BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 1 miesiąc temu #355902 przez labelo
Hej Dziewczynki,my jeszcze w dwupaku,
wczoraj na IP byłam na ktg, wyszły skurcze co 5-7 min,takie porzadne (powyzej 89-99 na skali) od rana plamiłam,zszedł mi czop, już taki dllluuuugiiii:P, lekarka zbadała, szyjka miękka, 1,5 cm, rozwarcie na palec, powiedziała,ze przygotowanie do porodu jest na maxa, ze do niedzieli mogę nie dotrwać, hehehe, no zobaczymy.
Chciała mnie zatrzymać w szpitalu, na patologii, żeby czekać na poród,ale wiece, lepiej w domu, niż stresy szpitalne.

No cóż,czekamy, brzuch twardy non stop, dziś reszta czopu zeszła, plamienie ustało, no i ciągnie w nogach jak na @.
Ale ja już się nie nakręcam:P, znów fałszywy alarm będzie:P., chociaż słowa lekarki- do niedzieli pani nie dotrwa, było bardzo milo usłyszeć. Ogólnie, beka będzie jak urodzę idealnie w terminie,hehehehe




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355905 przez aga2+1
labelo trzymaj się kochana:) Na pewno urodzisz do jutra zobaczysz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #355916 przez katiuszka
Labelo to trzymam kciuki kochana za Was:)
Kami to super pomysł z tym gotowaniem na zapas, może też tak spróbuję? Choć poki co nie mam tyle werwy co Ty:)
Jadę zaraz na działkę do mojej mamusi, zażyję troszkę witaminki D bo ładna pogoda we Wrocławiu.
Dziewczyna przydałoby się chyba do pokazywarki dopisać Asiale i Miki jakbyś miała chwilkę. i Jakbyś mogła zmienić u mnie imię na Sonia, mam nadzieję że już więcej zmian nie będzie, a i termin mam na 30 maja a nie 31:)
Zmienił Ci się termin porodu? Wydawało mi się że masz dzień przede mną a na suwaczku masz o wiele wcześniej:( Nie chce zostać sama :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355928 przez Dotka
Labelo tylko pozostaje życzyć Ci szybkiego porodu no i trzymamy kciuki :))

Mnie dziś całą noc bolał brzuszek ale teraz już przestał ale jestem taka nie wyspana że masakra

Ja wczoraj na ktg miałam tez tak co 7-10min.skurcze ale miedzy 40 a 60 więc myślę że ja mam jeszcze czas :P nie plamie i czop tez mi nie odpada a brzuszek fakt twardy częsciej jest ale i taki odrętwiały ogólnie przodu brzuszka juz od paru dni nie czuje ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355955 przez katiuszka
Dotka dziwne te drętwienie, ja czegoś takiego nigdy nie czułam więc nie wiem co Ci powiedziec. Ale skoro miałaś ostatnio ktg to wygląda, że wszystko ok. Ja jeszcze wogóle nie miałam tego badania a wizyta dopiero 15 maja. Ale nic się u mnie nie zapowiada więc cierpliwie czekam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355967 przez Ingrid29
My dziś na grilka uderzamy-mam zamiar trochę się obżerać. Ładna pogoda jest, ale podobno wieczorem burze będą.

Ja to mam termin na 26 maja, więc jeszcze 3 tygodnie sobie poczekamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355969 przez aga2+1
Ingrid mój syn jest z 26 maja:) Powiem Ci, że taki mamusi synuś z niego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355978 przez Ingrid29
aga2+1 u mnie też mamusi synuś :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355979 przez akciak84
labelo
mówisz że idzie :) ja też się już zastanawiałam czy nie urodziłaś. Jak już idzie rozwarcie to chyba dobrze co? I jeszcze się okarze że najbardziej terminowa będziesz :)

dotka
ja nie mam drętwienia brzucha, ale za to w nocy myślałam że urodzę i że to już bo takie miałam parcie na krocze ( chyba główki), że stwierdziłam jak się będzie utrzymywać to na IP

katiuszka
teściowa od razu odpuściła, ale wiesz jakiś taki foch czy nie wiem. Ja to jestem taka wrażliwa nie chce nikogo urazić i zaczęłam się tym martwić i roztrząsać. Ale z mężem stwierdziliśmy, że to my teraz najważniejsi a nie babcia ( jedna z drugą). Mąż zna swoją mamę i stwierdził, że jej przejdzie. Ale wiesz...niesmak został. Poród to intymna sprawa i ja sobie nie życzę żadnych zjazdów mamusiek i tatuśków, aby mi patrzyli czy to już czy nie już i jakie rozwarcie- od tego są lekarze :) Nie dość że się stresuję to jeszcze mi przyjadą i pogorszą sytuację przez swoje wzdychanie.
Bo przecież jak się wykluje to będzie i niech po prostu "spadają" :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355980 przez Ingrid29
chociaż jeszcze w brzuszku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355996 przez Poziomka
akciak84 ja też uważam, że poród to intymna sprawa i, że powinno się dać rodzicom troche prywatności. A już pytania wszelkie są wykańczające.
Ja mam dzisiaj jakiś leniwy dzień, cały czas bym spała. Nawet jeść mi się nie bardzo chce, a rano brzuszek bolałjak na @, w sumie to do tej pory boli tak raz na jakiś czas. No twardnieje oczywiście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #356000 przez ewel7
labelo trzymam kciuki :) i w sumie troszkę zazdroszczę tego, że wiesz, że już bardzo blisko...

ja się wzięłam za sprzątanie, Mąż mi pomaga i działa w pokoiku Małego właśnie wymienia mu rolety bo kupiliśmy nowe :)

a w ogóle to mam chyba silny ucisk na żołądek bo po zjedzeniu śniadania cofnęło mi się i zwróciłam trochę to co chyba było w nadmiarze. Pierwszy raz mi się to zdarzyło choć ostatnio zauważyłam, że często po posiłku mam takie uczucie pełności i odruch wymiotny. Może coś się zbliża, sama już nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #356018 przez Dotka
Mamuśki zapakowane i rozpakowane też :) a moze to ta pelnia co ma być ma taki wpływ ?? no mnie jak poziomkę brzuszek całą noc bolał i teraz tez taki dziwny jest ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #356019 przez Poziomka
Teraz mi troche przeszło, ale dalej nic mi się nie chce :P Czytałam o tej pełni i może faktycznie coś w tym jest :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #356025 przez Martita
labelo powodzenia!Jestem pewna, że ty już rodzisz! :) trzymaj się ciepło..
Dotka a co pełnia może przyspiszyć poród?

Moja teściowa to chciałaby najchętniej stać obok łóżka porodowego ale ja powiedziałam żadnych rodziców, niech przychodzą po porodzie..i żadnych zdjęć..chyba, że maluszkowi :)

Kami a co robisz na obiadki?Ja też chciałam tak robić ale mamy wbiły mi to z głowy bo one chcę się tym zająć..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl