BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 4 miesiąc temu #251123 przez Martita
Marzeniee wszystko będzie dobrze, nasze forum jest najlepsze, my najlepiej się wspieramy i żadnej z nas się nic nie stanie! :) ale trzymam kciuki za ciebie,wiem, że na rozwarcie coś lekarze wsadzają,nie pamiętam nazwy, ale to działa..
Alicja też bym zjadła taki puchar lodowy..kurcze, mniam, ale nie moge z domu wychodzić a zanim mąż mi przyniesie to prędzej go zje albo się roztopi.. :dry:
Misia masz rację, ja tylko tak orientacyjnie piszę, co wypadało by mieć, ale rzeczywiście, wszystko jest do kupienia od ręki..ale krem na buzie jak urodzimy w maju, pomimo pogody, byłabym skłonna nałożyć dzidzi tuż przed wyjściem ze szpitala..
Ja kosmetyków jeszcze nie kupuję,muszę się zorientować jakie firmy są najlepsze i pościeli też jeszcze nie..w zasadzie narazie to mam tylko ubranka i pieluchy tetrowe, ręczniki i cienkie kocyki a resztę planuję po świętach jakoś w styczniu/lutym..i nie wszystko na raz tylko tak po trochu :)bo wszystko niestety kosztuje :)nie czekam do końca ciąży, bo nie wiadomo tak naprawdę czy dziecko nie urodzi się za wcześnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251126 przez ewel7
Dziewczyny dzia za wsparcie :)
Mnie zaczyna boleć to dziąsło, puściło znieczulenie, ale jeszcze wszystko napuchnięte i obolałe aż promieniuje na lewe ucho. Zobaczymy co jutro stomatolog powie bo mam się zgłosić na kontrolę.

Co do ubranek to ja póki co nic nie kupiłam pewno dlatego, że ostatnio mało po sklepach biegam. Choć muszę przyznać, że kusi mnie już ;)

Marzenie trzymaj się, na pewno będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251131 przez misia88
Martita Jasne, ja też jestem zdania, że nie należy zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę i warto porozkładać koszta. A później jak czegoś się nie kupi to tragedii nie będzie, bo wszystko dostępne od ręki. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251139 przez mazzia
Mika-dzieki juz sie nie pzejmuje,przeciez ciaza trwa 40 tyg.takze 1,2 tyg.to bardzo mala roznica,a niedlugo ide na usg to mysle,ze wszystkiego sie dowiem,ale chyba wszystkie tak mamy ,ze odliczamy kazdy dzien :)Akciak-uwazaj na siebie,bo mi w pierwszej ciazy tez sie robilo slabo i myslalam ze zaraz zemdleje,ale tylko na poczatku ciazy!Moze jakichs witaminek Ci brakuje,albo za bardzo sie przemeczasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251147 przez misia88
Mi czas tak szybko zasuwa, że już przestałam odliczać dni do kolejnych wizyt. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251206 przez asiale26
dziewczyny na 80% będzie CHŁOPAK :laugh: :lol: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251212 przez misia88
Gratulacje! :) Myśleliście już o imieniu? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251217 przez asiale26
ciągle myślimy... może będzie mały Karolek, ale burza mózgu trwa nadal :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251223 przez misia88
Fajne imię. My też nie wiemy jak nazwalibyśmy nasze dzieci :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251294 przez ewel7
my już nie śpimy, choć nie wykluczone, że za chwilę będzie mała drzemka ;) noc na szczęście przespaliśmy bez środków przeciwbólowych choć wieczorem miałam stan podgorączkowy i bolało.
Co do imion to my póki co mamy inne koncepcje z mężem, więc pewno to nie będzie takie proste ;)

no nic póki co mykam, miłego dnia wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251361 przez marzenieeee
dzięki dziewczyny kciuki bardzo się przydadzą ...


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251608 przez Martita
Asiale gratuluję, u mnie też na 80% chłopak..jak się okaże na 100% to będzie mały Filip albo Marcel :)..a dla dziewczynki zupełnie nie mam imienia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251613 przez aga2+1
Hej :)
U mnie już imiona wybrane - wczoraj była długa dyskusja i córka zadecydowała, że dziewczynka to Tosia, a chłopczyk Bartuś:) 8 grudnia będzie już wiadomo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251625 przez ewel7
my tak jak pisałam jeszcze drzemaliśmy po pierwszym wpisie dziś. Nie wiem co się dzieje, czy to dzidzia sprawia, że taka senność mnie ogrania ciągle bo śpię czasem jak niemowlę :silly:
a tak w ogóle to śniło mi się, że miałam robione usg i wyszło na nim, ze będzie chłopiec. Nie wierze w sny, ale kto wie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251626 przez akciak84
u nas Zuzanna albo Artur( do dyskusji):) ale ja pewnie dowiem się w styczniu z początkiem....na II USG pomiarowe będę szła. Teraz jestem ciekawa, ale nie tak bardzo.

Przed chwila chyba poczułam bąbelki :laugh: to mnie bardziej "interesi", hi hi.
A tak będzie Zuzia lub Arturek. Oby było zdrowe,nieważne jaka płeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl