BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 9 miesiąc temu #26729 przez Emme
ja mam od 86 do 90 cm i narazie mam 2 kg na plusie, i mnie się zdaje że to znów za mało :)
Zdjęcie dodałam w "brzuszkach" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26731 przez frostie
fredeczka napisał:

cały brzuch mi falował szkoda że nie nagrałam sobie filmiku no ale może następnym razem się uda.


hahahah no raczej ciężko nagrać te maleństwa,bo jak chcesz coś nagrać to one nieruchomieją ciekawe dlaczego ? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26736 przez Emme
też to zauważyłam! :laugh: jak tylko wyłączałam kamerę, znów się zaczynało. tak samo jak szymek kładzie rękę na brzuchu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26739 przez kakasia20
ja mam w brzuszku 103 cm lub 100 ale to zalezy jak malenstwo sie ulozy w danym dniu.... nio i 5 kg przybrałam i co wizyta to pol kg wiejec lub 2-3 gramow a wizyty mam co msc....
nio z ruchami to czysta prawda jest.....te falowanie i mocne kopniaczki ze az widac okiem jak maluszek wyrabia tam i chce wyjsc:))).........wemnie sie chyba odezwala kolejna matczyna tzw opieka bo ciagle cos w lozeczku dziecka robie przekladam ukladam itp ciuszki skladam oglondam segreguje...itp:))))cos jednak mi sie zdaje ze musze zakupic tzw kojec dla matki ta poduszke bo spie po 3 h i nie daje rady wiecej o 3 rano juz na nogach. bo kregoslup boli i zebra i pod lopatka w dodatku te skurcze lydek....ajjjć co za bol....sie krece po tapczanie pfff///// ;) ;) ;) pozdrawiam was i wasze dzidziusie w brzuszkach:)))

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26740 przez Emme
ja z soboty na niedziele miałam chyba najgorszą noc. nie mogłam się poruszyć nawet o centymetr, bolało mnie wszystko, brzuch, nogi, kręgosłup... nawet na siusiu nie byłam wstanie pójść. rano szymek pomógł mi wyjść z łóżka i całą niedzielę chodziłam jak połamana. i do tego miałam bolesne skurcze, dopiero rano w poniedziałek poczułam prawdziwą ulgę i czułam się wypoczęta. i też zastanawiam się nad taką poduszką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26747 przez kakasia20
nio ja zakupie z pewnoscia to poduszke i zdam relacje bo takie zle spanie mnie wykancza powoli juz ///////////.......emme fajny masz brzusio:))) ja dam jutro zdj mojego brzusia:PPP

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26796 przez kakasia20
nio to zdj z dzis:)))))103cm:)))))))
.............................ROSNE WRAZ Z MAMUSIA................................

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #26822 przez violi27
a to ja i mój brzucho w 22-23tyg. :laugh:


[/size]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26824 przez Emme
Śliczne brzuszki, macie się czym pochwalić :)


Zdarzyło się Wam zasłabnąć, czy stracić przytomność?
ja dziś najadłam się strachu. wracałam od rodziców (mieszkają na sąsiednim osiedlu) i poczułam się "dziwnie". Gdyby nie fakt, że wcześniej zdarzyło mi się kilka razy zemdleć, to pewnie dziś byłby mój pierwszy raz, ale wiem jak "rozpoznać" ten moment i wiem jak się zachować. Powiem szczerze, że się wystraszyłam, że mogłabym się uderzyć..
Nie wiem czy to "normalne"? Pogoda raczej sprzyjała (chłodno, czasem pokropiło).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26825 przez violi27
i zdjęcie teraźniejsze :)

moje maleństwo 25 tydzień, obwód 95cm :woohoo:


[/size]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26829 przez kakasia20
emme- to normalne ja sie sama nie ruszam z domu wogole bo wiem ze jak mi sie slabo zrobi to kto mi pomoże.........ostatnio juz jak szlam w upal z rana o 8 :00 po bułki to zostałam na krawężniku bo myślałam ze na drodze padnę tyle co zdążyłam usiąść na krawężnik i zadzwonić do domu by po mnie przyszli.......
violi27 -fajniutki brzusio masz:)))) emme ty tez masz fajniutki bo podglądałam na brzuszki:PPP:)))))))))
ja za tydzien w sobote biore cywilny to wrzucę potem zdjecia z wesela i przyjecia:))))):* bo sie ulozylo wszystko i juz jest dobrze:)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26830 przez frostie
ty sobie lepiej sprawdź cukier i ciśnienie , bo takie omdlenia to nie jest normalna sprawa!!
Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26835 przez sunaja21
brzuszki Wam rośną :) emme widze ze wygladamy bardzo podobnie ja tez mam w brzuszku 86cm i 2 kg na plusie :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26842 przez candela
To my:-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26856 przez kakasia20
frostie - ja mialam badanie na cukier itp bo juz wspomnialam o tych przypadkach ginekolog.. powiedziala ze wyniki sa ok nic nie widzi w nich groznego dodala ze to przyczyna dziecka naciska na naczynka krwionosne i dlatego tak ja mam bo mam duza dzidzie o 2 tyg......... ;) nie jestem rozciagnieta.....
candela - witaj a ty tutaj nowa jestes????????czy jak???? na kiedy termin masz z kad jestes????jak sie czujesz???
sunaja21 -:)rosna nam brzucholki a przy tym bola plecka i lopatki zebra:)))ale da sie zyc:)))pozdro jade na rowerek puki mam sil troche i puki nie boli mnnie az tak kregoslup....zrobie rundke na okolo domu:)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl