BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #205061 przez Agusiak
misia88 odpoczywaj i zdrówka dla Ciebie i maleństwa :kiss:


mika dasz radę, wszystkie tu w Ciebie wierzymy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205151 przez ajłona
Kobiety ja to wszystko rozumiem! jesteśmy tu, żeby się wspierać - to oczywiste! Ale nóż w kieszeni mi się otwiera normalnie! matka paliła, siostry paliły, sąsiadki i kto tam jeszcze i dzieci zdrowe...ło matko. myślę że mogę sobie pozwolić na te słowa, gdyż paliłam przed ciążą także! Noż cholera jasna! Mika czy wcześniej byłaś przeświadczona o leczniczym wpływie papierosów na czyjekolwiek zdrowie? przecież jesteś dorosłą, świadomą kobietą -mniemam. ogarnij się raz dwa trzy i po temacie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205193 przez mika1520
Agusiak no mam taką nadzieję;P heh. . .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205203 przez Agusiak
a tak schodząc już z tego kontrowersyjnego tematu :silly: to jak się ogólnie czujecie majóweczki?? Na badanka biegacie, witaminki bierzecie, jakieś dolegliwości Wam dokuczają?? :unsure: ;) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205205 przez misia88
Nasze gadanie to jak grochem o ścianę. Jeśli dziewczyna sama nie zrozumie to my jej łopatą do głowy nie nakładziemy... Tym bardziej, że ciągle sama się usprawiedliwia...
Mika, takie usprawiedliwienie jakie Ty podajesz, to żadne usprawiedliwienie, sama o tym doskonale wiesz... Przemyśl sobie to wszystko jeszcze raz i czy warto ryzykować każdym wypalonym papierosem...
Wierzę w Ciebie, uda Ci się, tylko musisz tego chcieć! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205208 przez misia88
Ja od wczoraj leżę w łóżeczku. Mąż dzisiaj zrobił pyszny obiadek. Nie pojechaliśmy na wesele ze względu na nasze maleństwo, więc od rana do wieczora tv :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205216 przez Agusiak
misia a Ty na długo masz to leżenie zalecone?
Oj pamiętam jeszcze te czasy kiedy ja się tak (ale ja z lenistwa :P ) przed telewizorkiem wylegiwałam, ech...a teraz o lenistwie to mogę zapomnieć ;) Ale jest super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205219 przez misia88
Agusiak, biorę duphaston, mam jedno opakowanie, więc sądzę, że do końca opakowania. W sumie to mogę też i siedzieć, aby za dużo nie chodzić. Od następnego tygodnia szkoła się zaczyna, więc mąż będzie mnie zawoził, a w szkole będę przecież siedzieć ;) Później 10. października mam wizytę, więc sprawdzimy co i jak... Mam nadzieję, że będzie lepiej. A póki co korzystam z leżenia... :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205220 przez ajłona
Agusiak mi mdłości już tak nie dokuczają, czasem się troszkę zrobi słabiej, ale nie tak jak wcześniej.Za to piersi - matko jedyna!!!! wrażliwe straszliwie!!!!ja cały czas femibion wsuwam, a do gina za 2 tygodnie - troche dłuży mi się, ale dam radę. pozdrawaim weekendowo. a Ty też majóweczka ;) jak Twoja córcia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205222 przez misia88
ajłona, to tak jak u mnie z tymi piersiami... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205223 przez Agusiak
misia88 korzystaj , korzystaj i daj się rozpieszczać :)
trzymam kciuki za wizytę, żeby wszystko było dobrze :)
A to Ty się jeszcze uczysz tak? A nie możesz sobie powagarować ten tydzień? :silly:

ajłona oj rozumiem Cię jeśli chodzi o cycuchy. Moje z natury są sporawe a w ciąży to prawdziwy balast ;)
Tak ja też jestem majóweczką 2011 :) Moja córa jest ogólnie kochanym dzieckiem ale wczoraj mieliśmy szczepienie i trochę marudzi i jeść nie chce. Ale jakoś walczymy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205227 przez misia88
No ja jeszcze studiuję. No nie bardzo mogę wagarować, bo jeden rok zawaliłam i muszę teraz zrobić wszystko, aby te cholerne studia skończyć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205232 przez Agusiak
no tak, w takiej sytuacji to lepiej jednak chodzić. Ja się cieszę, że studia mam już za sobą i podziwiam dziewczyny, które są w ciąży i studiują lub chodzą do szkoły. Ja bym już chyba nie dała rady ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205235 przez misia88
No wiesz... Jak mus to mus. Damy radę. Cieszę się, że nie mam terminu na styczeń albo luty, bo wtedy byłby problem... A jak w maju, to mąż weźmie tacierzyński, żeby wyskakiwała jeszcze na kilka zajęć, bo na szczęście niewiele mi ich zostało... A w czerwcu to już tylko sesja, więc damy radę. Mąż też ma taką pracę, że dużo jest w domu, na szczęście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #205236 przez ajłona
Misia no przy takiej trosce Mamuni nie sposób by bejbik nie był zadowolony ;) życzę zdrówka Wam obojgu i mocno za Was kciuki zaciskam!!! a piersi...no lekko nie jest, ale mogą nam ciążyć jak najgorszy balast co nie? byleby bejbik calusieńki, zdrowiuteńki :)
Agusiak cudnie miec już takiego Aniołeczka blisko...by my tu na etapie ściskania pośladków coby wszystko dobrze szło ;) trzymaj za nas kciukory, pliiiiisssss

misia oj rozumiem doskonale! studia! ja konczę czwarty rok podyplomowych, a w czerwcu egzamin, ale optymizm mnie nie opuszcza! dzidek doda sił!!! będzie dobrze ;) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl