niego, zeby nie marnowal zycia corki, chuj z moim, jak nie to dzialam.
i to jest patologia, bo o wiekszosci spraw nie pisze, bo az wstyd ze tak dlugo w tym tkwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774116 przez Hania84
Wątpię że cos słownie do niego dotrze. Już dostałas odpowiedź dziś jak zabrał ostatnie pieniądze dziecku ...że "mam na to wyjebane" więc on się moim zdaniem z Elizą nie liczy. On musiałby mieć ręcznie wytłumaczone i to przez 2 razy silniejszego od siebie (a i to może by nie pomogło) Działaj coś i to szybko bo może być jeszcze gorzej. Trzymam za Was kciuki. I zadzwoń do mamy...moja rada. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774119 przez Ikunia1910
w sadzie rodzinnym nie płaci sie kosztow sadowych.

Ja mysle kakaszka ze skoro go chuj obchodzi czy dziecko bedzie mialo mleko czy nie to juz wszystko jest na ten temat co mogl powiedziec i nic innego z tego nie wynika oprocz tego ze wogule mu na was nie zalezy:(
Trzymaj sie kochana i walcz bo pamietaj macie z elizka prawo do szczescia :ohmy:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774120 przez Hania84
I wiesz co ja myślę? Że mama powinna do Ciebie przyjechać i Cię wesprzeć aż do momentu kiedy stamtąd nie wyjedziecie. Miałabyś oparcie i pomoc w najbliższej osobie i wszystko lepiej byś załatwiła. Pewnie mama by się zgodziła przyjechać jakbyś jej o tym powiedziała i pomogła by Tobie i Elizie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774121 przez Marta1985
No przepisy się robia :) takze myśle ze we wtorek uda mi się zaprezentować :)

Kakaszka ty jestes madra dziewczyna ... zostaw go bo przecież nie moze tak być ... ty masz Elize teraz i nie możesz tak się meczyc z nim :( i tak jak dziewczyny mowia staraj sie o alimenty .... przeciez o0n jest całkiem nieodpowiedzialny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i powiedz mamie .... na mamę zawsze można liczyć :)

Idziemy na spacer .... :)

No i Ikuniu ciesze sie Twoim szcześciem :)

Wogóle dawno nie bylo zdjec dzieciaczków :( Dawać tu te małe mordki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774122 przez Ikunia1910
Hania84 napisał:

I wiesz co ja myślę? Że mama powinna do Ciebie przyjechać i Cię wesprzeć aż do momentu kiedy stamtąd nie wyjedziecie. Miałabyś oparcie i pomoc w najbliższej osobie i wszystko lepiej byś załatwiła. Pewnie mama by się zgodziła przyjechać jakbyś jej o tym powiedziała i pomogła by Tobie i Elizie.


Zgadzam sie

A Zosiek wlasnie śpi:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774128 przez violcia00
Kakaszka moze sie uda wyrobic ten paszport bez jego obecnosci,powiedz ze on np.pracujedo pozna i nie ma jak sie wstawic,czy cos takiego,moze wystarczy upowaznienie,powinni Ci dac taki papier,ale musisz zapytac czy tak sie da,podpis jego mozesz podrobic(bo jest potrzebna zgoda obojga rodzicow)nie musisz mu nawet o tym mowic,albo w najgorszym wypadku popros zeby podpisal,no chyba ze uda sie go tam zaciagnac.Wspolczuje kochana,rozummiem ze moze miec cos do ciebie,ale do swojego dziecka???to nie jest ojciec ktory tak robi,mam nadzieje ze jakos sobie poradzisz,bo zycie z takim czlowiekiem bedzie ciezkie,bede trzymmac kcióki zeby Ci sie udalo.

Oskarek zasnal,udalo sie mu w koncu dac jesc-zjadl 180 mm,goraczka na razie minela,ale strasznie plakal jakby go ze skory obdzierali :( ,ciezko go bylo uspokoic,nie wiem juz sama czy to zabkowanie czy jakies chorobsko,jak jutro bedzie tak samo to zmykamy do lekarza.

Ja juz po obiedzie,dzisiaj byla zapiekanka ziemniaczana z serem i kurczakiem,pycha :blush:

A kotlety od Karolki robilam we cxzwartek rowniez mi smakowały :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774129 przez kakaszka
dzieki dziewczyny, ze jestescie. nie wiem co by bez was robila :)

eliza mna manipuluje, placze, bo chce byc caly czas na rekach, charakterek tatusia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl