BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 5 miesiąc temu #252007 przez asiale26
Ja najprawdopodobniej będę miała chłopaka (80%) i na początku ciąży pochłaniałam kapuśniaki, korniszony, ogórki kwaszone i mega kwaśną pomidorówę. Natomiast teraz wszystko co słodkie. Nie ma chyba reguły z tego wynika. Chociaż mówi się że jak kobieta w ciąży wygląda ładnie i nie ma mdłości (wiadomo że jakieś muszą być)- tu się akurat u mnie sprawdza, to znak że dzidziuch ma fujarkę. Mi babcia od początku mówiła że będzie chłopak bo wyglądam dobrze i nie chodzę zielona. No i chyba się potwierdziło. Tak czy siak tatuś dumny jak cholera. Wczoraj jak usłyszał że chłopak to widziałam że ma łzy w oczach (ale oczywiście trzymał się dzielnie i zaprzeczał ze się wzruszył- jak to facet). Odkąd wie, że spłodził potomka lata bardziej koło mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #252086 przez ewel7
my dziś ogarnęliśmy troszku w mieszkanku bo już nieporządek się wkradł także teraz mamy milusio :)
Byłam dziś u stomatologa stwierdził, że dziąsło po wczorajszym zabiegu wygląda niby lepiej niż wczoraj ale cały czas mam brać antybiotyk coby się wszystko wygoiło. Na szczęście nie boli już tak jak wczoraj więc chyba lek zaczął działać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #252110 przez aga2+1
ewel czy ten zabieg to resekcja? I czy bardzo bolało?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #252263 przez ewel7
Aga nie wiem jak to fachowo nazwać w każdym razie nacinano mi dziąsło ze względu na powstały ropień, nie było innej możliwości leczenia. Znieczulono mnie miejscowo także nie bolało w porównaniu z tym co było przed i po to pikuś ;)

a tak w ogóle to miłego dnia wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #252395 przez katiuszka
Cześć dziewczynki:)
Byłam nieobecna przez chwilę, coś mnie dołki jakieś dopadają. A miało być lepiej w drugim trymestrze:/
Aga co do ciuszków w tym roku to z zakupem mogę mieć problem.
Święta idą i mogę finansowo kuleć ale możemy się przejść po sklepach, ja chociaż pooglądam:)
Moje kuzynki mi obiecały troszkę ciuszków po swoich maluszkach, więc troszkę mi ulżyło.
Ja na kolejną wizytę idę dopiero 27 grudnia, ale już wtedy upewnię się czy faktycznie mam synka:) Marzę też by na święta poczuć już ruchy jak Aga i Alicja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #252565 przez Martita
Katiuszka jak się trochę cofniesz to napisałam dla Ciebie listę wyprawkową :)
A ja kolejną wizytę mam za dwa tygodnie, 14 grudnia i mam nadzieję, że już się okaże czy na 100% chłopczyk..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #252625 przez dziewczyna84
To tak dla rozluźnienia przesyłam link do tabeli
w której wg wierzeń chińskich można wyliczyć płeć dziecka.
Oczywiście przy szansie 50/50 można narysować cokolwiek ;) hihi
ale zawsze to zabawa:
www.plecdzieckaplanowanie.az.pl/kalendar...ski_plec_dziecka.htm

wiek mamy ma być "skończony" nie rocznikowy. Czyli jeżeli rocznikowo ma 30 lat, ur. się w listopadzie a do zapłodnienia doszło we wrześniu patrzymy na wiek: 29.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #252658 przez asiale26
Chociaż nie wierze w takie rzeczy, sprawdziłam. Wygląda na to że się zgadza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #252669 przez aga2+1
Hej Dziewczyny:)
Jak często chodzicie do gina? Co 3 czy co 4 tygodnie? Słyszałam, że po 20 tygodniu wizyty powinny być częstsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #252688 przez dziewczyna84
Ja- co o trzy tygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #252762 przez alicja891
Witam
Ja też chodze do ginekologa co 3 tygodnie a według wierzeń chińskich wychodzi mi chłopak :d hehe jestem ciekawa czy tak będzie ?
katiuszkana święta na pewno już poczujesz ruchy dzidzi a może nawet wcześniej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #252791 przez ewel7
my piekliśmy dziś placki ziemniaczane, co prawda natarłam się ziemniaczków, ale było warto ;) teraz czekamy na księdza bo mamy mieć kolędę ;)

co do wizyt u gina to ja mam tak średnio co 4 tygodnie.
Miłego popołudnia i wieczorka wszystkim :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253142 przez katiuszka
Dziękuję Marita:):*
Dziewczyna u mnie się nie zgadza, wynika z tego ze powinnam mieć już dwóch synów a teraz być w ciąży z dziewczynką :laugh: :) Jest na odwrót. Ale faktycznie można się pośmiać:)
Aga ja do corfamedu co 4 tygodnie na razie a na fundusz teraz już co 3 ponieważ lekarz tak zasugerował.
Czy można chodzić na mikro w ciąży? byłam wczoraj u kosmetyczki ale nie zapytałam, w zasadzie nie jest to inwazyjny zabieg więc chyba nie zaszkodziłam niczym okruszkowi?:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253262 przez akciak84
dziewczyny ja chodzę do gin. też co 3 tyg. bo od razu idę do endokrynologa-ginekologa. Teraz idę dopiero w środę. Wczoraj zrobiłam wyniki z morfologi krwi, mocz, właśnie TSH(tarczyca) i te wątrobowe GAT i coś tam...Wszystko w porzo tylko tak mi poleciała morfologia, ze troche się zmartwiłam. Dzidzia ze mnie wyciagnęła.

Hematokryt 33 % 37 47 L

Limfocyty 11,2 % 20,0 45,0 L

co oznacza, że pewnie mam anemię ciazową a jem zawsze mięso ( zelazo itp).I oczywiscie uzupełniam preparatem PREGNA PLUS. Tylko 1 tabl. kazał mi gino brać.Chyba za mało????

Podobno to omdlenie w tramwaju to od tych wyników szajsowych :( Czy któraś z WAS ma podobny problem?

A NEUTROFILE (cokolwiek to oznacza) mam za wysokie!!!!! :(

Śmiejemy się z mężem...podobno chłopaki ciągną zawsze od matki. A jak jednak okaże się dziewczynka to niezła Zuza z niej będzie!

Poleciałam do apteki i kupiłam Biofer folic (żelazo, kwas foliowy i wit. C)do środy jak wezmę raz dziennie to się nic nie stanie....chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253300 przez ajłona
Akciak mi gin polecił biofer folik bo też u mnie żelazo padło, także myślę, że śmiało.
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl