BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 5 miesiąc temu #796714 przez aleksiaa88
U nas jest 19-21 a jak się pali to 22-23, dziś wyjątkowo nagrzało się do 24 ale to rzadkość.
Jak jest w pokoju 19 a nawet 21 stopni to ja chodzę w cienkiej bluzce i na to grubaśny golf mi jest wiecznie zimno i się talepię. Rozbieram gruby sweter dopiero przy 23 stopniach.
Jak przyjdzie zimna to będę mieć w porywach przy dobrych wiatrach 22 a bez paleni to z 17-18 co najwyżej mamy- duże pokoje więc temp nie chce rosnąć.

Ale mieliśmy śmiechawę mąż jadł a ja małego trzymałam na rękach otwierał buzię i mlaskał wyglądało jakby przeżuwał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796733 przez Hania84
Klara ja wieki nie oglądałam juz M jak miłość :P a kiedyś to był mój ulubiony serial :) pewnie sporo nowych watków i nowych aktorów teraz.

My ogladamy "XXX" z Vin Dieslem :silly: ja bardziej Diesla oglądam niz film...ale co tam :silly: hahahaha :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796805 przez violcia00
Temperatura w pokoju dziecka powinna wynosic 22 stopnie,tak tez jest u nas i wtedy chodze w krotkim rekawku,a dzisiaj jak nie grzeja to musiałam grubszy swatr ubrac ale i tak troszke mi zimno,a jest jakies 18 stopni.

Zamowiłam wlasnie album dla rodziców,wgrałam zdjecia i poszło,a zaplaciłam tylko 10 zl za przesyłke :laugh:

Tez ogladalam "M jak miłosc"teraz "lekarze"i do łozka :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796806 przez Gochens
U nas też jest koło 21-22... zawsze mam wrażenie, że u bąbla jest chłodniej ale termometr pokazuje 21 z kawałkiem.... ja też zmarzluch jestem ale mam dni że mi ciepło :)

W ogóle ostatnio mi mama opowiadała, że do pracy do niej przyszła doktorowa co urodziła miesiąc po nas i dziecko miało na sobie tak: Body (wystawało spod swetra) sweter,rajtuzy, spodnie sztruksowe, bluza z kapturem, kurtka, włożone w kombinezono-śpiwór i na to czapka i szalik !!!!!! Boziu mama mówiła, że jak mu zdjeła te czapki, kaptury i rozebrała do swetra to włosy mokre :dry: no kurde nie dziwie się a najśmieszniejsze jest to, że ona jechała autem więc w aucie chyba nie ma minus tysiąc stopni. Masakra

Hania też lubię na niego popatrzeć :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796811 przez KaRoLkA
Haniu ja tez jestem wielbicielka Diesla normalnie sikam w gacie jak go widze he he :lol: szybkich i wscieklych to moge na okraglo ogladac :p a m jak milosc to ja sporadycznie oglsdam ale za to "pierwsza milosc" nalogowo :)

Mala spi ale musialam ja wziac na rece i pospiewac bo lozeczko parzylo , moj tez juz spi , ja wyszurowana i tez lece zaraz do wyrka .
Takze kolorowych snow moje drogie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796815 przez Agusia83
No mnie przecie chodziło o Oskarita, tylko źle napisałam :silly:

Ja też mam w pokoikach u dzieci dość chłodno, tzn nie zimno, ale nie gorąco...dzieki temu ładnie śpią i mam nadzieję, że nigdy nie będą mieli problemów krtaniowych, bo to jest straszne...

Ja też nie dodaję nic do zupek. Wsio jałowe ...dzieciaki jeszcze będą miały czas na sól i cukier...

odnośnie do ciepła, to mnie się dziś rano wydawało, że jest chlodniej w mieszkaniu i ubrałam Artkowi cienkie rajtuzki i na to takie śpiochy bez skarpetek...i trzeba było mu je ściągnąć bo brzuszek był cały spocony....

Ale ta dr to nieźle przesadziła...jak można było tak dziecko ubrać? I znając zycie jechało w aucie, w którym też było ciepło...i to pani dr...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796824 przez Hania84
Matko boska co za doktorka B) tak zabandażować dziecko...przegrzanie jest gorsze od niedogrzania. Ludzie mają czasem posrane we łbach, bo inaczej nie idzie tego nazwać B)

Mój też jak był w PL to nałogowo oglądał "pierwszą miłość" :lol:

Lena zasnęła...przed chwilą ją odkładałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796833 przez Agusia83
Tak tak Haniu, dziękuję :laugh:

Cos Wam chciałam jeszcze napisac i żem zapomniała :silly:

ale pokaże Wam fotki moich pociech, ok?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796834 przez KaRoLkA
Ta doktorka to chyba za bardzo wziela sobie do serca ubieranie na cebulke , a tytaj znowu to wogole dzieci nie ubieraja ja mala ze szpitala wybieralam w bodach , pajacyku i czapeczce a babka co ze mna wychodzila brala noworodka w samych bodach bez czapeczki :/ tak zle i tak nie dobrze

Agusia ale masz skarby dwa cudowne :) moja jeszcze nie odkryla ze nogami mozna sie bawic a Artus juz taki duzy chlopak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796839 przez Hania84
Ale śliczne rodzeństwo Agusia :) fajnie wyszli na tej pierwszej fotce :) ooo a na drugiej Arturek już chwyta stópki :) Moja Lena tylko do ud dosięga :lol: stopy dla mojego leniuszka jeszcze za daleko są :silly: a na trzecim zdjęciu Arturek sie świetnie śmieje :D Śliczny chłopak :) Emisia tez urodziwa dziewczynka...ma piękne włoski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796841 przez Agusia83
Dziękuję bardzo :laugh: Nie chcę się chwalić, ale oboje maja usmiechy po mnie...mnie tez oczu wówczas nie widac, lecz robia się jak pół księżyce :silly:

Artuś od jakiegoś tygodnia wie, że ma stopy :silly:

Aleksia pisałaś o ubieraniu ...kurcze mam to samo...czasem nie wiem co robic by go ubrać...non stop przekręca się na brzuszek :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796849 przez Marta1985
Agusia śliczności małe masz :)

Gabrysiu malutka i Kubuniu wszystkiego najlepszego :)

Idę was nadrabiać i muszę dokończyć projektować kalendarz na 2014 bo zamówiłam na Gruponie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796852 przez Ikunia1910
A ja jeszcze powiem dobranoc wszystkim dzieciaczkom.

Z dzisiejszych rewelacji to babcia B. kazala mi do siebie mówić babciu. Tylko podobno mamy to przepić szampanem haha :p
Motki kupione w kolorze lawendowym teraz trzeba czekać do konca tego tyg powinnam miec juz golfik :) dobrze bo zima juz bliska.
Zosia grzeczna bez zadnych odchyleń ;)

Arturek wyglada na tym pierwszym zdjęciu jakby byl rówieśnikiem Emisi:)
A niunia to bedzie łamać męskie serca w przedszkolu:p śliczności

Śliczny Kubuś :kiss:

Srenka u nas na studiach mowilo sie ze niena darmo morze martwe nazywa sie martwym w koncu jest duze stezenie soli. Ja od porodu tez staram sie prawie nie solic i wiecie co ze warzywa zupelnie inaczej smakuja o wiele lepiej i teraz jak ide do kgos na obiad to wszystko jest za słone. A z ziol to chyba tymianek i koperek najlepszy narazie.

Hania zakupoholiczka z Ciebie sie robi

Kakaszka moja od malenkosci po jedzeniu odkladana do łóżeczka zasypia sama ew z pozytywka lub maminym śpiewaniem.
A stopni mamy 20-22 zalezy jak piec ustawimy no i czy sie gotuje w kuchni czy nie.


Malutka przepadla, na zabe z nia :ohmy: :silly:

Dobranoc jeszcze raz :kiss:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796854 przez Agusia83
Właśnie, Marta przypomniałaś mi :laugh:
My co roku, odkąd pojawiła sie Emi :silly: dajemy dziadkom na "dzień dziadka i babci" kalendarze z wnuczusią...a w styczniu dostaną już zdjęcia z wnukami :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796912 przez Marta1985
Dzień dobry :-)

Mnie jakieś przeziebimnie dopadlo :-( fatalnie šie czuję :-( a po popołudniu idziemy do lekarza z tą wysypka i katarem :-(

Wogóle pogoda masakryczna :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl