BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 4 miesiąc temu #272806 przez mufa
Ale Wam fajnie, my w tym roku pewnie nie pojeździmy, a jak nam plany wyjdą to ja w przyszłym też nie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #273024 przez Asiersa
Hejka :)
Do nas dzisiaj zawitał kurier z Tomkową sofką :laugh: śmieszna jest, taka miniaturowa :lol: Tomek już zdążył z niej spaść, ale wielkiego krzyku na szczęście nie było :silly:
Zrobiłam kilka zdjęć :) Później, jak już Tomcio pójdzie spać to też zrobię kilka i Wam pokażę :)
Marusiu, to łóżko, które pokazałaś też mi się bardzo podoba, ale tak jak napisała Paulinka, ja bym wolała z tą dodatkową barierką bo wydaje mi się bezpieczniejsze. O takie; allegro.pl/lozko-dziec-z-barierkami-ochr...ada-i2011987462.html :)

U nas jest troszkę lepiej z gardełkiem, ale jeszcze nie jakoś super dobrze :) Inhalujemy się i pijemy syropki :) Mam nadzieję, że po weekendzie wyjdziemy już na polko :)

PAULINKA ZAZDROSZCZĘ WYPADU NA NARTY!! TAK STRASZNIE ZAZDROSZCZĘ, ŻE NIE WIEM JUŻ JAK MAM O TYM NAPISAĆ!! :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273144 przez sylwus136
Asiersa kanapa super i jakie ją oceniasz jak na pierwszy dzień?
Powiedz mi czy jest się na niej wstanie wyspać dorosła osoba i tak samo czy zeby poleżeć z dzieckiem rodzic się zmieści? Jak oceniasz materiał z którego jest wykonana? Wybacz że tak pytam ale ja też się zastanawiam nad kupnem bo się wyprowadzamy i muszę małemu zrobić jego pokój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273186 przez Asiersa
Jak na pierwszy dzień to oceniam ją bardzo pozytywnie :)
Jeśli chodzi o wyspanie się dorosłej osoby, to bez problemu, ale z dzieckiem będzie już troszkę gorzej :) Zmieściłam się z Tomciem, ale on rozwalony a ja na boczku :lol: (są na allegro dostępne szersze wersje tej sofy).
A co do materiału, to też nie mam zastrzeżeń :) Solidnie wykonana jak za takie pieniądze :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #273223 przez sylwus136
To super że jestes zadowolona.A jak myślisz do jakiego roku życia ona mu wystarczy ? A i jak leżałaś z małym to Twoje nogi duzo wystawały za sofę? Ja jeszcze poszukam ogolnie po allegro może cos znajdę chociaż założe się że nie w tej cenie.Jak bedziesz miała możliwość to wstaw zdjecia jaka jest duża po rozłożeniu :)

A i czy materac leży bezpośrednio na ziemi? bo tak widzę po zdjęciach zamieszczonych na allegro? Jeśli tak jest to czy nie bedzie dziecko zbyt zimno( w sensie czy nie bedzie zabardzo "ciągnęło" od podłogi) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273271 przez Groszek
Hej Mamuski
Znowu nas nie bylo ale duzo by opowiadac :)
Zaczniemy od tego ze Mis zaczal chodzic w drugi dzien swiat bylam taka dumna jak paw... broi jak nie wiem co z kazdym dniem coraz bardziej. Buzia mu sie nie zamyka i gada po swojemu caly czas. Nadal sie karmimy i Michal niestety przy cycu zasypia :/ no ale coz nie potrafie mu odmowic :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273343 przez paulina2209
hej Groszku jak miło cię czytać!!!
nie wymiguj się tylko szybko pisz co u Ciebie i naszego Prezesa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #273621 przez Asiersa
Myślę, że sofka wystarczy na ładnych kilka lat :) Wcześniej dziewczyny pisały, że miały takie sofy jak były mniejsze i że służyły im kilka lat :)
Sofa po rozłożeniu ma 168 cm, więc moje nogi troszkę wystawały z racji tego, że mam 172 cm ;)
(Jak kupisz szerszą to od razu będzie też dłuższa).
Tak, materac leży bezpośrednio na podłodze, ale ja pod sofą rozłożyłam kołdrę, żeby właśnie za bardzo nie "ciągnęło" od podłogi :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273635 przez Asiersa
Groszek napisał:

Hej Mamuski
Znowu nas nie bylo ale duzo by opowiadac :)
Zaczniemy od tego ze Mis zaczal chodzic w drugi dzien swiat bylam taka dumna jak paw... broi jak nie wiem co z kazdym dniem coraz bardziej. Buzia mu sie nie zamyka i gada po swojemu caly czas. Nadal sie karmimy i Michal niestety przy cycu zasypia :/ no ale coz nie potrafie mu odmowic :)


Witajcie Groszki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Gratulacje dla Misia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
A Ty Kasieńko, nie trzymaj nas dłużej w niepewności, tylko pisz co i jak :laugh: :laugh:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273859 przez Groszek
U nas hmm troche napisalam a poza tym jesli tak bardzo Was to interesuje z J dalej regularnie sie spotykam i nie tylko w pracy :P a poza tym to wszystko OK :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273870 przez Monix
Witaj Groszku, dawno Cię nie było. Pozdrawiam serdecznie :kiss: :laugh:

Asiersa, no w końcu mam okazję zobaczyć to łóżeczko :) Chyba też się skuszę na nie :laugh: Coraz bardziej mi się podoba. Jest super!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274226 przez sylwus136
Asiersa to ja bym się zmieściła bo mam 161 ale mój maż juz nie bo ma 190 :D
Jeszcze bede szukała ale jak nie znajdę nic interesującego to tez pewnie ją kupię :)
A powiedz mi Tomaszek nie przemieszcza się w nocy w łóżku?
Bo Kacperek strasznie.Nawet jak ze mną spi to muszę strasznie pilnować bo potrafi tak się turlać że śpi w moich nogach...w łóżeczki tak samo.Raz śpi z lewej strony,raz z prawej a raz na środku z nóżkami za szczebelkami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #276145 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #276867 przez mariosponge
Asiu, stęsknione jesteśmy za Tobą!!!
Groszku za Tobą też! No i to było oczywiście, że będziecie się spotykać :))
fajnie Was tu widzieć, nawet na tak krótko!

Dzisiaj mamy dolną czwórkę na wierzchu. :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #278704 przez mariosponge
czyżby wszyscy grupowo opuścili forum?
ale czemu?
co się dzieje?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl