BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 8 miesiąc temu #413062 przez dziewczyna84
Iabelo ja tez czuje ze z kazdym dniem mam mniej pokarmu a objawy są proste:
- dziecko non stop chce ciumkać (nie nadaja sie)
- cycuszki jak nie je, nie napełniają się ,sa mięciutkie
- a po całej nocy z jednej piersi kiedys sciągałam 110 ml, potem 90, dziś ledwo 60 wyszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413064 przez dziewczyna84
dziewczyny potrzebuje pomocy. Maciuś pręży się w pozycji poziomej - jak go podnoszę od razu mu przechodzi i czasem jeszcze potem beka - ale nie zawsze chce bekac tylko jak mu się "nie podoba lezenie" to tak to demonstruje. I zaczął w WANNIE :(. wszystko gra, smieje sie bawi przed, wchodzi do wanny i pręzenie az sie pieni . trzeba go szybko umyć a potem w RYYYYK az sie zapowietrza :(

co mam zrobic? :( jaka moze byc przyczyna?
Nikt go nie oparzył, nie ma za zimno, sprawdzam zawsze z termometrem wode. nic sie nie zmieniło! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413066 przez labelo
dziewczyna, dzięki:), mam nadzieje,ze jeszcze trochę "pociagne"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413070 przez akciak84
ibgrid
bliźniaku ładnie
mój tydzień temu też główka 40 cm ale klatka 40 cm
ważył wtedy 5500
ale dziś się przeraziłam bo z małym w bodach i pieluszce ważyłam 66,1 kg co oznacza że dla małego 6 kg...ja już się kurde nie ważę bo w przeciągu tygodnia 0,5 kilo przybrał?

co do karmienia...sama się dziwię, że na 5 karmień 3 po 150 ml mojego mleka pije...a niby jak się odciąga to ma zaniknąć laktacja? 2 butle mm po 150 ml

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413099 przez Miki007
Labelo jst dokladnie tak jak opisala to dziewczyna
To sie po prostu czuje + widac po dziecku ze dalej glodne.
Ja juz na laktator patrzec nie moge, katuje sie dla kilku dodatkowych kropli i jakiegos pobudzenia laktacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413163 przez Dotka
ingrid a próbowałaś wode dac lekko ciepła dziecku tak jak mleczko ?? podobno wtedy dzieci chętniej piją wodę jak jest ciepła

dziewczyna moja jak wyjdzie z kąpieli to ok póki nie położe jej do ogarnięcia(smarowania i ubierania)to tez krzyczy strasznie i tez nie wiem co jest??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413166 przez dziewczyna84
akaciakod odciągania laktatorem nie znika laktacja a wręcz przeciwnie, pobudzasz ją. Tak powiedziła nam pani z centrum ..jakiegoś tam ;)...od karmienia piersią i laktacji - na szkole rodzenia. Tak jak robi Miki, a jak to nie pomaga tzn.,że faktycznie traci się pokarm.

zobaczymy jaki będzie ten dzisiejszy dzień. Maciusiowi często chce się bekać, może są i na to jakieś krople? te od gazów będą na to działały?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413167 przez dziewczyna84
po jedzeniu mu sie odbija porządnie, a za chwile jak lezy wpada w ryk i znow mu sie odbija jak go "potrząsam" bo tak ryczy... :( boje sie czy nie zaczęły sie kolki. mogły się zacząc w połowie 2 miesiaca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413175 przez Ingrid29
akciak84 napisał:

ibgrid
bliźniaku ładnie
mój tydzień temu też główka 40 cm ale klatka 40 cm
ważył wtedy 5500
ale dziś się przeraziłam bo z małym w bodach i pieluszce ważyłam 66,1 kg co oznacza że dla małego 6 kg...ja już się kurde nie ważę bo w przeciągu tygodnia 0,5 kilo przybrał?

co do karmienia...sama się dziwię, że na 5 karmień 3 po 150 ml mojego mleka pije...a niby jak się odciąga to ma zaniknąć laktacja? 2 butle mm po 150 ml


Akciak nasz przedtem tak szybko przybrał w ciągu 1 tygodnia 400g, a teraz przez 2 tygodnie miał taką samą wagę 5800g. więc nie masz się czym przejmować-chyba, że przez miesiąc przybierze 2 kg (to już jest za dużo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413176 przez Ingrid29
Dotka dawałam ciepłą i pił trochę jak miał miesiąc. A jak wprowadziłam herbatki, to już nie chce, wodą pluje, a herbatki chętnie pije.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413203 przez akciak84
dziewczyny! u nas dzisiaj "paradajs", bo Arturek spał od 21 do 7 rano!!!Wielkie łoł. Wstał tak uśmiechniety i gugający, że aż sie rozpływam....Zawsze o 3-5 było wstawanie a tu taki bonus. Ciekawe czy tak bedzie zawsze?ale na to nie liczę

Dotka
u mnie też w 90 % po kąpieli są spazmy i nie mogę tego oduczyć.Dostaje jedzenie od razu po i ok.

co do sciągania mleka laktatorem...słyszałam od dwóch pediatrów, ze najlepszym laktatorem jest dziecko i jak będę odciągać to mleko błyskawicznie zaniknie. A tu jakoś końca nie widać. Dziś po nocy to tak mi leciało że mucha nie siada :) i jakoś praca wre...

ingrid
zazdroszczę, ze twój chce pić nawet herbatki, bo mój jak nie smakuje mlekiem to ci wypije 10-20 ml wody z glukozą z wielkim krzywieniem. O niesłodzonej nie wspomnę!
a jeszcze mi napisz w końcu jak długi jest twój Arturek?ma już 70 ...he he?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413243 przez Ingrid29
Arturek ma 67cm.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413249 przez akciak84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ja pitolę to się nie pomyliłam dużo z tym wzrostem :) a co powiedziała pediatra na wymiary. am nadzieję, że dała na luz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413256 przez Ingrid29
w końcu wczoraj była moja pediatra i powiedziała, że wszystko okej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413258 przez Ingrid29
Taki już jestem duży
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl