BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 2 miesiąc temu #76587 przez martela89
Jejku kochana nie wiem nawet jak Cię pocieszyć.
To nie fair,że te dzieciaczki muszą tak cierpieć,są na to za malutkie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76593 przez SISUNIA88
mariosponge mam nadzieję że to nic poważnego!! trzymam za Was kciuki mocno...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76841 przez sunaja21
emme- ja jeszcze w ciazy posciel poszewki ochraniacz falbanke itp wypralam i odrazu pachnialo proszkiem :) bo wczesniej to taki zapach maszyny "nowosci" jak to wiekszosc nowych rzeczy!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76867 przez Emme
ja jak wyprałam to i tak czułam ten zapach i długo, długo się wietrzyła. i jakaś taka "sztywna" była.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77307 przez sunaja21
co do sztywnosci to faktycznie nie sa zbyt miekkie narazie uzywam tylko podusi bo przykrywam malego kocykiem!

Dawidek juz po wizycie - wazy 6200g :) jesli chodzi o jedzonko to mowila ze moge zageszczac mleczko na noc ale tylko i wylacznie kleikiem ryzowym takim ktory wogole mleka nie zawiera - przez to ze jest alergik... mowila ze moze byc ciezko z dostaniem takiego ale mowila ze napewno taki jest :P

co do sloiczkow to mam juz wprowadzac ale zaczac od jednoskladnikowych np. samo jablko, sama marchewka i jak bedzie ok to zaczac mieszac np. jablko z marchewka itp zeby wrazie wysypki wiadomo bylo od czego jest - mowila ze nawet te z miesem moge dac ale tylko z krolika i indyka - tez dlatego ze alergik :)
aha i mowila zeby zwracac uwage na to jak dany posilek dziala na kupke zebym wybierala te ktore rozrzedzaja lub normalizuja kupke/Dawidek mial problem z kupkami - teraz robi juz codziennie lub co drugi ale mowila zeby mimo wszystko tego pilnowac/

no i za tydz kolejne badanie moczu - juz mam nie zakraplac siusiaka tymi kropelkami i zobaczymy jaki wyjdzie wynik!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77326 przez Emme
ciekawa jestem jak Tola będzie reagowała na jedzenie- smak, konsystencję...

Tola od kilku dni nie daje się włożyć do wózka, a właściwie na dworze coś jej nie pasuje. ostatnio z 10 min nosiłam ją na rękach, żeby nie płakała, bo bałam się że nałyka się zimnego powietrza :P

u nas znów jakiś zastój.. :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77407 przez martela89
sunaja21 napisał:

co do sztywnosci to faktycznie nie sa zbyt miekkie narazie uzywam tylko podusi bo przykrywam malego kocykiem!

Dawidek juz po wizycie - wazy 6200g :) jesli chodzi o jedzonko to mowila ze moge zageszczac mleczko na noc ale tylko i wylacznie kleikiem ryzowym takim ktory wogole mleka nie zawiera - przez to ze jest alergik... mowila ze moze byc ciezko z dostaniem takiego ale mowila ze napewno taki jest :P

co do sloiczkow to mam juz wprowadzac ale zaczac od jednoskladnikowych np. samo jablko, sama marchewka i jak bedzie ok to zaczac mieszac np. jablko z marchewka itp zeby wrazie wysypki wiadomo bylo od czego jest - mowila ze nawet te z miesem moge dac ale tylko z krolika i indyka - tez dlatego ze alergik :)
aha i mowila zeby zwracac uwage na to jak dany posilek dziala na kupke zebym wybierala te ktore rozrzedzaja lub normalizuja kupke/Dawidek mial problem z kupkami - teraz robi juz codziennie lub co drugi ale mowila zeby mimo wszystko tego pilnowac/

no i za tydz kolejne badanie moczu - juz mam nie zakraplac siusiaka tymi kropelkami i zobaczymy jaki wyjdzie wynik!


Ja też musiałam uważać co daję małej bo miała problemy z kupkami i marchewka,ryż i bananek odpadły na początku.
Najczęściej dawałam jej jabłko,albo jabłko z czymś,śliwki bo też są rozluźniające...
Ja mam taki przewodnik z hipp i tam są wszystkie produkty z hipp i jest napisane jaki słoiczek jak działa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77573 przez Martynka__89
Też mam tą książeczkę. Mąż kupił małemu słoiczek z mięsem, jak powinnam go wprowadzić ?



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77578 przez sunaja21
tez mam ta ksiazeczke :P ale na sloiczkach tez pisze wiec nie ma problemu!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77597 przez paulina2209
Emme napisał:

ciekawa jestem jak Tola będzie reagowała na jedzenie- smak, konsystencję...

Tola od kilku dni nie daje się włożyć do wózka, a właściwie na dworze coś jej nie pasuje. ostatnio z 10 min nosiłam ją na rękach, żeby nie płakała, bo bałam się że nałyka się zimnego powietrza :P

u nas znów jakiś zastój.. :side:


emme też miałam przez chwilę taki problem mała nie chciała leżeć w wózku bo mało widziała a już ciekawość świata się załączyła :laugh: teraz wychodzę z nią w jej godzinach spania i jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77612 przez Emme
paulina2209 napisał:

Emme napisał:

ciekawa jestem jak Tola będzie reagowała na jedzenie- smak, konsystencję...

Tola od kilku dni nie daje się włożyć do wózka, a właściwie na dworze coś jej nie pasuje. ostatnio z 10 min nosiłam ją na rękach, żeby nie płakała, bo bałam się że nałyka się zimnego powietrza :P

u nas znów jakiś zastój.. :side:


emme też miałam przez chwilę taki problem mała nie chciała leżeć w wózku bo mało widziała a już ciekawość świata się załączyła :laugh: teraz wychodzę z nią w jej godzinach spania i jest ok

ja nie mogę się już doczekać kiedy będzie już cieplej i nie będzie trzeba się tyle ubierać. myślę, że ona płacze bo jest jej ciepło. co prawda ubieramy się przy otwartym oknie, ale wiele to nie daje. i całe szczęście mieszkamy na parterze, to sprawniej nam idzie wychodzenie z domu.


matrynka wydaje mi się, że mięso wprowadza się jak inne produkty. w słoiczku na pewno jest tyle mięska ile powinno się dać do wprowadzenia (pewnie ok 2-3łyżeczek na słoiczek). jeśli inne produkty ze składu już jadł to wydaje mi się, że możesz dać cały obiadek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77640 przez paulina2209
ja teraz od paru dni wychodzę na dwór zeby mała zasnęła. teraz sobie dalej śpi pod oknem. aż się boję co będzie jak zepsuje się pogoda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77644 przez paulina2209
czy któraś z was daje dziecku mleko bebiko? zalałam pudełko i teraz nie pamiętam jakie były proporcje. a mam mleko na wszelki wypadek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77656 przez martela89
Martynka__89 napisał:

Też mam tą książeczkę. Mąż kupił małemu słoiczek z mięsem, jak powinnam go wprowadzić ?


Martynko tak samo jak inne słoiczki.
Na początek możesz dać mu pół słoiczka żeby sprawdzić jak zareaguje,bo ja mojej podałam to mi to zwymiotowała i od tamtej pory muszę jej sama gotować zupki i mięsko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77675 przez Emme
bobiko 1 miarka na 30 ml :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl