BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 1 miesiąc temu #355013 przez misia88
Czy pomaga to masło to nie wiem :P Ale przynajmniej skóra nawilżona i ładnie pachnie :D Brzuszek powoli mi się chowa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355022 przez Poziomka
misia88 jeszcze jedno mam pytanie. Kupilas ten klin do łożeczka ? Jest on w koncu potrzebny czy nie, czy dzidziuś ma spać całkowicie na płasko ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #355029 przez misia88
Ja żadnego klina nie mam. Lilka śpi na płasko w łóżeczku. Dostałam tylko od ciotki z USA taki milutki misiowy podkład, więc go położyłam i na nim śpi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355031 przez Poziomka
Urocza jest :woohoo:

Okej, dziękuje ślicznie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355033 przez Dotka
labelo wiesz nonie wiem czy dasz rade ze skurczami wracać 1,5 godziny żeby do szpitala swojego dojechać :P

Misia a cos oprócz tegomasła jeszcze jest kurcze bo akurat na ziajke to ja mam uczulenie więc wole nie próbować :( co takie masełko daje ??

ale słodziak :)))) pewnie wpatrujesz sie cały czas w swoją kruszynkę :)))))))

Ja własnie sie tak zastanawiam jak ta skóra będzie się kurczyć ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355036 przez Poziomka
Dotka ja własnie tez o tym myśle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355041 przez misia88
Te masło ujędrnia skórę. :) Ja się właśnie zważyłam i ważę tyle co przed ciążą :D Ale chcę jeszcze schudnąć ok. 8kg :D Mam nadzieję, że do wesela, która mamy 30 czerwca uda mi się to osiągnąć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #355042 przez MartiO
a ja chyba za szybko się pochwaliłam plenerkiem... w Szczecinie właśnie zaczęło padać :angry:

misia88 wczoraj rozmawiałam z koleżanką która urodziła na początku stycznia... w pierwszym miesiącu przy karmieniu piersią spadło jej 20 kg :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355043 przez Poziomka
misia88 to gratulacje !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355047 przez misia88
MartiOU nas ładna pogoda. Później wyskoczę z Lilką na spacerek, bo mąż w pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355048 przez misia88
Poziomka napisał:

misia88 to gratulacje !

To zasługa diety cukrzycowej :) 8-9kg przytyłam w ciąży i nic nie zostało :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355049 przez Poziomka
Kurcze ciekawa jestem jak to bedzie u mnie. Ty już wszystko wiesz :D Ja kupiłam sobie gorset poporodowy, żeby nosic po porodzie :p Poki co przytylam 11 kg, waga mi pokazuje 56 kg. Chciałabym szybko wrócic do formy :p Ty w ogole szybki poród, szybko nauczylas sie karmic, szybko schudłas, naprawde godne podziwu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355052 przez Dotka
Misia to ładnie w tak krótkim czasie tyle ale w sumie to macica się obkurcza to swoje woda w organizmie jestem ciekawa ile ja będę miała pocieszyłaś mnie troszkę bo ja to dziś bardzo załamana swoim wyglądem :(
czyli muszę szukać czegoś co ujędrnia hmmm... może ktoś ma juz cos dobrego na oku bo ja to nigdy nie używałam maseł ujędrniających ??

Ja normalnie miałam jakieś 14 kg na plusie ale teraz jak mi woda sie zatrzymała to mam juz z 20 więc sie zastanawiam jak to będzie :((

a powiedz jeszcze czujesz jakiś dyskomfort związany z porodem że boli jak sie obkurcza tam wszystko albo zszycie boli cie ??
ogólnie jak sie czujesz i jak przetrwałaś ten ból piersi ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355056 przez misia88
Jak ja urodziłam o 22.45 to rzeczywiście w nocy jeszcze wszystko bolało, macica trochę tylko, najgorzej krocze, ale było to do zniesienia. Zresztą żeby dobrze spać to położne dały mi zastrzyk przeciwbólowy. Na drugi dzień o 6 już normalnie wstawałam do łazienki, krocze ciągnęło i siedziałam na jednym pośladku. Jeszcze przez kilka dni tak było. Ale założyłam te gacie z siatki i często wietrzyłam, więc już jest ok. Szwów wcale nie czuję.
Obkurczanie macicy czasem lekko zabolało, szczególnie przy karmieniu :P Wtedy najlepiej obkurcza się macica.
No ten lewy cycek mnie boli dzisiaj od zapalenia, ale często ściągam mleko z niej. Muszę kupić kapustę, żeby robić okłady. A na brodawki, to tak jak pisałam, najważniejsze to dobrze dziecko przystawiać, wietrzyć, smarować własnym mlekiem i maścią (ja mam Maltan, nie trzeba zmywać do karmienia). Powoli się wszystko normuje, tylko to zapalenie mnie dopadło :( No i cyce mam teraz ogromne, muszę jakiś krem na rozstępy kupić, chociaż już są... :( Ale na brzuchu ani jednego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #355060 przez misia88
Aaa i co mogę jeszcze poradzić to często przemywajcie krocze. Ja przemywałam mydłem Biały jeleń. Do tego weźcie do szpitala ręczniki papierowe. Dobrze chłonią wilgoć i lepiej nimi wycierać krocze niż ręcznikiem. :)
I nie należy się bać robić kupy, szwy nie puszczą :) Ja zrobiłam 3 dni po porodzie i wszystko było ok :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl