BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271177 przez Asiersa
Gratulujemy ząbków :)

U nas nie ma problemów z obcinaniem paznokci :) Tomek jest zaciekawiony :)

Emme, super parasolka :) Ja też ją widziałam, ale stwierdziłam, że mam coś podobnego, więc nie brałam :)

Dzisiaj poskładałam łóżeczko od Tomka i zamówiłam mu sofę :laugh: o taką: allegro.pl/show_item.php?item=2022796445 (wzór-model 14) :)

Tolcia, jaka mamusia :kiss: :kiss: :kiss:

Będę wieczorkiem, bo muszę teraz jechać do OBI po folię malarską i po zatyczki do kontaktów :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271180 przez Monix
Asiersa powiem Ci, że kanapa świetna!!! :) I cena całkiem, całkiem chyba też niedługo taka zakupię, bo Nadia za nic w świecie nie chce spać w łóżeczku. Stoi tylko i się kurzy, a w tym podejrzewam chetnie będzie spała. Zapisałam sobie tego linka w ulubionych, tak na potem :)

Najbardziej podoba mi się wzór D26 i H18

Tola widać zadowolona z parasolki, a ,,córcią'' opiekuje się jak prawdziwa mamusia :lol: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271213 przez Emme
Asiersa fajna- ja miałam taką za dziecka :D długo nam służyła, później jeszcze ktoś ją dostał :D A fola po co? jakiś remont?
Kupiłam te drobiowe parówki w tesco- mają więcej mięsa niż berlinki ;)

Mamusia nosi Natalkę i uwielbia słyszeć "mamo, kocham Cię" - ja też to będę uwielbiała :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271219 przez Monix
Emme napisał:

Asiersa fajna- ja miałam taką za dziecka :D długo nam służyła


No własnie, przecież ja też miałam podobną :blink: Zupełnie o tym zapomniałam :P Tylko, że ja ją dostałam gdzieś w wieku 7 - 8 lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271256 przez carolin1
Mamy też lalę Natalkę ale jak zaczyna płakać to Lilka tak samo w ryk i musiałam ją schować.


Kanapa fajna ale nie spadnie z niej Tomcio?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271261 przez Asiersa
Cieszę się, że wam się ta kanapa spodobała :D szukałam wzoru typowo dla chłopca i w sumie te dinozaury najbardziej mi się spodobały :)
Monix, właśnie dlatego zamówiłam tą kanapę, bo Tomek za Chiny ludowe nie chce spać w łóżeczku :dry: U nas też się tylko kurzyło i niszczyło, a tak to poskładałam i dla siostry na sierpień będzie w sam raz :lol:

Carolin, Tomcio nie spadnie bo po rozłożeniu wygląda to jak zwykły materac :) to tylko 8 czy 12 cm, więc wysoko nie ma :P

Emme, co do parówek z tesco, to ja też byłam mile zaskoczona :silly:
a folię po to, żeby owinąć łóżeczko, bo niestety musi stanąć w piwnicy :(




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271299 przez Emme
Caro Tola też płakała, dostała jak miała 5 mies, niedawno wyciągnęłam i już się nie boi :)

Mam nadzieję, że Tomcio się w nowym łóżku zakocha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271310 przez mariosponge
Czaderskie łóżko, może my też byśmy takie kupili? Jak go przetestujesz, Asiersa, daj znać jak się sprawdza.

Tola wygląda słodko w tym wózku :) No i pięknie się bawi w matki-córki :)

Carolin, no to mnie zaskoczyłaś tą ceną. I ja mam odstawić od piersi?! A niech sobie poje jeszcze, oszczędzimy na kasie :D

Andrzejkowi też wrastają paznokcie. Ale żeby były żółte, nie zauważyłam.
Ale mamy inny problem. Wczoraj w nocy jak obcinałam mu paznokcie spojrzałam na piętę i zauważyłam tam małą krosteczkę, która wygląda jak kurzajka. Kiedy nacisnęłam na nią, Andrzej stęknął, tak jakby go bolało. Nie wiem czy iść z tym do lekarza, czy poczekać, może samo przejdzie. Bo nie wygląda to tragicznie, ale jakoś tak podejrzanie.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271686 przez carolin1
Marusiu ja bym jeszcze poczekała i poobserwowała, może zniknie. Tym bardziej, że teraz taki tłum chorych u lekarzy - jeszcze Andrzej by coś załapał?

Z kolei z tymi paznokciami to chyba pójde do dermatologa albo prywatnie do pediatry bo to raczej grzybica - kurcze ale skąd to się wzięło - może brak jakiś witamin- już sama nie wiem?
U mnie dalej bład na stronie muszę wchodzić jakimiś dziwnymi sposobami i nic inngo nie można poczytać :( :ohmy: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271743 przez Asiersa
Czekamy na kuriera :) jak tylko przetestujemy to dam znać :laugh:

a ja właśnie wróciłam od lekarza z Tomkiem... zapalenie krtani go złapało :(




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271910 przez mariosponge
Biedaki dzieciaki :) współczuję.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271950 przez Asiersa
no i standardowo inhalacje z Pulmicort'u :dry: :dry: do tego syrop Clemastinum.
Ja oczywiście też jestem chora na zapalenie krtani i dzisiaj w nocy złapały mnie takie duszności, że myślałam, że zejdę z tego świata :angry: :laugh: Teraz się to wydaje śmieszne, ale dusiłam sie dobre 30 minut :( Kaszlałam okropnie a łzy same leciały jak grochy bo nie umiałam złapać powietrza.
Dzisiaj lekarka powiedziała, że jakby Tomcia złapały takie duszności to od razu otwierać okno i wpuścić zimne powietrze do pokoju. Podobno wtedy szybko przechodzi.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272009 przez ifka
Asiersa napisał:

Dzisiaj poskładałam łóżeczko od Tomka i zamówiłam mu sofę :laugh: o taką: allegro.pl/show_item.php?item=2022796445 (wzór-model 14) :)



heheh super to wyrko dla Tomcia, tez spałam na takiej konstrukcji :blink: ,bardzo bezpieczne :) do podłogi bliziutko :woohoo: .No i cena powalająca pozytywnie :ohmy: :woohoo:

Zdrówka kochani :) :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272118 przez Asiersa
hehe, do podłogi rzeczywiście bliziutko :laugh:
z czasem chcę kupić takie łózko: allegro.pl/lozko-dziec-z-barierkami-ochr...rac-i2011987402.html , o ile do tego czasu nie spodoba mi się coś innego :blush: :lol:
Są jeszcze fajne modele tych łóżek z szufladami, ale o 150 zł droższe :whistle: :pinch:

Ehhh, najpierw trzeba jedno wypróbować a dopiero później będę się zastanawiać nad zmianą :blink:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272151 przez mariosponge
a ja od jakiegoś czasu o takim myślę, ale nie wiem czy nie za wcześnie jest na niego.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl