BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411993 przez labelo
dziewczyny, a co myslicie o zajeciach na basenie dla rodzicow z niemowlakami?
bedac jeszcze w ciazy, obiecywalam sobie,ze bedziemy chodzic,ale teraz.... hmmmm powaznie sie zastanawiam:P

url=http://emaluszki.pl] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411996 przez aostra
ja bym z checia chodziła, jak bym miala gdzie ;) a po drugie maluszki w naszych brzuszkach byly w wodzie wiec basen pewnie sprawi im frajde :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412003 przez KAMI
labelo ja się wybieram jak tylko mi strój przyjdzie ( cycki mi do starego nie wchodzą ), mam nadzieję że w przyszłym tygodniu. Zdam relacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412005 przez labelo
KAMI, super, to czekam na wiesci.... bo ja to sie obawiam-bakterii basenowych, szczerze:P



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412008 przez dziewczyna84
kami to czekamy na relacje, ja tez bym bardzo chciala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412017 przez KAMI
te zajęcia w basenie to dopiero od września :( teraz się dowiedziałam

czy jest wśród nas mamuśka karmiąca piersią i tylko piersią ?
czy macie problemy z zastojami? mi się pojawiają jak w nocy karmię na śpiocha (tzn ja śpię ) w tej pozycji dziecko ssie tak, że od spodu mam zgrubienia. Zwykle mijały po dniu a teraz od piątku mam bolesną lewą pierś i zgrubienie od spodu. Macie jakieś sposoby ? ja na razie ogrzewam i delikatnie wyciągam zgrubienie ku górze no i ssaka przystawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412041 przez aostra
nie masuj piersi bo nadrywasz kanaliki, podobno pomagają okłady z kapusty, podajże, że trzeba ją włożyć do lodówki na kilka godzin, tylko trzeba uważać na brodawki bo popękają, jak bezpośrednio się przyłoży, jeszcze można włożyć pierś do miski z ciepła wodą, i od czasu do czasu dolewać gorącej wody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412128 przez Ingrid29
Kami ogrzewanie ciepła pieluchą przed karmieniem, a następnie po karmieniu kapucha - trochę ją rozbij po wyjęciu z lodówki (2 godziny w lodówce wystarczą, tak aby puściła sok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412130 przez Ingrid29
no i jak najczęściej do chorej piersi przystawiaj małego :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412281 przez ewel7
hej Kochane :D my po chrzcinach Miśko spisał się tak dzielnie, przed chrztem nam zasnął w samochodzie, ale w kościele się obudził i nie płakał wcale. Fakt jest taki, że Ksiądz (znajomy Teścia) oddawał mu chrzest więc 20 min i było po wszystkim (bez mszy) i stwierdziłam, że tak jest chyba lepiej :) sama rodzina, kameralnie :D
na przyjęciu też mnie zaskoczył do wszystkich się uśmiechał, rozkochał w sobie wszystkie ciocie, które brały go na ręce jedna przez drugą (czuł się pewno jak na karuzeli w wesołym miasteczku ;) :silly: ) wytrwał do 20 :D

Mąż ma od przyszłego tygodnia urlop i zdecydowaliśmy się na wypad nad morze udało mi się znaleźć fajną ofertę na zakupach grupowych także jedziemy na 5dni w pierwszym tygodniu września:) już się nie mogę doczekać, mam nadzieję, że jeszcze złapiemy trochę pogody (choć na plażowanie się nie nastawiam bo z Małym to wiadomo niekoniecznie) ale grunt żeby była pogoda na spacerki i by nie padało.

buzialki dla Maluszków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412508 przez aga2+1
hej Dziewczyny:)
u nas dzisiaj było 34 stopnie masakra. Wczoraj ok. 30 no i mała i wczoraj i dzisiaj tak od 17.30 dostawała histerii. Nie mogłam jej uspokoić:( Nie wiem czy to rzeczywiście upały czy moze zaczęła się kolka:( W srode mamy szczepienie nie wiem jak to będzie już się boję.
KAMI jak Maksio po rehabilitacji? Jest poprawa? Ja w przyszłym tygodniu idę do neurologa, bo tak jak już wczesniej pisałam mała zaczęła wyginać się do tyłu no i nie podnosi się na brzuszku ( głowe dźwiga, ale ręce uciekają jej na boki za miast do przodu:()

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412563 przez dziewczyna84
Aga to chyba przez pogodę. My ledwo dajemy radę a taki maluch od razu to wyraża bo jeszcze nie wie że z tym nic nawet mamusia nie zrobi ;). Trzeba uważać żeby się nie przegrzała tylko.

A ja się muszę wam pochwalić. PIERWSZY SUKCES NOCNY!!!. Wczoraj od 10 rano do 17 nie spał nic. tylko 15 minut dwa razy przy cycu, potem jadł z otwartymi oczkami, więc tylko drzemki miał. O 17 spał pół godzinki na spacerze. I potem o 20 po karmieniu zasnął jak zawsze. po północy mamy zawsze pierwszą pobudkę na jedzenie. Obudził się o 1:10, dałam mu smoka , bo wczesniej zasnął bez, zasnął dalej i obudził się po 3 bo mu smok wypadł. Więc włożyłam znów. I obudził się na jedzenie dopiero o 5:10 !!!!!!!!!!!!!

TO NASZA PIERWSZA TAKA NOC Z JEDNYM KARMIENIEM NAD RANEM. ALE SUPER.
wstać wsadzić smoka to z ponownym zaśnieciem dla mnie pare minut, nie to co karmienie hihi.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412580 przez Ingrid29
dziewczyna no to super-przynajmniej sobie pospałaś.

My dziś na szczepienie wędrujemy na godz.13 00 , a dziś znowu upalnie, ciekawe jak Arturek, to zniesie.

Od września zaczynam odzwyczajać synka od piersi i usypiania przy piersi, bo w październiku wracam do pracy. Macie może jakieś wskazówki i rady jak uspać dziecko, które było przyzwyczajone do zasypiania przy piersi i które w ogóle nie toleruje smoczka? Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412581 przez labelo
dzieczyna, super:).
Moja jak narazie ma ostatnie trzy noce przespane od ok 21 do 4 rano, mam nadzieje,ze sie tak utrzyma:P.

ingrid,tez wracam w pazdzierniku do pracy i od wrzesnia chce zaczac podawac mm od narazie jednego karmienia... jakie mleko wybierasz dla Maluszka?a inne jedzonko juz tez wprowadzasz?




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412608 przez Ingrid29
Mój już je 2 posiłki mm - rano i wieczorem. My pijemy bebilona 1. Myślę, że zacznę wprowadzać inne jedzenie pod koniec września.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl