BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 7 miesiąc temu #206011 przez kropka
Dzięki dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206075 przez aga2+1
katiuszka do którego lekarza chodzisz we Wrocławiu? No i w którym szpitalu chce rodzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206178 przez śmiesznażelka
hej ho! słuchajcie dziewczyny potrzebuje pomocy jestem na przełomie 9/10 tygodnia i od dziś mam brązowe kwawienia, nie czerwone tylko takie brązowe plamy, spanikowana zadzwoniłam do mojego gina, usłyszałam proszę sie nie martwić wszystko ok...ale mimo wszystko jestem zaniepokojona...help!!! :ohmy: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206180 przez mika1520
W początkowych miesiącach ciąży przyczyną krwawienia może być prawidłowe zagnieżdżenie się komórki jajowej w ściance macicy. W tym czasie może się pojawić niewielkie i skąpe krwawienie, które nie ma wpływu na ciążę. takie cos znalazłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206220 przez aga2+1
idź jak najszybciej do lekarza,bo każde plamienie w ciązy trzeba sprawdzić. Nie chcę Cię straszyć, ale może trzeba podać leki podtrzymujące jak duphaston ( przy niskim progesteronie). Moja koleżanka miała plamienia w 11 tygodniu i musiała brać przez miesiąc zastrzyki na podtrzymanie ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206222 przez mika1520
no lepiej dmuchac na zimne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206232 przez śmiesznażelka
dzięki dziewczynki ...tak też zrobię... kurcze nie rozumiem, takie olewactwo ze strony gina:-( chyba musze go zmienić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206423 przez madziaska
Tez jestem zadnia, ze powinnas udac sie do lekarza... 10 tydzien to nie czas na zagniezdzenie, to juz mala istotka z bijacym serduszkiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #206461 przez ajłona
Śmiesznażelko lekarz lekarz i jeszcze raz lekarz! nie ma mowy o zagnieżdzaniu! pozdrawiam i kciuki trzymam! :kiss: :kiss:
Kropka witaj i powodzenia! ;) :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #206552 przez katiuszka
Cześć dziewczynki:)
aga2+1 chodzę do CORFAMED-u do dr.Marka Maślaka.
Prawdopodobnie będę rodzić na brochowie tak jak poprzednio, dobre wrażenia z tamtego szpitala wyniosłam. Zastanawiam sie jeszcze nad klinikami na Chałubińskiego ponieważ tam położną jest moja "przyszywana ciocia". Choć różnie to bywa po znajomości...
Dziewczynki a wiecie już czy chcecie aby tatusiowie byli przy narodzinach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206559 przez katiuszka
śmiesznażelka daj szybciutko znać co lekarz Tobie powiedział po wizycie.
Napewno będzie wszystko dobrze ale tak jak dziewczynki mówiły nie należy lekceważyć żadnych niepokojących nas objawów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206604 przez aga2+1
katiuszkaa co z twoimi objawami ciażowymi? Ja praktycznie nie mam tylko od czasu do czasu lekkie kłucie brzucha i piersi. Ja rodziłam na Kamieńskiego i teraz też bym chciała - mam tam fajną położną ( a to podstawa przy porodzie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206623 przez katiuszka
To mamy podobnie:) ja też praktycznie bezobjawowo. Piersi bolą leciutko bo nie są duże, od czasu do czasu podbrzusze, mdłości brak - jedynie na samym początku z dwa, trzy razy cofnęło mi się:/ już nawet nie spię w ciągu dnia jak miało to miejsce jeszcze jakis tydzień temu.
Czasem zapominam,że jestem w ciaży a szkoda bo to prawdopodobnie moja ostatnia:) nigdy nie byłam na Kamieńskiego, może warto byłoby odwiedzić kilka szpitali i zobaczyć porodówki i sale na których się leży z noworodkami?
Może się umówimy któregoś dnia i zrobimy sobie maraton po wrocławskich szpitalach?:)
Idę po coś na zupkę.
Buźka i do później:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206631 przez katiuszka
A miałam jeszcze pytać mamusie które juz rodziły, ciąże przeterminowane miałyście, o czasie czy przed?
Ja miałam dwie po czasie, ciekawe czy trzeciemu maluszkowi też tak dobrze będzie w środku, że siłą trzeba będzie Go/Ją wyciagać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206644 przez aga2+1
Ja miałam obje 4 dni przed terminem córka miała sie urodzić 5 maja, ale już 1 maja była na swiecie, a młody miał być 1 czerwca, ale ja twierdziłam, że to synus mamusi i urodzi się 26 maja no i tak było:) Ciekawe czy tym razem tez tak będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl