BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #797992 przez Hania84
Sophie ale świetnie się bawi na tym skoczku Zosia :) widac ze radochy ma full :lol: Ale ciekawe czy moja by tak sie bawiła...ja mam wrażenie że ona jeszcze tak postawy nie umie utrzymać...ten skoczek jakoś trzyma dziecko by nie chwiało się na boki?

A my wrócilismy z OBI'ego :) jak rano wychodziłyśmy z Lenitą do sklepu to tata akurat z pracy wracał więc z powrotem na górę...przebieranie w kombinezon i heja do OBI po choinkę :lol: kupiliśmy specjalnie dla Lenki by widziała to cudo :blink: także choinka, bombki kolorowe, łańcuchy i swiatełka kupione :lol: jeszcze tylko tatuś musi mamusi kupić prezent :silly: i mamusia tatusiowi :blink:
ale miałam frajde na tych zakupach , jak dziecko :lol:

Karolka ja Lenie gotuję znowu ale w niedzielę :) akurat do niedzieli poje to co miała wtedy zrobione :)

...wkurzyłam sie trochę na mojego bo teraz ma na rano zmianę pierwszy raz od chyba 2 miesięcy i przychodzi wcześnie do domu to jedna szukała osoby w pracy do zamiany bo do dentysty idzie i mój jutro idzie na 10.30 i bedzie znów do końca B)

kakaszka moja też robi kupki z resztkami i grudkami...to normalne teraz :lol: a Eliza jak się nie krztusi po tej papce to takie podawaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798004 przez KaRoLkA
Haniu fajnie ze choinka juz zakupiona ja mam mała z 6tamtego roku wiec bedzie :)

a patrzcie tu fajne przepisiki dla dzieci sa :) ja sie zalogowałam i ponoc maja wysłac próbki i poradniki :)

www.bobovita.pl/home/klub/porada/43667

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798005 przez aleksiaa88
Gochnes mi jak się okres zaczął to już nie mogłam się doczekać aż się skończy jak kiedyś pierwszego dni i trochę drugiego było sporo tak teraz 4 dni leci tyle, że mam dość kiedyś stopniowo się kończył, a teraz potop.

Zosieńka piękna w tym białym ubranku czapusia ekstra my jeszcze nie mamy zimowej też bym się w taką zaopatrzyła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #798008 przez Sophie25
Hania naprawde nie chwieje na boki, obraca sie jedynie w kółko i dziecko albo skacze bo jest sprezyna albo sie kreci, na boki sie nie obroci dobrze jest zrobione :D Naprawde polecam! :D :)

Fajne te przepisy i stronka tez niezła :D Pobuszuje po niej :)

A My musimy kupić jakaś mniejsza choinkę bo tamtej wielkiej mam juz dosyc tyle miejsca zajmuje :D


A ja dostałam od J pozytywke na mikołaja juz :) Bo ja uwielbiam pozytywki i jestem kolekcjonerem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #798016 przez _Klara_
witam :)

Ale zośka ma super zabawę, pierwszy raz widzę coś takiego. Sophie mówisz ze to bezpieczne dla takich maluszków,bo wygląda troszkę niepokojąco.

Gochnes ty to masz dobrze, mały sam sie bawi tyle godzin, moja by juz była cała zaryczana :(

Kokaszka biedactwo zdrowiej nam szybciutko :)


A do nas dzisiaj przyjechał kurier i przywiuzł dla Juli krzesełko, jest z niego prawie tak zadowolona jak Zośka ze skoczka :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798042 przez KaRoLkA
Jakie ma fajne zębulki Julasek :D i krzesełeczko też fajne:)

Sophie fajny ten skoczek i Zosia tak prosto się w nim trzyma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798065 przez Hania84
Ja też nie mam dużej choinki :) kupiłam 150cm :)

Julcia jaka zadowolona z krzesełka :lol: no zębuszki superr :D ale śmieszek fajny :kiss:

Zosia na prawdę ma prostą postawę...tak sztywno już się trzyma. Moja jak siedzi w krzesełku i puste miejsce kocem wypcham to i tak za jakąś chwile leci mi na bok. Ale może jak dziecko jest w ruchu to inaczej to wszystko wygląda.

Mój kupił mi na mikołaja ekspres do kawy...bo ja z fusami nie lubię...a rozpuszczalna ile można pić...i teraz wypróbowuje pierwszy raz :lol: Mieliśmy jeden ale był do tyłka bo trzeba było coś pod ten szklany czajniczek podkładać bo nie leciało w ogóle do niego z filtra więc uznaliśmy że jeśli siora A. będzie taki chciała to jej go damy...bo znów wyrzucać to trochę szkoda bo ogólnie sprawny jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798066 przez Sophie25
Oczywiście dziecko nie powinno przebywać w takiej huśtawce zbyt długo. A bedziemy umiarkowanie korzystać z tego urządzenia :D

AAA i sa zabki Julci śliczne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798068 przez Gochens
My juz po szczepieniach alan był bardzo grzeczny i zapłakał tylko przy 3 wkluciu :lol: waga 7800 i 66cm.

Julcia sz super wygląda w tym krzesełku i boskie ma zębulki.
Zaraz obcenie te przepisy chętnie coś innego zrobię ale por mu nie smakuje w ogóle zachowuje się tak jakby pierwszy raz jadł łyżką, pluje i odwraca buzię.
Hania super że już kupiliście tą choinkę zazdroszcze wam bo nas dopiero to czeka. Myślę nad żywa ale nie wiem sama bo 2 lata temu mam wcisneli bez korzenia i szybko padła.
Aleksia u mnie to samo :dry: ciągnie się jak flaki z olejem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798088 przez Hania84
Wrześniówki 2011 przeniosły sie na inne forum (prywatne) mam nadzieję że Agusia o nas tym samym nie zapomni :P

Gochens Alanek bardzo dzielny jak na chłopaka przystało :lol: brawo dla niego :)
Pora ma bardzo intensywny smak...bardzo możliwe że Alkowi nie smakowało.

My zaraz też jemy obiadek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #798108 przez aleksiaa88
Spakowałam dziś rzeczy małego takie fajnutkie jak sobie przypomnę, że rozmiar 56 był za duży eh wspomnienia

Ale słodziutko z tym ząbkiem wygląda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798125 przez srenka_918
Witam Was ;)
Najpierw dziękujemy za komplementy ;) Pawełek sam siedzi właśnie jak się tak do przodu przechyli, inaczej nie łapie równowagi ale chyba i tak ładnie bo jeszcze 5 miesięcy nie ma ;)

Karolka ja mam jeszcze linię na brzuchu i nie taką bladą a dość ciemną, jak bardzo mocno opaloną, a w ciąży miałam ją czarną...
Karolka pamiętasz jak ja niedługo temu pisałam o tych histeriach małego na cyc? Witaj w drużynie gdzie dziecko rządzi cycem ;) A;e po kilku dniach takich że jak widzi cyca w dzień to krzyk i kopanie co jakiś czas w dzień wypije z cyca, ale już nie ma tej siły zaciągu i troszkę popije i wypluje że niby nic nie ma... Więc zostaje odciąganie... Tym samym w nocy budzi mi się co godz bo głodny jest a że chce cyca to z lenistwa mu go daję, a jakbym mu dała butlę to by pospał do rana...

Zośka Ikuni jak zwykle ślicznie wyszła na zdjęciach ;)

Kakaszka mam nadzieję że już czujesz się lepiej?

Skoczek widzę podoba się Zośce ;) To my chyba sobie na mikołajki taki prezent zrobimy ;)
A możesz podać firmę tego skoczka?

Klara w końcu udało Ci się uchwycić ząbki ;) Superaśne ;)

Gochens super że na szczepieniach poszło łatwo ;)

Ciekawe jak tam u Ikuni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798208 przez KaRoLkA
Violcia jak tam ogrzewanie???

Ikunia
walka z ZUSem zakończona???

Gochens buziaki dla Alusia że był taki grzeczny :) i @ z jednej strony zazdroszczę a z drugiej znowu nie ;)

Srenka tyle że ja mam mleko i czasami się zastanawiam czy nie za szybko jej leci :huh: poprostu jej cyc zbrzydł ale nie dam się, mam nadzieję że to chwilowe i minie :)

Aleksia ja też mam sentyment do tych ubranek co na początku w nich chodziła :)

Malutka moja śpi już od 30 minut bo w dzień to za długo nie pospała może 1,5 godziny łącznie ;/ więc oby spała jak najdłużej :) a chciałam jej dać jabłuszko gotowane dzisiaj ale ta moja Pannica ma bardzo delikatne podniebienie i było za kwaśne , tak strasznie się krzywiła ale dołożyłam jedną miarkę kaszki bananowej do tego i wsunęła całe :lol:

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798210 przez Sophie25
Srenka firma LINDAM :)

kurde mojego J jeszcze niema ostatnio zostaje po godzinach......... Juz mnie to zaczyna strasznie wku..... moze ma jakas sekretarke na kolanach kuuuu szlak mnie trafi od tygodni tak jest...............

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798215 przez violcia00
Dobry wieczór.

Ja znów nie w chumorze :angry:

Kochane te Wasze dzieciaki.

Zosia Sophie ma zarabista grzywke i ile radosci daje ten skoczek ;)

Zosia Ikuni tez cudowna,jak zwykle :blink: ,czyli Ikunia wyznanie miłosci masz juz za soba,Bartki tak juz maja,to raczej twardziele,wiec troche cierpliwosci i doczekasz sie tych dwóch pieknych słów :blush:

julcia ma sliczny usmiech i fajne zabki :blush:

Wczoraj zapomnialam wiec dzisiaj skladam najlepsze zyczenia dla Wiki i Zosi :kiss:

Kakaszka wracaj do zdrowia,co do papek,ja raczej robie dosc geste ale mały sobie radzi i je chetnie :silly:

Pawełek ładnie juz siedzi :ohmy: super chłopak z niego :kiss:

Haniu drogie choinki z Niemcowni??ja tez nie długo sie wybieramm ale tutaj strasznie drogo a chce zywa i fajny prezencik sobie wybrałas,ja jakos nie prze[padam za kawa z ekspresu,a prezent to chyba sama sobie kupie :S

Gratki dla Aliego ze dobrze zniósł szczepienie.

Malutka gdzies Ty???mialas byc wieczorem.

Ja dzisiaj nie wyspana bo maly od 6 nie spal plus jeszcze pobudka w nocy,dalej mam zimno w mieszkaniu,jutro maja przywiesc do nieszczesne paliwo i powinno byc cieplo,troche przesadzaja 3 dni juz marzniemy :huh: ,grzejemy w sypialni grzejnikiem elektrycznym i tam tez przenieslismy lozeczko Oskiego zeby choc w jednym pokoju bylo cieplo,musze sie nauczyc chodzic wczesniej spac bo bede nie wyspana.

milego wieczoru:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl