Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

7 lata 11 miesiąc temu #272806 przez mufa
Ale Wam fajnie, my w tym roku pewnie nie pojeździmy, a jak nam plany wyjdą to ja w przyszłym też nie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #273024 przez Asiersa
Hejka :)
Do nas dzisiaj zawitał kurier z Tomkową sofką :laugh: śmieszna jest, taka miniaturowa :lol: Tomek już zdążył z niej spaść, ale wielkiego krzyku na szczęście nie było :silly:
Zrobiłam kilka zdjęć :) Później, jak już Tomcio pójdzie spać to też zrobię kilka i Wam pokażę :)
Marusiu, to łóżko, które pokazałaś też mi się bardzo podoba, ale tak jak napisała Paulinka, ja bym wolała z tą dodatkową barierką bo wydaje mi się bezpieczniejsze. O takie; allegro.pl/lozko-dziec-z-barierkami-ochr...ada-i2011987462.html :)

U nas jest troszkę lepiej z gardełkiem, ale jeszcze nie jakoś super dobrze :) Inhalujemy się i pijemy syropki :) Mam nadzieję, że po weekendzie wyjdziemy już na polko :)

PAULINKA ZAZDROSZCZĘ WYPADU NA NARTY!! TAK STRASZNIE ZAZDROSZCZĘ, ŻE NIE WIEM JUŻ JAK MAM O TYM NAPISAĆ!! :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mój dzielny chłopczyk :*:*

7 lata 11 miesiąc temu #273144 przez sylwus136
Asiersa kanapa super i jakie ją oceniasz jak na pierwszy dzień?
Powiedz mi czy jest się na niej wstanie wyspać dorosła osoba i tak samo czy zeby poleżeć z dzieckiem rodzic się zmieści? Jak oceniasz materiał z którego jest wykonana? Wybacz że tak pytam ale ja też się zastanawiam nad kupnem bo się wyprowadzamy i muszę małemu zrobić jego pokój :)

7 lata 11 miesiąc temu #273186 przez Asiersa
Jak na pierwszy dzień to oceniam ją bardzo pozytywnie :)
Jeśli chodzi o wyspanie się dorosłej osoby, to bez problemu, ale z dzieckiem będzie już troszkę gorzej :) Zmieściłam się z Tomciem, ale on rozwalony a ja na boczku :lol: (są na allegro dostępne szersze wersje tej sofy).
A co do materiału, to też nie mam zastrzeżeń :) Solidnie wykonana jak za takie pieniądze :)

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #273223 przez sylwus136
To super że jestes zadowolona.A jak myślisz do jakiego roku życia ona mu wystarczy ? A i jak leżałaś z małym to Twoje nogi duzo wystawały za sofę? Ja jeszcze poszukam ogolnie po allegro może cos znajdę chociaż założe się że nie w tej cenie.Jak bedziesz miała możliwość to wstaw zdjecia jaka jest duża po rozłożeniu :)

A i czy materac leży bezpośrednio na ziemi? bo tak widzę po zdjęciach zamieszczonych na allegro? Jeśli tak jest to czy nie bedzie dziecko zbyt zimno( w sensie czy nie bedzie zabardzo "ciągnęło" od podłogi) ?

7 lata 11 miesiąc temu #273271 przez Groszek
Hej Mamuski
Znowu nas nie bylo ale duzo by opowiadac :)
Zaczniemy od tego ze Mis zaczal chodzic w drugi dzien swiat bylam taka dumna jak paw... broi jak nie wiem co z kazdym dniem coraz bardziej. Buzia mu sie nie zamyka i gada po swojemu caly czas. Nadal sie karmimy i Michal niestety przy cycu zasypia :/ no ale coz nie potrafie mu odmowic :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

7 lata 11 miesiąc temu #273343 przez paulina2209
hej Groszku jak miło cię czytać!!!
nie wymiguj się tylko szybko pisz co u Ciebie i naszego Prezesa :)

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #273621 przez Asiersa
Myślę, że sofka wystarczy na ładnych kilka lat :) Wcześniej dziewczyny pisały, że miały takie sofy jak były mniejsze i że służyły im kilka lat :)
Sofa po rozłożeniu ma 168 cm, więc moje nogi troszkę wystawały z racji tego, że mam 172 cm ;)
(Jak kupisz szerszą to od razu będzie też dłuższa).
Tak, materac leży bezpośrednio na podłodze, ale ja pod sofą rozłożyłam kołdrę, żeby właśnie za bardzo nie "ciągnęło" od podłogi :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

7 lata 11 miesiąc temu #273635 przez Asiersa
Groszek napisał:

Hej Mamuski
Znowu nas nie bylo ale duzo by opowiadac :)
Zaczniemy od tego ze Mis zaczal chodzic w drugi dzien swiat bylam taka dumna jak paw... broi jak nie wiem co z kazdym dniem coraz bardziej. Buzia mu sie nie zamyka i gada po swojemu caly czas. Nadal sie karmimy i Michal niestety przy cycu zasypia :/ no ale coz nie potrafie mu odmowic :)

Witajcie Groszki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Gratulacje dla Misia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
A Ty Kasieńko, nie trzymaj nas dłużej w niepewności, tylko pisz co i jak :laugh: :laugh:

7 lata 11 miesiąc temu #273859 przez Groszek
U nas hmm troche napisalam a poza tym jesli tak bardzo Was to interesuje z J dalej regularnie sie spotykam i nie tylko w pracy :P a poza tym to wszystko OK :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

7 lata 11 miesiąc temu #273870 przez Monix
Witaj Groszku, dawno Cię nie było. Pozdrawiam serdecznie :kiss: :laugh:

Asiersa, no w końcu mam okazję zobaczyć to łóżeczko :) Chyba też się skuszę na nie :laugh: Coraz bardziej mi się podoba. Jest super!!!

7 lata 11 miesiąc temu #274226 przez sylwus136
Asiersa to ja bym się zmieściła bo mam 161 ale mój maż juz nie bo ma 190 :D
Jeszcze bede szukała ale jak nie znajdę nic interesującego to tez pewnie ją kupię :)
A powiedz mi Tomaszek nie przemieszcza się w nocy w łóżku?
Bo Kacperek strasznie.Nawet jak ze mną spi to muszę strasznie pilnować bo potrafi tak się turlać że śpi w moich nogach...w łóżeczki tak samo.Raz śpi z lewej strony,raz z prawej a raz na środku z nóżkami za szczebelkami...

7 lata 11 miesiąc temu #276145 przez asia26

7 lata 11 miesiąc temu #276867 przez mariosponge
Asiu, stęsknione jesteśmy za Tobą!!!
Groszku za Tobą też! No i to było oczywiście, że będziecie się spotykać :))
fajnie Was tu widzieć, nawet na tak krótko!

Dzisiaj mamy dolną czwórkę na wierzchu. :)

[/url]

7 lata 11 miesiąc temu #278704 przez mariosponge
czyżby wszyscy grupowo opuścili forum?
ale czemu?
co się dzieje?

[/url]

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka