BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #355130 przez Dotka
Misia też słyszałam o tym że trzeba się tam upominac o pomoc co do karmienia piersia
ale fajnie że już jesteście po odpadnięciu kikuta :)

dziewczyna ja z OM 16 maja a z usg przed 13 tc tak samo czyli 16 maj dopiero późniejsze usg mieszały usg z 18tc pokazywało że to 12 maj będzie.

Poziomka gdzie ty kupiłaś tego białego jelenia do higieny intymnej ja w tylu sklepach w wawie byłam i nigdzie nie widziałam :( normalnie jakis pechozol mnie prześladuje nic nie mogę nigdzie kupić eehhh..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #355133 przez aga2+1
Dotka ja kupiłam białego jelenia w ROSSMANIE - były duże butelki małe takie podrózne. Na pewno też jest na allegro.
A termin wg OM to na 21 maja mam, a wg usg z 7-8 tygodnia wyszedł na 18 maja i tego lekarz kazał się trzymać. A ja jestem bardzo nie cierpliwa i chciała bym już!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355134 przez Dotka
Ja to juz tescka reale i rossmanny przeszłam i nic chyba ma pecha :P he he he jutro jak wroce z ktg to podejde moze gdzieś do rosska i moze trafie :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355135 przez misia88
DotkaJa jak kompletowałam wyprawkę to robiłam zakupy na allegro i przy okazji zamówiłam to mydło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355136 przez Dotka
widzisz ja wszystko prawie kupowałam tez przez allegro ale powiem szczerze że takie rzeczy jak kosmetyki kupowałam w sklepach no i własnie z tym mydłem miałam problem moze do urodzenia jeszcze kupie jak cos to jakiś płyn do higieny intymnej mam :) czy to musi byc jakiś specjalny ??
a powiedz mi jeszcze myjesz się normalnie zelami czy tam mydłem tak jak wcześniej czy tak jak zalecają bezzapachowym ?? bo ja przygotowałam sobie swój żel do mycia w wyprawce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355141 przez Poziomka
Dotka ja kupiłam go w luxie, sporo tych sklepów jest, w Wawie też myślę, że są.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355163 przez misia88
DotkaJa póki co przemywam się tym mydłem, 2-3 razy dziennie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355173 przez HappyMummy
Chciałam wam polecić Tantum Rosa do przemywania krocza i dziewczyny koniecznie kupcie maść na brodawki- maltan lub bepanthen mam nadzieję że uda Wam się uniknąć tego bólu.

My już po pierwszym spacerku- malutka śpi jak suseł :)

Pozdrawiam Was wszystkie rozpakowane i nierozpakowane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355179 przez HappyMummy
Misia powiedz mi co jesz? Wystraszono mnie żeby nie jeść nabiału a u mnie to jeden z podstawowych i ulubionych składników diety. Aż boje się wypróbować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355181 przez nati.olsztyn
Kobietki, powiedzcie, jesteście bardziej zaawansowane:), czy takie nieprzyjemne a chwilami bolesne napieranie na krocze( dokładnie to miejsce między odbytem a wejsciem do pochwy) jest normalne na tym etapie ciąży? Miewałam to już wcześniej ale bardzo sporadycznie i sto razy delikatniejsze niż teraz...



Pozdrawiam Was wszystkie Majóweczki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355200 przez labelo
dziś znów na ktg, skurcze się piszą.... lekarz zbadał i rozwarcie na opuszek palca:P:P:P.
jutro mam się znów stawić, bo dziś Malutka cosik puls miała nierówny, niespokojny., po badaniu zaplamiłam, ale to chyba normalne jest, także czekamy dalej, byle do nd sie wykluło,jej.....


nati.olsztyn, ja takie napieranie, miałam już od 35 tygodnia i do tej pory nic.... hehe, także spoko





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #355209 przez Dotka
ok czyli biały jeleń to podstawa :) więc jutro wyruszam na polowanie :)
o tym tantum rosa tez słyszałam i ta maść to widzę że zbawienie jest dla karmiących

Labelo Ja tez jutro na ktg ale dopiero pierwszy raz i jestem ciekawa jak to jest i co mi powiedzą ?? a jak to badanie wygląda ?? bo ja taka mało doświadczona.
No ja mam nadzieje że wyklujesz sie może jeszcze dziś :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355221 przez HappyMummy
Labelo spróbujcie może metody polecanej przez mojego gina czyli sexu :laugh: - podobno prostaglandyny występujące w męskim nasieniu chemicznie stymulują szyjkę macicy do rozwierania, trzymam kciuki ażeby udało się udało bez wywoływania( oksytocyny się nie bój mi też podłączyli aby przyspieszyć akcję porodową ale po godzinie było już po wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355229 przez labelo
Dotkato ktg w sumie mile badanko, kładziesz się na leżance, zazwyczaj na boku, podłączają Ci do brzuszka dwie sondy i słuchasz sobie bicia serduszka Maleństwa, przyjemność, a druga sonda mierzy, czy nie masz skurczy., badanie trwa ok 30 min, jeżeli skurcze sie nie pisza, wszystko ok, to idziesz do domku,jeżeli jakieś skurcze, zbada Cie lekarz ....
HappyMummy właśnie rozważam ta metodę:P,ale trochę się boje, szyjka już skrócona... główka Malej, a wy stosowaliście??




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355234 przez HappyMummy
W moim przypadku się sprawdziła- bynajmniej mój mąż jest tego pewny ;)
Nie ma się czego bać w końcu z pomocą męża czy bez urodzisz :) Chociaż wiem że na tym etapie ciąży faceci są niezbyt chętni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl