BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 1 miesiąc temu #355550 przez dziewczyna84
Nataleczka
pewnie jest tak jak pisze misia, a dodatkowo pod koniec ciąży nawet nie wskazane jest spanie na prawym boku, ze względu na żyłę główną, która ma wpływ na dotlenianie dziecka. lepiej jej tez przy okazji unikac, i spać na lewym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355555 przez KAMI
Nataleczka ja też miałam straszne bóle biodra i też po prawej stronie, nie tylko po spaniu ale też w ciągu dnia. Mozę mam tak jak Katiuszka zespół strzelającego biodra bo kiedyś teżp długiej wędrówce w górach miałam taki ból. Póki co, nie stosowałam żadnych maści ze względu na dzidzię ale często chodziłam z termoforem. Praktycznie przez dwa dni cały czas po prawej stronie go trzymałam w gaciach i przeszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355556 przez KAMI
Ewel fajnie byłoby mieć muzyka w rodzinie :) :laugh: :laugh: :laugh:

My właśnie po USG, Młody waży 3426, obwód główki 34 cm, kość udowa 75 mm.
Termin według tego USG 15 maj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355558 przez misia88
KAMINo to ładnie już Mały waży. Ciekawe ile będzie przy porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355560 przez KAMI
też się trochę boję Misia :)

aaa i kupiłam dzisiaj za twoją radą biały jeleń, w rossmanie są fajne małe opakowania i żelu intymnego i mydła w płynie. Idealne do szpitala, żeby torby nie zapychać :)

Maltan też zakupiony i dzisiaj będziemy smarować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355564 przez beadka7

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355579 przez KAMI
tak nieco w temacie :)
nie wiem czy lubicie ale ja uwielbiam tą scenę z "Przyjaciół" jak Rachel miała już przenoszoną ciążę i chciała to zrobić z Rossem aby przyspieszyć poród :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355599 przez Ingrid29
No i wróciliśmy z wojaży. Synuś waży 2715g, lekarka powiedziała, że 3kg będzie miał jesli w terminie urodzę (chudzinka z naszego Arturka po mamusi i tatusiu). Na razie szyjka zamknięta, czop na miejscu, nic się nie skraca-więc albo będzie terminowo, albo z tydzień możemy jeszcze przenosić.

U nas też się troszkę zimno zrobiło, a jutro na grilka idziemy-mam nadzieję, że burzy nie będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #355611 przez asiale26
nataleczka ja miałam taki ucisk na biodra pod koniec ciąży, na parę dni przed porodem. Kubuś pchał się już główką do kanału rodnego, nie mogłam sobie znaleźć wygodnej pozycji do spania. Ale bardzo możliwe że się przeforsowałaś, w końcu w ciąży dźwiga się "parę" dodatkowych kilogramów. Widzę, że do porodu masz jeszcze trochę czasu wiec oszczędzaj się jak najwięcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355615 przez misia88
beadkaPod koniec ciąży puszczają też więzadła, więc nic dziwnego, że po seksiku Cię boli tam w dole. :)
Mój nie chciał się seksić w czasie ciąży :P Już nie pamiętam jak to było, bo w 3 trym mąż powiedział, że on nie chce zrobić krzywdy dziecku. Hahahah :P Powiedziałam mu żartobliwie, że bez przesady, ale tak długiego to on nie ma, żeby dotknąć główki Małej. Drastyczne, ale prawdziwe hahahah :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355618 przez KAMI
ha ha ha nieźle Misia :)

my jakoś jeszcze dajemy radę, delikatnie bez szaleństw ale regularnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355621 przez aga2+1
misia przez jaki czas schodził u Ciebie czop śluzowy i czy był podbarwiony krwią? Mi tak po kawałku jakoś 2 tygodnie już schodzi i zejść nie może:(
Co do sexu to mój mąż nie ma oporów:) Oboje tylko stwierdziliśmy, że trochę nudno w tych samych pozycjach hehe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355630 przez KAMI
tak w sprawie werandowania to to samo słyszałam na szkole, jak jest zimno to należy wpierw werandować po ok 20 min a jak ciepło to można od razu na spacerek, tylko sprawdzać kark czy nie za zimno bądź czy maluch nie przegrzany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355631 przez Poziomka
Witajcie Mamusie ! :lol:
U nas dzisiaj też dzień badań, ostatnia morfologia i siuśki. A mam do Was takie zapytanie, czy ten czop musi odejść tyle przed porodem, czy możne np w ten sam dzień ?
W ogóle ostatnio wieczorami mam takie uczucie jakby Maluszek mi sie bardzo rozpychał tam na dole, nie wiem, takie mam uczucie rozciągania. Też tak macie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #355634 przez KAMI
Poziomka czytałam, że czop może odejść tuż przed porodem, mi też jeszcze nic nie odchodzi :(

rozpychania są oczywiście, mój niuniek głową na dół już od dłuższego czasu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl