BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 9 miesiąc temu #25040 przez kakasia20
ja jestem po tym niezbyt smacznym badaniu :))):P dobrze ze mialam cytryne bo masakra jakby wsypali puder cukier do szklanki heee dodam ze za slodkim nie przepadam ......ale dalo sie przezyc to:))) o 14 bede miala wyniki :))pozdrawiam

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25079 przez violi27
w takim razie zapytam przy kolejnej wizycie za dwa tyg.chociaż nie wiem czy nie będzie to już za późno bo będę wtedy już w 25tc


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #25083 przez kakasia20
violi27 - a nie lepiej do ginekologa zadzwonic czy tez poloznej by dala ci skierowanie na te badanie????ja wiem ze od 20 do 25 sie robi to badanie a potem 28 tc.......tylo chyba jest jej wiecej 75g glukozy do wypicia:))) wez lepiej cytryne lub sok i dolej do tego potem bo slodkie to w diabli;;;;;;;;({ hee:|
;) ;) ;) ,, a u mnie jest piecyk sam po przeszlo 40 stopni w sloncu////////pff az sie pupa poci na krzeslach heee :PP :woohoo: :woohoo: :woohoo:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25084 przez Emme
mi też lekarz nie zlecił tego badania. może w poniedziałek coś powie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25308 przez Emme
Jak się czują listopadóweczki ? ;)

Jutro idę do lekarza i nie mogę się doczekać. Mam parę pytań, ale znając życie o wszystkim zapomnę :)
Chcę zapytać o USG 4D (zdaje się, że mój lekarz go wykonuje) i o to dlaczego prawa strona mi puchnie a lewa drętwieje. Dziś jest to nie do wytrzymania! nie mogę stanąć na nogę. Wcześniej też miałam taki problem, ale drętwiało mi tylko udo i tylko przez niedługi czas, a teraz cała noga przez cały dzień, a właściwie od wczoraj :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25330 przez kakasia20
EMME-dzidzia opiera sie zapewne na 1 strone poczekaj to minie jak sie inaczej ulozy:)))))))tez mialam tak:)))i przeszlo

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25364 przez candela
zgłaszam się :-) Pozdrawiam wszystkie maminki...Mój termin na 22 listopada (ale dwa tygodnie w tą czy w tamtą)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #25420 przez Emme
już po wizycie, pytałam o te drętwienie i to od kręgosłupa, bo mam skrzywienie. Niestety uprzedził, że będzie tylko gorzej. zlecił mi basen, ale muszę wykupić tabletki dopochwowe, żeby nie było infekcji i zakładać dodatkowo tampon. mam dużo leżeć, dzidzia jest bardzo nisko (dlatego, czasem nie mogę się wyprostować i chodzę zgięta w pół). poza tym mam w takiej sytuacji brać no-spe, bo obraca się poprzecznie i to powoduje skurcze.
Niedługo czeka mnie test glukozy ... ;/

I TERAZ NAJWAŻNIEJSZE- BĘDZIEMY MIELI DZIEWCZYNKĘ :laugh: (widziałam na własne oczy)
moja intuicja się nie sprawdziła :)

Malutka waży niecałe 400gram i wszystko co mieć powinna ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25424 przez Emme
a, Wita mową mamusię.

Mi termin przesunął się na 27. ale kto wie kiedy to nastąpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25463 przez mariosponge
A mój termin z 13 listopada przesunęli na 6.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #25493 przez Emme
A pochwale się jeszcze moimi dzisiejszymi zakupami :)




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25565 przez sunaja21
witajcie listopadóweczki :) dzis przeszłam test glukozy- sam rroztwor nie był najgorszy ale mdliło po nim i odbijało mi sie!
emme- super ze dziewczynka :) ja ide w piatek na usg i jestem ciekawa kto tam sobie w brzuszku pływa:) ciuszki śliczne- ja jeszcze nic nie kupiłam nie chce zapeszac - narazie jezdzimy z mezem i porownujemy ceny - dopiero ok. wrzesnia chcemy pojechac i wszystko kupic:)
sciskam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25582 przez Emme
ja już wiem, że muszę jak najszybciej skompletować wyprawkę, bo później mogę nie dać rady. strasznie mi doskwiera ta noga :angry: a to dopiero trwa 3dzień. nie mogę leżec na lewym boku, a zawsze tylko na nim spałam. nie wiem czy można się do tego przyzwyczaić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #25588 przez kakasia20
emme- to minie jak dziecko sie odwoci inaczej ulozy pewnie naciska na nerwy ci i dlatego tak to jest bol nie do zniesienia .... mi malusek nacisla na kegoslup odcinek ledzwiowo jakis tam.........do tego moje zapalenie i spie po 2 h na dobe........... i wstaje i chodze po nocy siedziec tez nie umie za bardzo bo boli strasznie i do tego nocne skurcze lydek palcow u nog ałłła.......pozdro....emme minie ci to ale moze powrocic bol tak jak mi ale da sie zyc:))) :lol:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25598 przez Emme
Ja wiedziałam, że z powodu skrzywień kręgosłupa będę miała jakieś "problemy", ale myślałam, że dopiero przy porodzie. Mam przekrzywioną miednicę (z jednego boku jest wysunięta do przodu i z jednej strony jest wyżej- skomplikowanie brzmi, ale wizualnie tego nie widać). Wcześniej też mi drętwiała, ale tylko na chwilę, a teraz trwa to non stop. Nie jest to zależne od ułożenia - tak powiedział lekarz. Od ułożenia ciągnie mnie czasem na dole brzucha, bo mała jest nisko ułożona i czasem powoduje to skurcze, więc wtedy mam brać no-spe.
Kilka lat temu byłam z tym u lekarza, to stwierdził, że udaję i że chcę wyłudzić zwolnienie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl