BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 7 miesiąc temu #31942 przez Angela22
Witam! Ja już mam kupione ciuszki i większość w rozmiarze 62 bo wiem, że takie maleństwa szybko rosną i większości ubranek i tak nie wynoszą. Wózek i inne potrzebne akcesoria mam już zakupione. Od jakiegoś czasu nie mam siły się ruszyć z łóżka i bardzo w tym okresie pomaga mi mąż. Uwielbia chodzić na zakupy i kupować ubranka dla naszej córeczki:)

Angela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31946 przez paulina2209
Emme a jak tam twój nastrój? przeszły ci troszkę wahania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31948 przez Angela22
Mój mąż uważa, że jest lepiej niż było wcześniej no i że da się ze mną wytrzymać :P
A jak jest u Ciebie?

Angela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31973 przez fredeczka
Dziewczyny rozmiar rozmiarowi jest nierówny.Byliśmy ostatnio z mężem na zakupach i kupiliśmy 4 komplety do szpitala 56i już wiem że ich nie wezmę do szpitala bo są wielkości takiej jak 68 które mam w domu.Kurcze wydawały mi się duże ale sugerowałam się metką :( trudno...
Odebrałam wczoraj wyniki krwi i mam za mało płytek krwi(były 2 krotnie liczone ręcznie więc nie ma mowy o pomyłce:( )Jak tak w necie czytam to przy mojej ilości jest nie za ciekawie.Wysłałam męża do gina ma iść po pracy zobaczymy co powie...Jak tam wasze płytki?Dużo macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31975 przez Emme
hej, mój nastrój jest lepszy, ale nie zmienia faktu, że muszę się na zapas zamartwiać (taka moja durna natura). Moja siostra jest już po zabiegu, teraz trzeba czekać... Choć powiem, ze jestem jakaś spokojna.

Ubranek mam więcej większych, ale co chwile dostaję jakieś "nowe" i już się pogubiłam.

A badania będę robiła dopiero przed następna wizytą, czyli przed 18 października.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31978 przez paulina2209
emme a twoja siostra zabieg miała we wroclawiu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32013 przez kakasia20
jak tam wasze samopoczucie???? moj maluch ma czkaweczki:PPP hee :))) poza tym to ciagle do wc latam po nocy nawet co 20 minut i sikam jak nie powiem coo nawet juz nie wiem skad we mnie tyle siku sie bierze....dzis zakupilam juz nosidelko samochodowe dla michalka :))))))))) a tak to boli mnie od tygodnia brzuch jakos.... a kolejna wizyta 29:/....pozdrawiam goraco was...(ps....mam jakis taki gestawy sluz nie wiem dlaczego ....zawsze byl inny...) :huh:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32033 przez Emme
Wcześniej jeździli do Wrocławia, ale zmienili la Poznań, bo tak ich traktowali jak czysty towar! Nie mieli dla nich dobrych wieści i usłyszeli o tym w taki sposób "nie będą Państwo mogli mieć naturalnie dzieci, wyniki są bardzo złe, proszę nie robić sobie nadziei. Na kiedy umawiamy się na in vitro?". Zero empatii ze strony lekarza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32036 przez paulina2209
to fakt ja chodziłam do invimedu i też mowa o invitro. a my stwierdziliśmy, że odpoczniemy przed tą decyzją i proszę za parę tygodni poród dzidziusia poczętego całkowicie naturalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32037 przez paulina2209
a przy ostatniej wizycie mieliśmy takie wyniki że podejrzewali u mojego męża raka i nie dawali żadnych szans na naturalne poczęcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32109 przez kakasia20
ojojoj........a ja sie w nocy tak meczylam ze ostra zgaga.......... pffff..........co 30 min wstawalam do wc myslałam ze zwymiotuje tak mi wszystko szlo w gore jakies kwasy tak mi sie odbijalo ze pfff..........ale juz dzis jest ok poza .. nadal istniejaca biegunka......... ktora trwa sobie juz od 2 tyg o ile sie nie myle jest i znika....ale gin powiedziala ze to normalne bo maly naciska mi na jelita ... :)



ps na miniaturce zdj wklejam moj brzusio z 32 tygodnia ciazy:)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32110 przez Groszek
kakasia20 ja też się męczyłam ze zgagą i biegunką :) ale to jest zupełnie normalne :) także uszy do góry :) a jeśli mogę zapytać to jak tam sytacja z mężem ??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32112 przez kakasia20
... chcialam dac zdj i nie idzie nadal ....ehhh
groszek a dziekuje ze pytasz z mezem juz ok wyjasnilismy sobie to i owo... sam stwierdzil ze sie na mnie wyzyl ze slowami ........... i bylo mu przykro....ale jest juz wporzasiu... a co do biegunki to wiem ze to normalne ...wkoncu mam michalka na jelitach ...dosc nisko ...i nie pozostaje mi nic jak lezec nogami w gore ....a jak tam u waszych pocieszek w brzuszkach i na swiecie??

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32114 przez Groszek
kakasia20 to bardzo się cieszę że wszystko wporządku :) Odpoczywaj jak najwięcej, Twój Misio ma jeszcze czas i niech posiedzi jeszcze w brzuszku :)
Misiek tak czadu daje, że ja nie wiem jak się nazywam :)

Miłego dnia życzymy

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32121 przez Emme
paulina2209 napisał:

a przy ostatniej wizycie mieliśmy takie wyniki że podejrzewali u mojego męża raka i nie dawali żadnych szans na naturalne poczęcie


tu jeszcze za każdym razem wyniki były coraz gorsze (u obojga). Wg lekarza ledwo łapali się na invitro ;/ więc trzeba się szybko zdecydować...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl