BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

10 lata 6 miesiąc temu #737820 przez misia88
karolina Ja tego guzka normalnie zauwazylam na szyi, bo jest wielkosci malej sliwki... jutro mam wizyte na nfz, zobacze co powie lekarz na wyniki i kiedy bedzie mozliwosc zapisania na usg, bo to mnie teraz najbardziej interesuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #738958 przez labelo
misia, i co powiedzial lekarz?





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #778587 przez labelo
ale cisza...........niesamowite, ze kiedyś (ze 2 lata temu) siedziałyśmy na forum codziennie:P





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #779529 przez Ingrid29
no właśnie w końcu ktoś się odezwał. labelo co tam u Ciebie i Wiktorii słychać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #779684 przez labelo
a my znow w Gdansku jestesmy, Wikunia z niania, ja w pracy....

akciak, super,ze sie spotkałyśmy:), jak w Olsztynie

wlasnie sie zbieram na to szczepienie 16-18 miesiac, szczepilyscie juz??

jak ktoras sie odezwie....:P:P:P:P



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #779756 przez aga2+1
labelo ja idę w srodę na szczepienie, ale dopiero na świnkę, odrę i różyczkę (młoda chodzi do żłobka i co 2-3 tygodnie chora więc nawet nie ma kiedy zaszczepić może teraz się uda).
Dziewczyny a jak tam z jedzeniem u Waszych maluchów? Tosia nie chce pić już mleka tylko wieczorem przed spaniem trochę kaszki wciągnie rano już nie:( Poza tym bardzo lubi kisiel i parówki. Je tylko to co my jemy nie ma mowy o zjedzeniu czegoś typowo dla niej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #779763 przez labelo
a u nas z jedzeniem raczej nie ma problemu,ale mleczka sobie nie odmowi, czasem nawet zamiast obiadu:P

Wasze maluchy budza sie w nocy na jedzenie jeszcze?Wiki niestety tak....







Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #779766 przez aga2+1
czasami budzi się ok 1-2 na butle a czasami przesypia całą noc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #780043 przez Ingrid29
Artur budzi się czasami na mleko w nocy, ale rzadko. Pije rano i na noc mleko z kaszką.

My mamy zamiar zaszczepić, jak przejdzie mu katar i kaszelek. A 18 miesięcy będzie miał 18 listopada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #780480 przez AkkA
Mój Błażejek(21.05.2012) też lubi parówki i właściwie je to co my:) co do mleka to obowiązkowo przed spaniem czasem w nocy tez się domaga:)

AkkA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #780621 przez labelo
jej,juz myślałam,ze tylko wikunia pozostała przy nocnym jedzonku mleczka:P

Wiki tez uwielbia parówki,szczególnie "milusie"

A jak z myciem ząbków?w nocy tez?




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781289 przez AkkA
no z tym to bywa różnie...mały ostatnio przechodził tzw chorobę bostońską miał bardzo podrażnione dziąsła nie chciał jeść i myć ząbków też bo najzwyczajniej w świecie sprawiało mu to ból...choroba minęła ale teraz do mycia ząbków trzeba go namawiać tak że jak narazie w nocy nie myjemy... :huh:

AkkA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781746 przez karolina238
U nas na noc kaszka i w nocy niestety obowiązkowo mleko ok 4-5 :( Niestety bardzo rzadko się zdarza przespanie nocy z przerwą tylko na jedzenie :( ostatnio górne ząbki idą i jest płacz w nocy, w ogóle Julka przechodzi chyba jakiś okres buntu, wszystko na robi przekór :( nic się nie słucha aż czasem nie mam siły :(

Z jedzeniem tak sobie, też uwielbia parówki :) je praktycznie codziennie jedną, ja kupuję z sokołowa z szynki, a tak zupy nie bardzo chce jeść, jakieś mięsko i ziemniaczki to ok- chociaż też jest wybrzydzanie.

Jak u Was jest z podawaniem rybki???jaką dajecie maluchom i w jakiej postaci??

Na szczepienie na razie się nie wybieramy w najbliższych miesiącach może po nowym roku bo miałyśmy późno podaną szczepionkę na 13miesiąc.

Fajnie że znów zaczęłyśmy się odzywać :) forum to nie to samo co facebook :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781798 przez Ingrid29
karolina no niestety właśnie nasze maluchy wchodzą w okres buntu dwulatka - bo zaczyna się około 18 miesiąca. Ja staram się dawać Arturowi dwie rzeczy do wyboru, jeśli chodzi o ubieranie np. dwie pary rajstopek pytam się którą chce i on wybiera i się cieszy, że może decydować. Też mi się czasem pokłady cierpliwości kończą, jak mały próbuje krzykiem i płaczem coś wymusić. Kładę go wtedy na podłogę, siadam obok i czekam aż mu przejdzie.

A w ogóle karolina jak tam przechodzisz drugą ciąże?

U mnie z jedzeniem nie ma wybrzydzania, czasem to wydaje mi się, że za dużo je szczególnie po południu, a to owoc , a to biszkopt, jogurt, chlebek z dodatkami i oczywiście coś od nas z talerza. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu pójdziemy na tą szczepionkę 5w1, to zobaczymy ile waży. Ważę Artura na łazienkowej wadze i w ciągu pół roku przybrał 2 kg. Nie wiem, czy to nie za dużo :unsure:
Też się ciesze, że na forum się ruszyło :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #781882 przez AkkA
Błażej też się buntuje wszystko chce wymusić krzykiem i płaczem-często udawanym:) coraz większy łobuz się robi....trzeba to jakoś przetrwać :laugh: z jedzeniem jest różnie...raz wcina aż się uszy trzęsą a za chwile wszystko na nie ale wychodzę z założenia że jak zgłodnieje to przyjdzie sam:)
wczoraj go kaszel złapał z tego co mi się wydaje to mokry najbardziej kaszlał w nocy i ma troche cieknącego kataru...nie wiem czy biec już do lekarza jak myślicie

AkkA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl