BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 6 miesiąc temu #774317 przez Sophie25
Gabi cudnaa jak slicznie w tym stroju sie prezentuje!!! :D :)
Alanek przystojnacha :)

Ja mojej jak narazie daje tylko jabłko i po troszku kaszki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774319 przez KaRoLkA
Gochens po kilku próbach wkoncu jest widoczny :)
A Aluś przystojniaczek :)

Mała śpi a ja wkoncu mogę odpocząć :) my próbowaliśmy dzisiaj dyni i nie bardzo smakowało jej :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774341 przez Agusia83
Dziewczynki za chwile coś skrobnę...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774344 przez malutkamilka
Kakaszka ty lepiej dzwon do jakiegos konsulatu przedstaw sytuacje albo tam gdzie wyrabiaja paszporty i zapytaj co masz zrobic w tej sprawie- tak nie moze byc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774347 przez Hania84
Gabi ślicznotka :)

Alanek marchewkowy przystojniak :)

Karolka ale narobiłas smaki tymi goframi :blush: gofry kojarzą mi się z wakacjami i morzem lub jeziorem...może dlatego że tam zawsze je jadłam :blush: :blush:

Ta zmiana czasu całkiem pozmieniała nam szyki jeśli chodzi o Lenkę...spała w dzień tylko godzine, mleko piła nie o tych porach co trzeba i w ogóle w nierównych odstępach...piła o 18 i o 20.30 gdzie jej przerwy między mlekiem sa między 3,5h a 4h. Drzemkę miała 45min. temu a teraz mój ja próbuje uśpić...ciekawe czy mu sie uda. Ogólnie trochę dziś marudna była. Nam też ta zmiana czasu dała się we znaki...oboje jesteśmy padnięci :P

spokojnej nocy

Aha :lol: Lenka dziś mi pierwszy raz ładnie dziuba otwierała do deserku :) jadła ostatni raz (bo słoik sie skończył) mix (jabłko, winogrono, ryż) smakowało jej :) szkoda tylko że warzywa jak na razie jej nie smakują :S mam nadzieję, ze z czasem je polubi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774360 przez Sophie25
Aa własnie ile tak mniej wiecej dajecie maluchom soczku? :)

Bo moja to by tylko 40 ml na raz wypiła i tyle.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774364 przez Agusia83
To mogę się legalnie przywitac po prysznicu :laugh:
byliśmy dziś u t.na obiedzie...było bardzo miło...po wzięła Emi na spacer, zawitały do kuleczkowa, a ja uśpiłam Artusia i ogladałam program przyrodniczy....(wiecie, że kleszcze mogą przeżyć bez jedzenia 10 lat? B) B) B) )to taka malutka wstawka. :silly:

Nocka znów była bardzo przyjemna, tak wiec oficjalnie mogę napisać, że w nocy przechodzimy na karmienie mm...wiem, że między 205 rano mleko mamy ma najlepszy skład, ale niestety zwyciężyła moja wygoda...może ktoś powiedzieć, że powinnam raczej mysleć o dobru dziecka, ale wiem z własnego doświadczenia, że pobudki dwójki dzieci w nocy wcale nie są takie fajne i w dzień chodzi sie jak robot.

Kakaszka,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanku, mordeczka marchewkowa cudna :lol: i co, smakowało? :silly:

Lenita piękna jak zawsze...kurcze, ale widać Haniu, że dorośleje Ci córa :lol: twarz jej sie zmienia.

Gabrysia kolejna czadowa modelka czerwcówkowa :lol:

Marta, mieszkano bardzo ładnie urządzone, zazdroszczę Ci tych metrów :silly: a jak bedą firany i story, zrobi się jeszcze bardziej nastrojowo.

Nie mówcie o gofrach...uwielbiam i tez mi sie kojarzą z morzem i jeziorkiem :lol: ale musze sie wziąść za siebie, bo już kg mam na plusie...a to baaaardzo niedobrze.

Dziewczyny jak ja się cieszę, że Artuś nie ma problemu ze spaniem..nie dość, że sam zaśnie kiedy chce to jeszcze wieczorem nie musze go lulać, tylko odkładam, a ten się pokręci, pogawędzi z pszczółkami, motylkami i sam zasypia.

Sophie, ja daję tak 60-80..ale i 100 Artek też by wtrabił :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774374 przez Ikunia1910
Gabrysia ma cudowne porcięta
Lenita Lolita jak zwykle czaruje aktorskim spojrzeniem :cheer:
Alan mój zięciu :lol: jej ma niebieskie ślepia a ja caly czas przekonana ze on ciemnooki jak moja mała :silly:

Abra ślicznie wygladalas w tym ważnym dniu. Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla Was :kiss:

To co dziewczyny krąg panienek sie ostro zawęża :P

Zosi dalam dzis pieczone jabluszko ale sie niunia naciumkała. Malo tego jak sie skonczylo to byl taki ryk ze musialam ja jeszcze zatkac cyckiem. I muszę ja pochwalic jyz bardzo ładnie otwiera dzioba do lyzeczki i robi " aum" :side:

Martusia a jak Ty robilas Bartoszkowi zupke z ryzem to ten ryz gotowalas z woreczka i potraktowalas blenderem?

Sophie ja daje zosi 30 ml soku z 60 ml wody, rozcieńczam, no i narazie pijemy tylko jabluszko.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774375 przez KaRoLkA
Dziewczyny a jakie soczki dajecie? Bo tu od 4 miesiaca sa jabłko-gruszka i jablko-winogrono i boje sie jej dawać :/ a kaszki ryźowej ile moźna dac na poczatek ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774377 przez Agusia83
Właśnie Abra, ślicznie wyglądałaś :laugh: Jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i myślę, że kazda się ze mną zgodzi, że prosimy o więcej zdjęć!!!

Karolka ja podaję samo jabłuszko, marchewkę lub przecier marchew z jabłkiem, narazie nic innego nie dawałam...A kaszki spróbuj 2-3 łyżeczki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774386 przez Hania84
Agusia zazdrosze Ci ze tak Artus slicznie sam zasypia :) Lena miała taki tylko chwilowy okres a teraz znów lulanie wchodzi w ruch...bardziej wieczorem bo w dzień zazwyczaj sama zasnie...i zastanawiam sie własnie dlaczego w dzień zasypia sama a wieczorem nie potrafi.

Sophie - moja soku wcale nie toleruje więc moja pije 0ml haha :D ale musze ja teraz pozmuszać. Dziś jak ją przytrzymałam z mlekiem przed południem to wytrąbiła 100ml herbatki koperkowej więc się cieszę :)

Agusia - przestań jaka wygoda...ja też bym tak zrobiła...dzięki temu dziecko bardziej wyspane i mama...a przeciez mama musi byc wyspana żeby w dzień miała energie dla dziecka :) Podawaj na noc mm i się nawet nie zastanawiaj :) jeśli lepiej po tym śpi to ja to własnie uważam za dobro dziecka :)

kakaszka - zgadzam się z Agusią

dziewczyny dzięki za komplementy w imieniu Lenci :) :kiss: dla Was od mojej aktoreczki :blink:

Zosiek słyszę że ładnie wciąga z łyżeczki i fajne odgłosy wydaje no proszę jaka grzeczna :) Ikunia no dokładnie krąg panienek się zawęża...Ja, Ty, kakaszka, rysa ...i...chyba to wszystkie :ohmy: no tak...aaa co tam...ja się nie stresuję :P

aha KArolka ja podałam kaszki ryżowej na 150ml 2 łyżki i to było za duzo (a na opakowaniu było nawet że podać 3 !!) więc może najpierw podac 1-2 miarki (takie od mleka) by za dużo smaku to nie zmieniło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774392 przez Agusia83
malutka na 18 tygodni do tabelki podaję wymiary 7800 i 67cm :laugh:

Haniu, ja Ci zazdroszczę, że Lencia potrafi przespać całą noc bez przerwy na papu, a jeśli juz je to koło 3,4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774397 przez Hania84
Agusia wow ale Artus fajnie waży :) rośnie na tym Twoim mleku pięknie :)

hehe Agusia ostatnio to budzi sie na mleko dopiero o 5 i śpi jeszcze do 8.30 potem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774398 przez Ikunia1910
Haniu nastepna bedziesz ty :blush:
zosiek spi po 10-11 godzin w nocy :silly: trafił mi sie śpioch mały.
Uciekam spac laleczki :kiss:
dobranoc dzieciaczki :kiss:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774400 przez Agusia83
Dobranoc Ikunia :laugh:

Haniu, to jeszcze bardziej Ci zazdroszczę :silly:
A Artuś oprócz mego mleka, dostaje 2 razy mm i zupkę...więc nie tak do końca tylko na moim mleku :silly: ale i tak jestem pod wrażeniem, 8kg Emi miała w wieku pół roku...a tu 4 miesiące i takie cyfry :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl