BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 1 miesiąc temu #355636 przez aga2+1
Poziomka ja też tak mam:) Co do tego czopu to właśnie przy poprzednich porodach miałam tak, że rano odszedł cały , a wieczorem skurcze i porodówka. Teraz jest jakoś inaczej i tak się zastanawiam ile jeszcze ten czop może odchodzić :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355637 przez Poziomka
No właśnie, bo niektóre z Was piszą, że im już odchodzi, albo odszedł. Niecierpliwa się robię. :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355639 przez KAMI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355646 przez Miki007
Hej mamusie !!!
My wlasnie wrocilismy do domku i jak sie troszke ogarniemy, to sie odezwiemy. Urodziłam synka 2 maja o godz 5:08, 3100 kg, 55 cm. Porod mialam niestety ciężki ale maluszek zrekompensowal mi caly bol samym faktem ze jest. Szalejemy za nim !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355649 przez HappyMummy
GRATULACJE!!!
Witam wśród rozpakowanych mam. Jak dojdziesz do siebie i odpoczniesz daj znać jak się czujesz? Jak u Ciebie z karmieniem?
Całuski dla malucha!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355669 przez Dotka
Kami Widze że my podobne gabaryty mamy w brzuszku :) he he he moja na ostatnim USG miała główke 34cm i kosc udowa 7.7cm :) więc mamy duże dzidzie wage 3384g i to było w 37 tc.

Dziś byłam na KTG jakieś tam skurcze były ale lekarz (trafiłam na swojego :laugh: )
się spytał czy czułam i czy bolały to mu powiedziałam że tylko pierwszy poczułam a tak reszty to nie i ogólnie ok tylko nie wiem jak to z tym tetnem było bo moja niunia tak miedzy 140 a 180.

Mi też nic nie odchodzi :P małej to ja juz mało czuje jakoś tak bardziej czuje odrętwienia brzucha nż ruchy małej ale dziś jechaliśmy samochodem to mała minóżkę wystawiła i normlnie całą stópkę poczułam :lol: ale juz ruchów tak nie czuje
ale po KTG miała czkawke młoda :)


Miki007 jeszcze raz GRATULACJE :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355702 przez KAMI
Dotka to trzeba będzie skumać kiedyś w przyszłości nasze duże "maluchy" ha ha ha :laugh: :laugh: :laugh:
mój miła dzisiaj tętno 140 :)


MIKI ogarniaj kochana i służ radą nam zagubionym nierozpakowanym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355781 przez akciak84
misia
dzięki

miki
gratulacje jescze raz

poziomka
ja też melduję częste ciśnienie na krocze

3400 gram dzidzie w 38 to normalne średniaczki :) piękna waga. fajniusio

mi gino mówił że niby dzieciaczki zwalniają w przybywaniu na wadze pod koniec ciąży ...ciekawe ile mój jeszcze przybył.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355784 przez misia88
Kochane, z tym czopem to różnie bywa. Może odchodzić 2 tygodnie, może być przeźroczysto-biały, podbarwiony krwią lub nie. Może też odejść jednego dnia i tego samego dnia może zacząć się poród. Jednak są też przypadki, gdzie dziewczyny nie zauważają odejścia czopu. :)

Moja Misia dzisiaj od 17.30 do 21 prawie nie spała, tylko cyc-leżenie, cyc-leżenie... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355795 przez ewel7
witajcie Kochane :)

widzę, że mój Misiek największy się zapowiada z wspomnianych dziś badań usg bo lekarz stwierdził 3700 aż Wam powiem, że się przestraszyłam jak ja go urodzę jak taki Misio duży będzie...

Właśnie wróciłam od pani doktor założyła mi kartę pobytu w szpitalu już uzupełniła ten wywiad co robią na wstępie także jak się zacznie to już będą to mieli na miejscu. Mam więc nadzieję, że przyjmą bez problemu. 11 maja kazała mi się przypomnieć smsem jeśli nie urodzę to ustali ktg.

Mam dziś jakiś ciężki dzień, jakoś mi źle i coraz bardziej się boję tego co będzie i szczerze mówiąc po tym jak dziś mi koleżanka opowiadała jak wyglądał u niej wywoływany poród to mam nadzieję, że zacznie się i pójdzie wszystko samo...

no nic mykam spać dobranocki i do jutra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355823 przez Martita
No właśnie problem w tym, że mój mąż oporów przed kochaniem się też nie ma, ale mnie to już pobolewa..poza tym zauważyłam, że mam bardzo mięciutkie ujście pochwy (nie wiem jak głębiej bo przez brzuch nie mogę dosięgnąć), czy wy też macie takie miękkie??Dawno nie byłam u lekarza a wizytę mam dopiero przed terminem, dziwnie tak, ale jestem pozostawiona sama sobie. Nawet nie wiem ile moje dziecko waży..
nataleczka mnie biodra bolą na zmianę, w zależności na jakim boku śpię, ale to chyba normalne pod wpływem takiego ciężkiego brzucha..

Ja już kończę 37 tydz. i czopa ani widu ani słychu..

ewel to ja już cały tydzień taki mam, nic mi się nie chce i panicznie boję się porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355845 przez Dotka
a co z labelo?? gdzie ty jesteś ?? może na porodówce ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355888 przez katiuszka
Dzień dobry dziewczynki:)
Akciak jak sprawa z teściową? odpuściła sobie przyjazd?
Labelo co u Ciebie? Czyżby już?:)
Martita ja też nie wiem ile moja mała waży. A co do miękkości ujścia to chyba dobrze, że mięknie bo to ułatwi Nam poród. Natura wie co robi, nie martw się:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355893 przez MartiO
Martita ja też nie mam pojęcia jaki Jakubek jest duży :( moja ginka nie mówiła... poza tym faktycznie od 32 tyg dużo to się zmieniło pewnie ;) wiem tylko że na połówkowym był "raczej drobny"... pytanie jak teraz... ale chyba muszę się uzbroić w cierpliwość...
ujście też jakby takie bardziej "napęczniałe" (???) i bardziej miękkie... i mam wrażenie że bardziej bolesne...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mam wrażenie, że Młody się trochę opuścił... częściej latam do kibelka i jak chodzę to z każdym krokiem czuję ucisk na pęcherz... no i po schodach się trudniej wchodzi... ale z drugiej nie widać tego jakoś mocno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355900 przez KAMI
Dzień doberek :)
właśnie na zakupy ruszamy, ja mam misję aby porobić obiadki i pomrozić także własnie ruszamy po mięsko i warzywka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl