BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 3 miesiąc temu #272155 przez alutka1011
Fajne to łóżko tez chciałam je kupic ale słyszałam opinie że materace się rozjeżdżały :( jak przetestujesz to daj znac :)
Ja się zastanawian nad zwykłą sofą albo tapczanem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272179 przez Asiersa
alutka1011 napisał:

Fajne to łóżko tez chciałam je kupic ale słyszałam opinie że materace się rozjeżdżały :( jak przetestujesz to daj znac :)
Ja się zastanawian nad zwykłą sofą albo tapczanem :)


Materace są połączone ze sobą, więc nie ma możliwości, że się rozjadą. Tak przynajmniej ja to rozumuję :)
A ten dodatkowy materac jest zapinany na rzepy, ale są modele, gdzie dodatkowy materacyk dopinany jest na zamek błyskawiczny :)

Co do tego drugiego łóżka Marusiu, to wydaje mi się, że nie jest za wcześnie :) Pewnie gdybym dysponowała taką gotówką (bardziej skłaniam się ku temu z szufladą) to pewnie bym już wczoraj je kupiła :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272201 przez Emme
kurde, co napiszę to error mi zje ehhh

napiszę tylko, że Sz chce zrobić łóżko Toli - nasze jest boskie! jak chce to niech robi, ale kiedy to nie wiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272212 przez mariosponge
Ja to łóżko mam na oczu już kilka miesięcy.
allegro.pl/lozko-barierki-2szuflady-mate...180-i1950619507.html

o takim czerwonym myślałam.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272236 przez paulina2209
ja Monice chcę takie łóżko właśnie kupić ale takie jak Asia pokazywała bo tam barierka dłuższa
dziś zasypianie trwało 25 minut. ale bujałam ją w łóżeczku. jak nauczy się tak ładnie zasypiać to przestanę bujać a potem już w ogóle wychodzić z pokoju. takie mam postanowienie noworoczne :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272269 przez Emme
kolejny sukces! brawo! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272504 przez mufa
Paulina gratulacje, toć to wielki postęp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272729 przez paulina2209
nawet nie wiecie jak się cieszę :lol: w dzień jest trochę gorzej ale do 40 minut się zamykamy

bejbi znów pisze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272734 przez mufa
eee to nieźle :D

Karo wczoraj sama chciała iść spać, bo taka zmęczona była (podobno, bo mnie nie było, aż wstyd się przyznać, ale gdyby nie fakt, że Karo płakała w nocy i musiałam ją wziąć do siebie to w ogóle bym dziecka nie widziała, bo jak wychodziłam do pracy rano to ona jeszcze spała, a jak wróciłam to już spała). Poszła do siebie do pokoju, podeszła do łóżeczka, wskazała ręką. babcia ją włożyła, a ta przytuliła się do podusi i usnęła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272742 przez paulina2209
jak ja bym chciała osiągnąć taki efekt! na razie jak mówię Monice zrób misiowi (czy co tam ma w ręce) pa pa i idziemy aaa. ona z poważną miną odkłada zabawkę robi papa przesyła buziaka łapie mnie za rękę i prowadzi do łóżeczka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272751 przez mufa
Ale wiesz Karo rzadko kiedy sypia w dzień i to dlatego wieczorami taka padnięta jest. A jak się prześpi w dzień to niby chce iść do łóżeczka się położyć, ale tam musi minąć jakaś dłuższa chwila żeby zasnęła.
Próbowałam metodę z książki "Uśnij wreszcie", ale jakoś psychicznie nie mogłam sobie z tym poradzić. zauważyliśmy z D. że karo wystarczy jak jest ktoś koło łóżeczka i wtedy sama zasypia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272759 przez paulina2209
ja właśnie też czytałam tę książkę i na razie nie mam serca tak robić jedyne co to stałam się bardzo stanowcza nauczyłam się mówić do Moniki. jej teraz wystarczy bujanie zobaczymy za jakiś czas może nie będzie trzeba już bujać

mąż jutro zabiera mnie na narty, aż się boję jak to będzie jak Monika to zniesie że mnie cały dzień nie będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272771 przez alutka1011
Asiersa to czekam na wiadomośc co do lóżka :) bo też mnie kusi-fajne jest i cena :ohmy:
Paulinka u nas też tak było że kładłam ją do łożeczka i musiałam siedzieć przy niej dotąd aż zaśnie teraz na szczęście ją kładę daję lale i wychodzę ona się powierci i zaśnie :)
Mąż sobie umyślał że zmieni prace i dzisiaj był złożyć papiery oby coś z tego wyszło...
Emme priv :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272792 przez mufa
Paulinko, ale Ci fajnie też bym pojeździła. Na razie deseczka się męczy leżąc na szafie :/
a gdzie jedziecie, żeby znaleźć śnieg??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272798 przez paulina2209
do czech ČERNÁ HORA Janské Lázně
tylko martwi mnie ten wiatr straszny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl