BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 2 tygodni temu #355235 przez aga2+1
labelo u mnie też szyjka skrócona i od paru dni intensywnie masuje szyjkę i nic :lol: Nie masz się czego bać:) Gin powiedział, że jeżeli czop śluzowy odejdzie zupełnie to nie powinno uprawiać się sexu, bo może dojść do zakażenia, a tak to do woli:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #355246 przez Dotka
labelo popieram tą naturalna metodę :)) tak jak HappyMummy i aga piszą :) wiadomo że delikatniej trzeba sie kochać ale fakt gorzej faceta przekonać bo sie boi troszkę ale może twój bedzie bardziej odważny :)

a no i dzięki za info jak to będzie bo ja to ja ale chce swojego partnera uprzedzić ile to potrwa itd. żeby sie nie stresował chyba że może ze mną tam posiedzieć ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355250 przez ewel7
Hej Kochane. My właśnie wróciliśmy z kolacyjki, korzystamy z ostatnich chwil bo później już nie tak łatwo będzie nam się gdzieś ruszyć we dwoje ;) a co do naturalnych metod to ja na pewno bliżej terminu dam sobie zielone światło, no i Mężowi ;)

Jutro dzień badań najpierw usg, później wizyta u pani doktor. No i chyba wyskoczymy na małe zakupy zostało kilka rzeczy, których mi brakuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355275 przez Dotka
a jeszcze na to KTG trzeba zabrać jakieś dokumenty ?? ja ide do szpitala na to badanie
chodzi mi o kartę ciąży albo ubezpieczenie czy trzeba mieć przy sobie ??
Szczerze dopiero druk rmua dostane pewnie w przyszłym tygodniu bo biuro nie pracuje w tym tygodniu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355292 przez misia88
DotkaZawsze jak idziesz do jakiegoś lekarza czy na IP musisz mieć przy sobie teczkę z dokumentami.
HuppyMummyJa ogólnie mało jem, bo upały są. Jem jogurty, serki, mięso gotowane, zupy, kanapki... :P No i chrupki kukurydziane i herbatniki bez czekolady :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355306 przez akciak84
labelo
ja po środzie po badaniu gin. 9 maja jeśli nie będę miała rozwarcia to wypróbuję sexu, bo to podobno działa. A jak rozwarcie będzie to się spytam co dalej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355323 przez Dotka
misia z tą teką to ja zawsze wszędzie w sumie jeżdżę ale bardziej mi o ubezpieczenie chodzi bo sie teraz zmartwiłam troszkę tak nie musiałam mieć jak do lekarza chodziłam a teraz szpital i sie zastanawiam ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #355331 przez aga2+1
Dotka rmua musisz mieć, ale ta z marca wystarczy - ok 15 wymagają już kolejnej:)
Dziewczyny 6 maja pełnia, a podobno przy pełni najwiecej dzieci się rodzi:) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355335 przez akciak84
normalnie mam akcja teściowa gdyż stwierdziła, że może przyjedzie 17 maja ( czyli 3 dni przed terminem)...jak jej mąż stwierdził, że 'ZWARIOWAŁA" to się chyba obraziła! Ja pierdziu i już nie wiem co myśleć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #355337 przez Dotka
aguś dzięki za odpowiedź coś spróbuje wymyślec ja nigdy nie korzystam ze służby zdrowia naszej i dlatego tak się gubię zawsze prywatnie bo mnie ta biurokracja normalnie rozwala :/

akciak no i teraz u Ciebie zaczyna sie akcja masakra nie przejmuj się to Ci w tym momencie nie potrzebne w ogóle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355338 przez Paula88
Powiedzcie dziewczyny, czy to normalne, że boli mnie krocze zwłaszcza w nocy, jak mam zmienić bok, albo wstać na siusiu :( normalnie masakra :(:(:( wizytę u gina mam dopiero we wtorek, więc pytam Was, czy też się z tym spotkałyście?



Nothing's gonna change my love for you :*
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32211

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355342 przez MartiO
my po grilu ;) mimo że pochmurno to całkiem miło było ;)

a co do przyspieszaczy :silly: słyszałam kiedyś o tzw 5 "s" tzn.: sex, schody, spacery, supermarkety i sprzątanie bodajże ;) a z tym pierwszym to podobno faktycznie działa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355356 przez Ingrid29
znów sie ładny dzionek zapowiada-ja na 11 do ginki a potem jedziemy odwiedzić moją babcią (30km. od Olsztyna), która nie może się już doczekać prawnuka :)

U mnie coraz częściej pojawia się twardnienie brzuszka i ból podobny do okresowego, ale do porodu jeszcze 3 tygodnie. Synuś wierci się strasznie wieczorami-brzuch tak faluje, że mężuś stwierdził, że próbuje się wydostać przez brzuch :silly:

Miłego dzionka mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355378 przez KAMI
Witajcie kochane

ja wczoraj jednak zaliczyłam koncert Cree, było jak zwykle super a i Młodemu się podobało chyba.
Dzisiaj na USG na 11 idziemy a potem się zobaczy, bo pogoda u nas ciągle super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355391 przez ewel7
KAMImoże mały muzyk z niego wyrośnie :) widzę, że dziś dzień usg bo i Ingrid i ja, ale my dopiero o 16. Teraz czekam na Męża bo pojechał zrobić przegląd samochodu, a potem na jakieś małe zakupy jedziemy:)

Ingrid u mnie też Młody faluje i się wierci niemiłosiernie :silly: :)

Moja koleżanka urodziła dziś o 4.45 jej Mąż wysłał mi rano smska, namęczyła się biedna bo od wczoraj rana podawali jej oksytocynę, no ale grunt, że już są bezpieczne i ona i Malutka bo te jej skoki ciśnienia były niebezpieczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl