BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 9 miesiąc temu #26341 przez alaq
hej brzuszki:)
tak emme to siara - mi się sączy jak na razie tylko z lewej piersi, ciekawe dlaczego, już się zaczynam martwić, że pokarm będzie tylko w tej lewej:/
a jak znosicie te okropne upały? Ja już prawie umieram, na szczęście jutro ma być trochę chłodniej to odsapnę odrobinę i się pocieszam.
Pozdrowionka i dobrej nocki życzę:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26351 przez Emme
ja też mam tylko z lewej póki co:)
co do upałów to u mnie już 2 dzień pada :) i jest chłodno, więc można złapać trochę oddechu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26394 przez fredeczka
Witam listopadowe mamusie mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona i będziemy mogły pogawędzić.Ja również mam termin na listopad a dokładnie według OM na 13 jednak z każdym USG termin przesuwa się na wcześniejszy bo maluszek jest bardzo duży ma już 700g a powinien mieć podobno 500 w 24 tygodniu.Przez to że jest taki duży mam wielki brzuchol choć sama jestem szczupłą osobą ale to dobrze niech rośnie.Będziemy mieli synka Michałka mąż oczywiście pęka z dumy:)mały szaleje ale jak tylko tatuś dotknie brzucha to przestaje kopać tak się drażni z tatusiem:) to moja pierwsza ciąża.
Jeszcze nie zdążyłam przeczytać całego tematu ale skoro o siarze piszecie to ja też na początku miałam z jednej piersi tyle tylko że z prawej tak w 14 tygodniu a teraz już z obu bleee okropieństwo.Nosicie może wkładki laktacyjne na tą siarę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26397 przez Emme
witam raz jeszcze:) i gratuluję synka.
Myślę, że tak czy inaczej będzie to listopadowy synuś.

co do wkładek, to jeszcze nie kupiłam, ale mam taki plan :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26406 przez sunaja21
witajcie mamusie :)
wczoraj dowiedziałam sie ze bedzie dziewczynka - niby bo uwierze dopiero jak sie urodzi:) ma 389 gram :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26417 przez alaq
witaj fredeczko w naszych skromnych progach:)
gratuluję synka:)
a na tą siarę to nie zakładam wkładek bo nie cieknie bardzo tylko jak nacisnę.
A wkładek laktacyjnych nie kupuję, miałam przy pierwszym dziecku i oddałam koleżance, która była w ciąży bo ja nie zużyłam ani jednej:) także dla mnie to zbędny wydatek.
pozdrawiam Was dziewczyny:)

P.S. Jestem w siódmym niebie, bo na zewnątrz 20 stopni a ja w końcu czuję że żyję:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26458 przez kakasia20
a u nas znowu sie przejasnia ehhh a tak chlodno fajnie bylo mi heee:)))))kobietki a jak ktos nie ma tej tzw siary to znaczy cos zlego?????? bo ja nie raz zauwazam jak mam sutek obklejony czyms lekko zeschnietym i przemywam to ale nie wiem czy to jest to wlasnie bo mam to na obu piersiach........ a co do plci mojej dzidzi to nadal moja niewiadoma:))) ale co mi tam wazne by zdrowe bylo malenstwo w 30 tyg ciazy sie pewnie dowiem:)))) a tak to spie po te max 3 h dziennie w nocy bo nie da rady wiecej //////////// w krzyzu boli ze spie jak kot skrecona...pffff i te okropne skurcze ludek ała.....powalaja z nog i ze snu wybudzaja........ mimo ze smaruje je kremem dla kobiet w ciazy na nogi ...

fredeczka -witam cie:))))))i twoja dzidzie:))))) i powiem ze tez mam duza dzidzie nawet na zdj nie dalo sie jej calej objac i ucielo jej nozki:PPPP hiii ale jest 2 tyg starsza:))))) :lol: ........

was tez tak bola plecy pod łopatkami???? i na odcinku ledzwiowym.... chyba zas dzidzia mi lezy na krzyzu hee:))))) ............. :lol: :lol: :lol: pozdrawiam mamusie i dzidziusie w brzuszkach i nie tylko:))

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26469 przez violi27
Witaj fredeczka :laugh: fajnie ze jest nas tu coraz więcej,
wychodzi na to ze będziemy w tym samym czasie na porodówce bo mam termin dwa dni za tobą :) gratulacje syna ja jeszcze nie znam płci, mój lekarz nie chętnie udziela takich wiadomości a z drugiej strony mój narzeczony chce aby to była niespodzianka he he,za to mnie zżera ciekawość i przy następnym usg prawdopodobnie zapytam.Co do ruchów to maleństwo strasznie wywija fikołki tak się wierci głownie wieczorami i rankiem i również gdy tatko się zbliża to maluch się płoszy,dopiero dziś miał pierwszy raz zaszczyt doznać tego wspaniałego uczucia :woohoo: ale tylko na momencik hi hi

co do jakichkolwiek bólów plecy,kręgosłupa,łydek i opuchlizny... to nic nie mogę powiedzieć bo na szczęście nic mi jeszcze nie dokucza, a siarę to już tez zauważyłam od jakiegoś czasu ale tylko tak delikatnie na prawej piersi,

pozdrawiam wszystkie listopadówki i milej niedzieli życzę :)


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26479 przez fredeczka
kakasia20 moja bratowa do samego końca nie wiedziała co urodzi tak się córa chowała że nie mogli jej podejrzeć.Wszyscy myśleliśmy że będzie chłopak a tu niespodzianka:) to samo u mojej klientki też mała ujawniła się dopiero po urodzeniu.
Wydaje mi się że Michaś przestaje kopać jak mąż dotknie brzucha bo ma cieplejsze ręce niż ja i może to przez tą różnicę temperatur się płoszy.Mnie te zaczynają boleć plecy ale to raczej jak się zmęczę przy sprzątaniu np. a puki co nie narzekam na dolegliwości na początku było gorzej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26486 przez kakasia20
a da sie zyc z bolem:))))))))) to sa uroki ciazy :))))))))ja sie ogromnie ciesze ze bede mamusia:))))))))) :lol:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #26529 przez Martynka__89
.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26553 przez kakasia20
mam do was pytanie kobietki... bo dzis zauwazylam na sutkach takie pecherzyki wody male kropelki nie to przezroczyste i bialawe czy to ta siara jest i mleko????mam tak na obu sutkach..... odp

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26585 przez candela
Będę miała synka:-) Dziś byłam na tzw. połówkowym i wszystko ok:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26597 przez Emme
Gratuluję, czyli póki co mamy remis?? hihi

Wydaje mi się kasia, że to jest ta cała siara :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26726 przez fredeczka
Dziewczyny a ile już macie w obwodzie brzucha? Ja mam 95 i przytyłam już 7 kilo nie wiem czy nie za dużo.Na zdjęciu tego nie widać bo to fotka z 18tygodnia chyba. Mały dzisiaj takie akrobacje wyczyniał że cały brzuch mi falował szkoda że nie nagrałam sobie filmiku no ale może następnym razem się uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl