BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 5 miesiąc temu #796922 przez kakaszka
dzien doberek :)

w koncu i do nas trafil pierwszy snieg i sypie i sypie, a nasz iedny tatus na dworze robi, ale mi go szkoda.

marta mozemy sobie rece podac, ja tez chora. w nocy sie pocilam jak swinia i nie moglam obczaic o co chodzi, a jak rano wstalam z lozka to goraczka. trzymajcie dziewczyny kciuki, zebys eliza nie zarazila, bo tylko to mnie teraz interesuje, bo tylko ona sie trzyma jeszcze, udpukac :)

emi juz taka dorosla dziewczyna, pamietam jej zdjecia jak bylysmy w ciazy :) slicznotka, a arturek tez cudo.
co do nozek eliza tak od 3 dni sie bawi stopka, ale to jak siedzi w bujaczku, bo nie zawsze dosiega zabawek i sie wycwanila, ze mozna noga sobie podac zabawke, i raz zlapie grzechotke raz noge :)

ale platy sniegu leca szok, jednak siedzac w domu fajnie sie na to patrzy :)

moi dziadkowie tez dostana kalendarz, ale to robi moja kuzynka ze swoim synkiem i z eliza.

a mi sie dzis snil cristiano ronaldo, ze sie z nim spotykalam :D i to nam morzem, cos pieknego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796923 przez szósteczka
Witam sie z rana u nas wreszcie jako tako choc wczoraj troszke jeszcze Faucia i moj K. dogorywali ale chyba wirus juz nas opuszcza i nie bedziemy za nim tesknic. :-) Dwie starsze poszły do szkoły i dobrze bo już można było oszaleć z nimi wczoraj, jutro pójdzie Faucia no i zostanie mi w domu Łucja (coś kaszle i musze ją podkurować) i chłopaki. Tak wogóle to wczoraj było zebranie rady rodziców ( jestem w niej) i ustalilismy ze na "cele szkoły" organizujemy bal andrzejkowy dla dorosłych i w ten sposób idziemy z Krzyskiem w sobotę się rozerwać na Bal ale fajowo teraz musze kreacje wyszykować mam dwie do wyboru i musze sprawdzić w czym lepiej wygląda ten mój wieloryb :-) .

Agusia sliczne te twoje dzieciaczki piekne to pierwsze zdjecie takie słodkie a reszta przeurocza.
U mnie jest parowka w sesie upał więc pawełek w samym body cały czas przebywa czasem ma skarpetki ale to różnie musimy jak najszynciej zmienic te grzejniki żeby można było je rególować.
Ja potrawy dosmaczam naturalnymi ziołami lubie kąkretne smaki i tak też ucze dzieciaki pozatym uważam że zioła pomagają na trawienie.
Fajne są te kalendarze ze zdjęciami ale jakoś nie możemy nigdy się wyrobić z ich skomponowaniem i zamówieniem.
Paweł też od początku jest uczony zasypiać sam w łóżeczku czasem musze mu podać pare razy smoka ale pozatym jest ok.

Wszystkiego naj wszystkim ostatnio obchodzacym i tym nadchodzacym miesieczniaczkom zwłaszcza że to półroczniaczki sto lat kochane bąbelki, wybaczcie cioci ale ja wiecznie zapominam i nawet jak staram sie pamietac to pózniej mi wylatuje np . wczoraj zapomniałam o Katarzynach a mam ich sporo w rodzinie jeszcze w weekend pamietałam a wczoraj gucio i dzis wysyłałam spóźnione wiec sory i sto lat a i chyba któraś coś pisała o imieninach to też sto lat. Ach ta moja skleroza. :-)
Miłego dzionka. Tyle skrobałam a byłam pierwsza ciekawe czy któraś mnie ubiegła :-) .
No i weszłam trzecia hi hi :-) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796961 przez KaRoLkA
Witamy ;)

Wikusiu i Zosienko dużo zdrowka dla Was Dziewczynki :kiss:

szosteczka fajnie że wirus powoli odpuszcza , i zazdroszczę tego balu taka mam potrzebę założyć sukienkę i wyjść gdzieś potańczyć a tu dooopa bo niema gdzie i niema jak :/ także kochana udanej zabawy Wam życzę :)

kakaszka fajnie sie patrzy na śnieg jak się w ciepelku siedzi co nie ?? gorzej jak trzeba wyjść :) mój niestety też na dworze pracuje więc taki zziebniety przychodzi

Martus masz rację sprawdź u pediatry co to za wysypka i daj znać :) a gdzie zamawiasz te kalendarze ?? bo może też bym swoim rodzicom taki zrobiła :)

u nas dzisiaj 2 pobudki na karmienie o 1 i o 5 , słoneczko święci ale zimno coś , trzeba się obudzić kawusia :)
a i chyba mamy uczulenie na marchew:/ bo przebierając mała a na brzuszku ma 2 takie czerwone placki nie jest to wysypka więc niewiem, jak może się objawić allergia ??

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796981 przez Hania84
Witam i ja :)

Lena obudziła sie o 3 na mleko i później już o 7.30 i nie chciała leżeć, trzeba było od razu wstać.

Tez bym chciała dziadkom zrobić kalendarz - u nas można zrobić z maszyny w media markt...ale najpierw musze dojść jak to się obsługuje :P

U nas popaduje śnieg...w nocy było -3 a teraz jest 0.

Karolka czytałam że alergia może przybierać postać placków, wysypki lub bólu brzuszka.

szósteczka - udanej zabawy

jaaaa już za 4 tygodnie święta !!!! :ohmy: ale ten czas leci

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796991 przez Marta1985
www.colorland.pl/ Tu sa kalendarze :)

Dam znać co pani dr powie ale idziemy po 15 wiec po wieczór napisze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796995 przez kakaszka
karolka tak jak pisze hania alergia moze przybierac rozne postacie, moze faktycznie jej marcheweczka nie podchodzi. u elizy na policzku jakas plamka wylazla, zobacze jutro czy zejdzie.

oj czas leci strasznie, no jak pomysle, ze batek ma juz 6 miesiecy to w glowie mi sie to nie uklada, kiedy to zlecialo.

haniu u mnie tak codziennie, jak ksiezniczka sie obudzi mama musi byc w pionie, bo jak sie poloze nawet obok niej to marudzi, wredota mala.

dzis zasnela na drzemke nawet bez histerii szok. co prawda jak jej oczy zaczely uciekac to sie poplakala, tak jakby sie bala zasypiac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797009 przez KaRoLkA
podać jej jeszcze dzisiaj ta marchewka i obserwować czy już nie podawać jak jej placki wyskoczyly bo niewiem ?? :(

Marta dziękuję :kiss:

udało się mała przestawić zjada po przebudzeniu cyca teraz o 9.30 kaszke i o 10 wkladam ją do lozeczka. i śpi dzisiaj to nawet 10 minut nie trwało więc zalapala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797034 przez Gochens
Dzień bez dobry bo się nie zapowiada :dry:

Mój syn stwierdził że to nie jest fajnie spać całą noc i budził się co 2 godziny. teraz jest mega marudny ale po co iść spać... jeść nie, leżeć nie.... Już mi nerwy puszczają :angry:

Wiki, Zonia najlepszego słońca nasze. :kiss:

Przyszła dziś zabawka z Fisher wiec chociaż tyle dobrego ;-)

Agusia podobne są do Ciebie oba szkraby. Super widok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797036 przez Ikunia1910
W takim razie witam zimowo:)

Karolcia nie dawaj marchewki nic nie dawaj przez dwa dni i zobacz czy to znika jesli tak to masz odpowiedz. Swoją drogą nie wiedzialam ze marchew moze uczulac zreszta tak jak ziemniak a tez ktoras pisala o tym.

Moja lala zostala obudzona przez tatusia o 3 dostala wiec cyca i wstala dopiero o 9:40. Ale juz jęczy więc idzie lulu. Do mnie dzis babunia przyjezdza z moimi zapasami dyni i praniem :) kurde nie mamy pralki więc dziele pranie na poł i troche leci do mamy troche do tesciowy:p
no i wyznalam B. wczoraj milosc :blush: ale adrenalina. Sama sie usmialam bo czułam sie jak w podstawówce z poerwsza miloscia haha. Chyba go zaskoczylam tym wyznaniem ale nie odwzajemnil, czyli muszę walczyc dalej :p

Mozna by takie kalendarze dac na święta czy tylko na dn dziadka i babci? Co o tym myślicie?

Gonia wytrwałosci i długiego snu Alusiowi i Tobie życzę:*




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797042 przez Sophie25
Witamy sie i My :)

U nas pogoda do bani a w dodatku boli mnie ucho :(

Zoska dziekuje za pamiec :) :*

Własnie musze sie pochwalic ze Zosia robi duuze postepy w siedzeniu :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797059 przez srenka_918
Zosiu Wikusiu wszystkiego co najlepsze ;)

U mnie śniegu tyle że bałwana można lepić, po kostki ;) Ale słońce wyszło i +1, więc pewnie będzie zaraz plucha...

Mały znów śpi ;) W nocy spał dość fajnie ;) Choć jak mężulek do łóżka wchodził to kopnął łóżeczko, mały się obudził ze śmiechem, to wzięliśmy go do łóżka i pociągał małża za włosy do 1 ;) Potem cyc i spanko do 5.30 (mąż zapalił lampkę żeby się do pracy ubrać)
Wasze dzieci też tak za tatuśkami są? Mój to jak usłyszy że tatuś to aż skacze do niego, nawet jak śpi i głos usłyszy to zaraz się budzi, a ja to krzyczeć mogę i nic...

Miłego dzionka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797060 przez KaRoLkA
Ikunia to w takim razie jeszcze poczekam i zobaczę co to z tego będzie ;/ a ja właśnie na gwiazdkę planuję dać i rodzicom i teściom od wnusi taki kalendarz :) a co do wyznawania miłości to Ty powiedziałaś co czujesz teraz zrób ciszę i zobaczysz co On będzie robił :D
tu fajny i tani kalendarz znalazłam :)
allegro.pl/fotokalendarz-foto-kalendarz-...str-i3664247291.html

Srenka moja jest strasznie za tata bo widzi go tylko kilka godzin dziennie i wiecznie się z nim bawi , więc jak Go zobaczy to banan na całego :) czasami się zastanawiam czy nie jest za nim bardziej niż za mna ;/

Dziewczyny patrzyłam teraz Małej na brzuszek i niema nic;/ nosz co to za plamy były :unsure: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797105 przez Hania84
Marty kalendarz fajny bo można nawet swoje święta zaznaczyć i podpisać...ale faktycznie drogi.

Karolka Ty też świetny znalazłaś :)

Próbowałam teraz Lenie dać owocki. Podusiłam odrobinę banana i jak jej dawałam to z każdą łyżeczką się otrzasała i robiła oczy w stylu " mama co Ty mi za G dajesz" :lol: więc odpuściłam ...później starłam jej jabłko i zaczęła się krztusić i dusić, aż musiałam zdzielić ją między łopatki by wyleciało...ufff na szczeście wszystko okej. A starte miała na najdrobniejszych oczkach...papka podobna jak w słoikach B) stwierdziłam, ze jak polubiła moje warzywa to teraz owoce są bleee...i będę jej dawać dopiero za miesiąc. Chyba ze takie ze słoiczka spróbuję.

Karolka to nie wiem co to za dziadostwo było...a kiedy dawałaś jej marchew? wczoraj? to do teraz mogło zniknąć czasem.

Moja Lena jak widzi tate to też się cieszy...ale wczoraj jak mnie nie widziała godzinę to taka radość ze hej jak wróciłam do domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797135 przez Marta1985
Na gruponie ten kalendarz kosztowal 59 zł za 3 sztuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797139 przez Sophie25
Tesciowa mi gada zebym małej dała barszczu! Mowi ze dawniej sie tak dawało i dzieci lepiej trawiły... ;/ Mowi jej ze za wczesno a ona ze jak dziecko ma rok to juz wszystko je! A teraz moge jej dac barszczu i napewno jej posmakuje,a wczoraj dała małej jogurtu trochę brzoskwiniowego i ponoć mlaskała strasznie kurde musze z nia pogadac jakos bo nie moze tak bez mojej wiedzy.... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl