BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 3 miesiąc temu #268128 przez mufa
Ale cisza i spokój zapanował na wątku. Ja popijam gorącą herbatkę i zabieram się do moich fakturek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #268129 przez Emme
właśnie tak zaglądam póki Tola śpi a tu cisza :S :)
Jak ta Karolcia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #268136 przez mufa
Odpukać nie najgorzej, ale łobuz z niej straszny i nerwus do tego.
Dzisiaj szczepienie i wyniki kału, więc poprosimy o kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #268158 przez Asiersa
Hejka :)
no i my się meldujemy :)
Emme, Tola jest śliczna :kiss:
Mufa, z mojego Tomcia też jest okropny nerwus :S Już czasem nie wiem jak go okiełznać :(
Alutka, trzymam kciuki, żeby Majuni szybko przeszło :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #268240 przez alutka1011
Hej dzięki :kiss: Troszkę się boję podawać Mai tego antybiotyku bo skutki uboczne mnie zwaliły z nóg Możliwe skutki uboczne: Bardzo często obserwowano biegunkę, często - nudności, wymioty i kandydozę. Niezbyt często występują zawroty i ból głowy, niestrawność, zwiększenie aktywności aminotransferaz we krwi, wysypka skórna, świąd i pokrzywka. Rzadko występują: przemijająca leukopenia i małopłytkowość, rumień wielopostaciowy. U pacjentów z upośledzoną czynnością wątroby należy regularnie kontrolować jej stan. Podczas długotrwałego stosowania należy okresowo kontrolować czynność nerek, wątroby i układu krwiotwórczego. :( :( :(
Asiersa a co się stalo?
Mufa trzymamy kciuki
Moja też taki nerwus że szok nie chce jej cos dać to bije rękąnp.w podłogę a potem przychodzi żebym jej podmuchała :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #268286 przez carolin1
Hej dziweczynki! :kiss:

Emme ja też poproszę o książki
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tola super wyszła na zdjęciu a i sukienka bożonarodzeniowa fajnie Ci wyszła. Mamusia ma zdolności. Ciekawe czy w przyszłym roku też ją założycie ? :laugh: A jak tam proces tworzenia koncepcji interesu życia? Ostatnio wszystkie dziewuszki takie przedsiębiorcze. Ilonka i Syrenka też coś o nowych interesach wspominały. :lol: TAK TRZYMAĆ - NAPISZCIE JAK POSTĘPY W ZAŁATIWANIU FORMALNOŚCI.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alutka - mam nadziję że Majeczka szybko z tego wyjdzie?

Swoją drogą ciekawe co u Oliwci miały iść do szpitala przed świętami ale nie dały znaku od tamtej pory i nie wiem czy coś przeoczyłam :S ??


Dla Karolci też buziaczki i pozdrowienia.

My dziś byłyśmy u tego chirurga z tym pępkiem i niestety jest to malutka przepuklina pępkowa, która wymaga zabiegu chirurgicznego ale dopiero po skończeniu 3 roku życia. MAMY się zgłosić jak Lilka skończy 3 latka?

A tu moja Mikołajka. Aha słuchajcie nauczyła się mówić "Tu" a wzięła to z reklamy Tesco jak zapytany Henio;" A gdzie ty teraz jesteś" po kichnięciu i rozsypaniu winietek mówi Tu. Lilka podłapała i na to pytanie odpowiada Tu albo Tiu - normalnie brzmi to rewelacyjnie a najlepiej jak leci ta reklama a ona przed Heńkiem odpowiada to ubaw mamy po pachy :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #268291 przez Emme
To może ja odpiszę za Asię, że wszystko ok z nerkami :) szczegóły sama napisze :)
Asiu przykro mi, niestety takie rzeczy się bardzo często zdarzają, nawet czasem o tym nie wiemy :( (czasem chyba nawet lepiej)

Piękna Lilka, normalnie jak Lalka ;)
Kurde, ja na tym szczepieniu zapomniałam zapytać o ten pępek, a wydaje mi się, ze Tola ma o wiele większy, tzn samo to co przeważnie jest w środku ona ma wypukłe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #268299 przez mufa
Ja jak dzisiaj będę to chyba też każę zerknąć na pępek i jeszcze skierowanie do ortopedy muszę wziąć.

Lilka super laseczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #268300 przez carolin1
Emme jak będziesz następnym razem to zapytaj bo ja jak byłam zawsze u pediatry czy na szczepieniach czy z innego powodu to lekarka sam nigdy nic nie powiedział o tym pępku. Dopiero ostatnio zapytałam sama i stwierdziła że chyba jest przepuklina i dała skierowanie do chirurga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #268550 przez Emme
następnym razem o ile nic nie wypadnie to dopiero wybieramy się w marcu na szczepienie, mam nadzieję, że nie zapomnę, może Wy będziecie pamiętały i mi przypomnicie :lol:

Mufa jak po wizycie?

Gdzie się reszta podziewa?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #268603 przez Asiersa
jestem, jestem i ja :)
Jakieś choróbsko mnie zbiera i jakoś nie mam weny, żeby pisać :dry:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lilka pięknie się prezentuje wśród tych prezentów :) aż znów poczułam świąteczną atmosferę :laugh:

Tolka-demolka :D u nas jest Tomek-demolka :D To słowo idealnie pasuje do naszych dzieci z tego co widzę :lol: :lol: :lol: :woohoo:
Ahhh, kochane są, nawet jak tak psocą :)
U nas też już szafki zaliczone :S
a jaki rysuneczek śliczny :D




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #268640 przez paulina2209
hejka też jestem ale nie mam weny. jak mi się uda znaleźć to pokaże wam jakiego usypiacza dostała Monika. bardzo mi się podoba
nie mogę znaleźć w polskim języku ale coś takiego
www.shop.tntrade.cz/lexibook-yaye-hippo-...tion=setlng&lngid=4&

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #268669 przez Emme
czy to w tej zabawce można nagrać dowolny dźwięk? jak tak to mi się to marzyło! widziałam kiedyś w tv. Tola jak była mniejsza to się czasem przebudzała a tak nagrałabym szyy szyy i nie musiałabym się budzić :D <zazdrość> ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #268678 przez paulina2209
można nagrać 10 sekund

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #268688 przez Emme
fajne to, a wiesz ile kosztuje? może następnemu dziecku kupię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl