BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 10 miesiąc temu #383987 przez KAMI
dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że w poniedziałek się wyjaśni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383993 przez beadka7
AGA ja właśnie od wczoraj smaruję te krostki kremem bambino z tlenkiem cynku, dzisiaj jakby już nie były takie zaognione, zobaczę jak to będzie w kolejnych dniach i dam znać.

Kami dziewczyny mają rację- nie martw się na zapas :*

Ja muszę się właśnie zarejestrować na usg bioderek bo to już zaraz czas.

A dzisiaj to będę chyba do tyłu ze zmęczenia chodzić- mały w nocy co godzinę znów się budził i jestem wykończona.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384000 przez KAMI
ja też od 8 miesiąca ciąży nie mogę się pozbyć krost na brodzie, teraz smaruję sudocremem i rzeczywiście znikaja, nie ma jak cynk na syfy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384046 przez Dotka
Witajcie Mamuśki :)
Jestem cały czas na wyjeździe i ciężko mi sie ogarnąć do pisania ale jestem :) udało mi sie przeczytać wszystko :D uuuuuff... było tego sporo :)

Co do karmienia to ja karmie piersią Ala przesypia noce śpi tak po 3 do 5h czasem sie zdarzy że po marudzi tak jak ostatnio przez dwa dni moja Ala ma problem z pierdnięciem albo kupką napina się kaszle żeby pierdnać ne wiem jak jej pomóc masuje grzeje brzuszek a co najlepsze nic nie jem takiego żeby jej szkodziło nawet nowych produktów nie wprowadzam do diety :(

Dzieciaki wasze są słodkie :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ogólnie w tą strone Ala podróż przezyła ok jechalismy prawie 500km więc sporo ale pół godzinne postoje były na karmienie i przewijanie ogólnie ten cały wyjazd to mi juz bokiem wychodzi duzo by pisać czemu ale ja tempa pierwszego tygodnia nie mogłam wytrzymać a co dopiero dziecko codziennie jeżdżenie w rózne miejsca do róznych ludzi i 3 dnia niunia byla tak marudna że nie moglam sobie z nia dac rady eeeh...

co do wagi Alcji to stawałam z nią na wage taką w domu to wychodzi że waży 5,5kg ale 28 idziemy do lekarza to sie okaże
a ja mam juz mniej kilo :) ostatnie ważenie mialam w ciąży ze dwa tygodnie przed porodem 85kg ale później jeszcze podeszlam mocniej woda to juz nie wiem ile przytyłam ale z ostatniego ważenia to było 25kg
a teraz waże 69kg i cały czas spada :) pocieszajace to :D
tylko że mi bardziej zależy na centymetrach w pasie i biodrach a tam jakos ledwo widac zmiany albo i w ogóle
kupiłam sobie pas zobaczymy czy pomoże


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384066 przez misia88
My byliśmy na usg bioderek 18 czerwca i na szczęście wszystko ok. Lilce też czasem strzykają stawy. :P

Ja też mam straszną cerę. Mnóstwo krost. blee już nie wiem co z tym robić :(

Lili przespała znowu całą noc, od 22 do 6, cyc i do 9.45 :D Mój aniołek kochany. A wczoraj gdy spotkałam się z koleżanką w galerii to nie mogłam się nadziwić, że mam tak spokojną córeczkę :D

Dotka Doskonale Cię rozumiem, bo to samo miałam z teściową. Jeszcze te jej dobre rady do tego...
Śliczne zdjęcie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384116 przez akciak84
Dotka
ja też się nie dziwię, że Ala byla marudna. Dorosły człowiek może być jeżdżeniem zmęczony a co dopiero taki maluch. Dzieci się przyzwyczajają do otoczenia.

Ja też na wyjeździe siedzę u moich rodziców. W weekendy do tesciów. Na szczęście Milus bardzo spokojny. Tylko mamusia i żarcie mu potrzebne :) Co 3 h. mam taki lament, że HEJ. Dostanie cyca, później butle i aniołeczek. Uwielbiam go obserwować jak jest taki obżarty. Normalnie się tak uśmiecha wtedy :)

Co do ortopedy to my idziemy za tydzien w czwartek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384120 przez marzenieeee
A my u ortopedy byłyśmy wczoraj i wszystko ok, za to w poradni dla wcześniaków zauważyła pediatra że mała ma przepuklinę pepkowwą no i musiałyśmy zaliczyć chirurga, na razie plastrujemy się oby pomogło


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384125 przez akciak84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ożarty
Dziewczyny, moje dziecko jest bardzo "proste". Jak prawdziwy facet, raczej nie ma humorów. Budzi się co 2 godziny z zegarkiem w reku. Robi kupę, porozglada się z 40 min. potem drze sie w niebogłosy, że chce papu. Po nakarmieniu wygląda jak usmiechniety wieloryb w błogostanie. Śpi 2 h. potem sie budzi i znowu kupa i rozglądanie.....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384173 przez Dotka
My idziemy do ortopedy dopiero 10 lipca. Jestem dobrej myśli że bedzie wszystko OK a Ali tez strzykają kosteczki czasem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384178 przez labelo
a my dzis mialysmy miec szczepienie,ale ze wzgledu na zla morfologie nie zaszczepila nas pediatra, za to mamy skier do hematologa:(biedactwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384194 przez Brzuszek
Mamusie podajecie swoim pociechom krople na kolkę Delicol? Działają?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384256 przez ruzyczka18
DELICOL powoduje, że mleko jest łatwiej przyswajalne. w pewnym stopniu pozwala na usunięcie dolegliwości związanych z kolką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384260 przez Brzuszek
Wiem jak działa Delicol i kupiłam go z polecenia lekarza, jedynie ciekawi mnie czy faktycznie pomaga?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384263 przez beadka7
Nam pomaga Esputicon na problemy z brzuszkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384264 przez Brzuszek
U nas Esputicon nie działa i dlatego wybrałam się dziś do lekarza po poradę i właśnie poleciła Delicol.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl