BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 9 miesiąc temu #22854 przez Emme
wiem, że jeszcze wcześnie, ale jak pomyśle ile czekaliśmy i że wszystko idzie tak gładko, to nie mogę w to uwierzyć i boję się różnych głupot :)

A co do zaręczyn to chętnie poczytam romantyczną opowieść. sama ich nie przeżyłam i może niekoniecznie na to czekam, ale lubię miłe zakończenia (w tym wypadku początek :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #22856 przez martela89
Gratulacje kakasia20 od moich zaręczyn to w sierpniu 4 lata miną ale dalej wszystko pamiętam :lol:
A Ty Emme się nie przejmuj bo ja zaczęłam czuć ruchy jakoś w 20-21 tyg,a ciążę też przechodziłam bardzo dobrze żadnych wymiotów,nudności ani nawet zgagi jedynie brak miesiączki i to wszystko. Teraz coś się tam narobiło i byłam w szpitalu ale już czuję się dobrze i mam nadzieję,że tak będzie do końca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #22864 przez Madzia89862
martela to najwazniejsze ze wszysko sie uklada u ciebie.
listopadowe mamusie jeszcze troche zostalo a zarazem niewiele:)teraz z gorki bedzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #22905 przez kakasia20
opisuje nio pochwale sie:))))
ZARECZYNY: mirus jak zawsze hee z kwiatami 2 bukietami mame sie zapytal o moja reke speszyl sie bo nie wiedzial jak to powiedziec .....hee ja w smiech ........dal jej bukiet kwiatow potem popatrzyl na mnie i uklenknol i powiedzial wyjdziesz za mnie powiedz tak:) i wyciagnol zza roz pierscionek zareczynowy cudowny:)) i wreczyl rozy bukiet duzy i pachnacy wstal przytulil pocalowal a ja ze : tak wyjde przecierz nie moge odmowic i nie chce bo mamy 7.08 slub cywilny :)))) i smiech ......poszlo to na wesolo jak kazda rzecz w moim dommu hheee :)))
a z innej beczki biorac ... to jakos sie nie wysypiam okna w nocy dzien po otwierane a mi dalej duszno ///////// i spac nie moge w nocy .. klade sie o 23 to 3 h nie spie jeszcze a jak zasne jest godz 2 i wstaje o 5 lub 4 rano bo maly mala kopie wierci sie i musze sie inaczej ulozyc do snu .......ale jak juz wstane to ciesze sie ze dzizia mnie budzi i wita kazdego dnia kopniaczkami :))) zawsze leze i patrze jak stuka jak brzuszek wybija w przud hee :) to tyle ale sie rozpisalam:P milego dzionka:)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23329 przez kakasia20
hejcia listopadowki:))) jak tam u was u mnie tak srednio na jeza bo nogi mi puchna i stosuje zel na nogi opuchniete dla kobiet w ciazy, po 2 jak jade na miastoo na 3 h chodze to masakra tak mie nogi zaczynaja bolec..........ze nawet jak siade to mi nic nie pomaga zlagodziic bolu a tak to jest ok maly mala kopie mocniej heee :))))))))pozdrawiamy was i milutkiej niedzieli

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23396 przez Emme
wszystko wróciło do normy, czyli wróciło moje "bulgotanie", a wręcz się nasiliło, więc jestem spokojna:)
Jutro jadę na jakiś tydzień pomóc babci pozałatwiać jakieś formalności. trochę mnie przeraża ten fakt- upał, 200km... pociąg, autobus.. ehh
Ale cóż, mam nadzieję, że jakoś przeżyję :) i że jak wrócę, to będę miała co czytać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23411 przez paulina2209
gratuluję kasiu zaręczyn. romantycznie i fajnie. ja nie miałam takiej oficjalnej wizyty-moi rodzice byli w niemczech.

ja też jutro jadę tylko na mały urlop. nie będę miała jak pisać :(

ale jeszcze dziś chcę zapoczątkować mały temat. macie jakieś listy tego co należy kupić? może stworzymy jakąś jedną konkretną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23497 przez kakasia20
Emme -tylko sie nie przesilaj ........:))i odpoczywaj nam:)
paulina2209- listy jakie o czym dokladnie o dziecku co trzeba miec czy do szpitala.........ja zleksza od maja zaczelam powoli kupowac cos nie cos ubranek w rozmiarze 50 i obawiam sie ze beda za male na moja dzidzie bo na ostatnim usg ginekolog powiedziala ze dzidzia jest i bedzie duza :)))ale zobaczy sie ja juz sypialnie mam prawie dopiata na ostatni guziczek mam tam lozko moje, lozeczko dla malenstwa ciuszki , malutkie skarpetki ,buciczki, body , czapeczki, sweterki, spodenki :)))))) ostatnio zakupilam proszek do prania ubranek dla malych dziec i gabke ,- pieluszki z materialu co ja tam jeszcze mam hmm....misiaczka:)-pluszaka :)1 slowem bakuje mi jedynie wozka ktory za niedlugo bedzie i pampersow ale to potem kupie :))) z ubrankami jest problem nieco bo nie wiem co bedzie dzidzia sie wiercila wiec trudno kupowac ubranka jedynie biale i jakies zielone niebieskie takie kolorki co pasuja na synka i dziewczynke.............. becik tez zakupilam ten rozek:))) jest ok nie chce kupowac nic na sam koniec ......a jak to u was wyglonda juz....... szczeze mowiac terminy lada miesiace wiec raz i dwa przeleca wakacje i potem na nas pora:))))) boicie sie porodu???
a do szpitala nic nie zakupilam jeszcze :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24160 przez Emme
witam :)
już wróciłam i jestem wykończona :(
leżę teraz z nogami w górze, bo mam tak spuchnięte nogi... a jak nimi ruszam to łapią mnie skurcze.

A co do listy to przed wyjazdem zrobiłam taką roboczą, co będzie potrzebne nie wliczając w nią ubranek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #24505 przez kakasia20
ja narazie tak mam.........pokupione...
1.-lozeczko becik mateace posciel zabawki .
2.-pzewijak z ktoego potem robi sie mate do zabawy
3.-smoczka na zaczepke i butelke z uchwytem dla dziecka mozna go wyjac i potem dac
4.-wozek gleboki i spiwoek + spaceowka na mocowanie
5.cos nie cos w szafce nad lozkiem pude masci na odpazenia husteczki nawilzajace mydla dla dzidzi poszek do pania ...itp 2 szafka sie nie zmiescila ale tez podobnie powoli kupuje zeczy jeszcze ubanka mam i koce pzescieadla i takie tam reczniki...
a jak to u was jest?

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24536 przez paulina2209
wróciłam nigdy nie sądziłam, że urlop może tak wymęczyć i ładna wymarzona pogoda będzie przekleństwem. pogoda mnie dobija,

idę dziś na usg 3d może się dowiem co tam rośnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24537 przez paulina2209
mi koleżanka przesłała listę wg której kupowała przed porodem.

Wyprawka dla dzidziusia
Łóżeczko
Materacyk
Kołdra
Poduszka płaska
Pościel 2
Prześcieradło 2
Ceratka
Becik
ograniczacz
Kocyk 2
Przewijak
Wózek
Fotelik
Leżaczek
Wanienka
Ręcznik 2
Nosidełko
Poduszka do karmienia
Laktator (ręczny)
Podgrzewacz
Śliniaki
Lampka nocna

Kosmetyki:
Krem do pupy przeciw odparzeniom
Spirytus zwykły + patyczki higieniczne do pępuszka
Oliwka (w żelu)
Balsam nawilżający do ciała
Krem do buzi
Mydło
Szampon
Proszek do prania
Cążki do paznokci
Miękka szczotka do włosów
Gruszka do nosa
Termometr +do wanienki+ do pokoju
Smoczek
Butelki 2
Termoopakowanie do butelek
Pieluchy tetrowe 20
Pieluchy jednorazowe
Chusteczki nawilżane
Wkładki laktacyjne (dla mamy)

Ubranka: (Roz 62)
Body 4
Kaftanik 4
Koszulka 4
Śpioszki 4
Pajacyk 4
Skarpetki 4
Rękawiczki łapki 2
Czapeczka 2
Bluza, sweterek, spodnie x2
Kombinezon 2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24606 przez frostie
o matko , to ja jeszcze nie mam nic z wyjątkiem jednej pary śpioszków !
Dziewczyny wy mnie nie dobijajcie, powiedzcie , ze jeszcze mam czas..
u mnie niestety jest jeden maluśki problemik , moja big fasolka
jeszcze się wstydzi i zasłania się jak tylko może byleby nie zdradzić jakiej jest płci ..
a jak znosicie polskie upały ?
Pozdrawiam Was wszystkie ...
Ania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #24640 przez kakasia20
upaly zle znosze.........u nas jest okolo 40 stopni wiec jak wychodze rano z domu pranie wywiesic to odrazu zawracam bo mi sie nie bobrze robi z ciepla........i zostaje w domu a o godz 21 wychodze na spacerek bo wtedy jest ciut chlodniej....... a tak to jest w miare ok tylko ze kregoslup i w dol mnie boli jakby miesnie nerki jak siedze leze dlatego sie czesto budze w nocy i musze pochodzic bo nie da rady.........


frostie -ja tez jak popatrzylam na liste to mam braki hee ale kazdy szpital ma inaczej z wyprawka..... ja kupuje z umiaem taniej lub drozej jak sie oplaca..........
moja dzidzia kochana tez sie nie ujawnia jak ginekolog przylozyla urzadzenie usg do brzuszka odrazu zaczelo sie kopanie ruszanie wiercenie:))))) i wiem ze dzidzia jest o 1,5 do 2 tyg wieksza (starsza) i wiem ze dzidzia jest duza:)))

z 2 strony wakacje przelatuja juz prawie sierpien za pasem potem wrzesien i powoli na nas pora bedzie ,,,,,,,,,,,, pazdziernik listopad mam termin........

a mam takie pytanko :///...... bojicie sie porodu????? macie takie odczucie albo mialyscie ze chcialyscie miec cc cesarskie ciecie ..niz naturalnie urodzic??? pozdrawiam

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24641 przez Emme
Ja poza kilkoma parami śpioszków i innych ubranek nic nie mam. 19 idę do lekarza, jak zagadka się rozwiąże to chciałabym pójść na zakupy, jeśli nie to chcę pokupować jakieś ręczniczki, kocyki, termometr, śliniaki itp. Ale to zależy jaki będzie upał. Póki co staram się nie wychodzić z domu (tu nie jest najgorzej). A jeśli muszę to gdzieś blisko, albo nie sama.
W niedzielę byliśmy nad jeziorem, wytrzymałam jakieś 3 minuty, dobrze, że miałam gdzie się schować :). Nie wiem czy jest sens gdziekolwiek na dłużej jechać. Chciałam pojechać nad morze, ale przez te ogromne upały nie wiem czy to dobry pomysł :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl