BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 7 miesiąc temu #32146 przez violi27
Witam :)

kakasia20 super ze się wszystko wam dobrze ułożyło nie ma co się za nadto denerwować,a u mnie z nastrojem jest nie ciekawie mama się źle czuje zaczęła znów mieć problemy z sercem i to mi przystwarza dodatkowych trosk.A mała tak strasznie się wierci wypina ze aż staje się to uciążliwe w pewnym momencie tak mi mocno grzebie raczkami w podbrzuszu ze się boje ze może chcieć sobie już wyjść ale na szczęście nie odczuwam żadnych skurczów, tylko problem z siedzeniem. :) Jutro jadę na kontrole do Rudy dowiem się co tam u niej słychać eh mam nadzieję ze guz się nie powiększył.


pozdrawiam :woohoo:


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32237 przez Ewa26
Cześć Dziewczyny co tam u Was u mnie hm... nie najlepiej :( Jestem przeziębiona mam katar i kaszel już nie mogę wyrobić :( Słyszałam o syropie dla kobiet w ciąży PRENALEN wyśle dzisiaj swojego misia do apteki mam nadzieję że mi pomoże. Moja Niuńka ma się dobrze szaleje w brzusiu wypina się czasem tak że aż mnie cały bok boli ale i tak jak dla mnie jest to świetne uczucie. Jak tam przygotowania? Ja już część ubranek mam popranych i poprasowanych czekam teraz na łóżeczko już zamówiłam mam już też pieluszki, smoczki butelkę i najpotrzebniejsze rzeczy dla córci już się nie możemy doczekać. Dziewczyny! to już tak blisko! aż sama nie wieżę że tak to zleciało jeszcze troszkę i będziemy się chwalić naszymi Skarbami :kiss: Pozdrawiam Was Cieplutko i Wasze brzuszki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32252 przez paulina2209
bardzo blisko dla mnie aż chyba za. lekarz mi powiedział że muszę się trzymać bo malutka chce wyjść na świat więc może pozostało mi tylko 3 tygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32270 przez violi27
No dla mnie to już tez bardzo bardzo blisko, :) jak tam szyjka to się dowiem jutro a jak będzie dobrze to góra jakieś 5 tyg. mi zostało do cc.Dziś widziałam pierwszy raz tak wyraźnie buzinke mojej córci jest cudowna :) :) :) wszystko funkcjonuje prawidłowo waży 2200,ehh tylko ten paskudny guz uda:( ale na szczęście nie rośnie.


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32279 przez Emme
a jeśli chodzi o mnie, to ten fakt w ogóle do mnie nie dociera. Jeszcze nie wierzę w to, że będę mamą :) i chyba jak nie zobaczę, to nie uwierzę.
co do wyprawki to muszę kopic pojazd :), łóżeczko, termometr, obcinaczki do paznokci, pieluszki i chusteczki jednorazowe, kosmetyki i nie wiem co jeszcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32321 przez fredeczka
Rzeczywiście szybko ten czas leci.Ja jeszcze pamiętam 20 tydzień czy 25 a tu już 33 :ohmy: I kto by pomyślał że tak mi się dłużyły początki mówiłam że ciąża powinna trwać 9 tygodni a nie 9 miesięcy hehehe.Ja też chora jestem ale leczę się domowymi sposobami jak na razie(gorące mleko z miodem czosnkiem i masełkiem)dziś zastosuję wieczorem inną kurację(Przeciśnięty czosnek i sok z połowy cytryny i to wszystko zalane wrzątkiem podobno skutkuje)Nam brakuje łóżeczka jeszcze i zapomniałam o smoczku a może się przydać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32341 przez violi27
Hej teraz to już z górki :laugh: :laugh: :laugh: ani się nie obejrzymy a dzieciaczki już będą z nami a ja już wiem ze jednak załapie się na październik :)
Również nie mam jeszcze wózka, pampersów i kosmetyków, a jakieś leki prócz paracetamolu w czopkach na początek dla maluszków kupujecie?

pozdrawiam wszystkie mamuśki i brzuszki miłego i tak dalej słonecznego dnia życzę :woohoo:


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32352 przez paulina2209
ja też chyba załapię się na październik. będę trzymać póki się da :laugh:
a dziś mam wspaniały dzień. mam już wszystko co jest potrzebne załatwiłam sobie położną wybrałam w końcu szpital i jeszcze nie miałam żadnego skurczu. taki prezent chyba na rocznicę ślubu (miałam 2 dni temu)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32366 przez kakasia20
a u mnie tak sobie .... nie bede duzo pisala bo jednak widze ze zycie daje mi w kosc... moj zas na mnie najezdza od slow szmato po co mi taka jeba88 zona jak ty! ipt.... po za tym od wczorej nie ma go znowu w domu jechal niby do matki jego a tam go nie bylo a potem sie dowiedzialam ze jest u swojej psiapsiolki 4 h z mojej miejscowosci na noc tam nocowal bez powodu............. chyba sie mu znudzilam juz .... poza tym nocy nie przespalam wogole michasz mnie kopal hiii nozke wyciagnol az ja czulam o 2:43 dokladnie...a teraz boli mnie podbrzusze dol caly i kluje strasznie.... tez mi duzo nie zostalo do porodu ale chce trzymac jak najdluzej sie da :))) by dotarlam do terminu ale po ostatnich slowach lekarza wypada na to ze michalek zawita w pazdzierniku:))) dzis bylam oddac krew i mocz- krew jest ok a mocz leukocyty od 15 -20 co wizyta to zmniejsza mi sie o 5.............kolejna wizyta w srode mam:( pozdrawiam was i wasze maluszki :kiss:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32371 przez ilona
Mi to się wydaje, że faceci ( nie wszyscy oczywiście) odwalają kobitką w ciąży takie numery bo ogarnia ich strach przed nieznanym. Najzwyczajniej się boją.
Zdają sobie sprawę z tego, że odpowiedzialność wzrośnie o 100%, że zawsze trzeba być w gotowości. To ich paraliżuje.

Kakasia20 Ty nie możesz się teraz denerwować!!!
Michaś wszystko wyczuje.

Trzymam kciukasy, żeby wszystko wróciło do normy.
Buziaki ode mnie i Wiktorka :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32374 przez Emme
zgadzam się z madzią (swoją drogą moją imienniczką), już coś podobnego napisałam basikowi.
Wy mi tu piszecie o październiku, a ja na mam przeczucia że grudzień to będzie nasz miesiąc..
Ostatnio chodzę ciągle zmęczona, ledwo patrzę na oczy, a na dodatek mój Sz organizuje mi dziś urodziny i jak znam życie będę musiała trochę posiedzieć w kuchni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32384 przez Ewa26
Emme no to wszystkiego najlepszego! :blink: kakasia20 współczuję Ci bardzo mocno bo teraz gdy tak naprawdę każda z nas potrzebuje opieki, zrozumienia i czułości Ty słyszysz takie słowa nie wiem co ja bym zrobiła gdybym usłyszała takie słowa od mojego faceta! yhhh.... trzymaj się mocno i nie denerwuj wiem, wiem łatwo mówić ale dla Ciebie i twojej kruszynki to najlepsze co możesz zrobić. Ja wczoraj też miałam zły dzień dość że strasznie się czułam to jeszcze mój zaczął mi dokuczać oczywiście w żartach a ja jakoś nie wytrzymałam i się poryczałam pierwszy raz tak naprawdę z byle powodu chodziłam strasznie zła yhhh... co te hormony z nami robią? :blush: Co do samopoczucia może być nie jest tak źle ale za to ciężko. W poniedziałek mam wizytę więc zobaczymy jak moja kruszynka rośnie :woohoo: Pozdrawiam Was i wasze Brzuszki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32388 przez fredeczka
Emme wszystkiego najlepszego żeby maleństwo zdrowo rosło i szybciutko na świat wyskoczyło bez bólu:)

Kakasia20 współczuje naprawdę...Można się kłócić i mówić przykre słowa ale żeby aż tak?!Długo się znaliście przed ślubem?Nie gniewaj się ale może za wcześnie zdecydowaliście się na dziecko i ślub.Oj takiego gada to bym ani minuty dłużej w domu nie trzymała niechby siedział ze swoją psiapsiółką wredną małpą! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32397 przez Emme
Dziękuję bardzo *

Dziś mam dzień wzruszeń i wcale tu nie mówię tu o życzeniach itp. Płakać mi się chciało jak "starsza" pani (usilnie) ustąpiła mi miejsca w autobusie, jak zobaczyłam małego pieska (za którymi ogólnie nie przepadam), że jest piękna pogoda.... To jest jakaś masakra. Dobrze, ze świeci słońce i można w okularach chodzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32416 przez Madzia89862
emmme hormony buzuja wiec to normalne i składam rowniez serdeczne zyczenia:)

kakasia przykro i z twojego powodu ale moze faktycznie za wczesnie z ta ciaza?jednak do tej decyzji trzeba dojzec.nie mowie ze bylo tak u ciebie ale z twoim facetem wynika ze cos jest nie halo...;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl