BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 7 miesiąc temu #31640 przez wiola
Kakasia,ochłoncie,będzie dobrze,zobaczysz pogodzicie się ,przyjdzie przeprosi,i będzie ok,.Wiesz co rozumiem twoje zdenerwowanie,bo nie powinien się tak zachować,ale zobaczysz ,przeprosi cię,i w nerwach nie podejmuj ,takich decyzji,zdenerwowanie to zły doradca,życzę ci wytrwałosci i spokoju,pozdrawiam. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31642 przez paulina2209
przede wszystkim postaraj się dla michałka nie stresować. a reszta rozwiąże się sama. teraz musisz myśleć o maleństwie bo i tak macie ciężką sytuację. dobrze że masz obok siebie mamę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31658 przez violi27
Zgadzam się z dziewczynami na pewno będzie dobrze nie wolno ci się załamywać.Zobaczysz pewnie zrozumie ze źle zrobił i przeprosi.Zły dzień do tego pewnie się tez stresuje rolą przyszłego ojca.Faceci już tacy są, ja teraz tez często się spieram z moim o byle głupotę i wydaje mi się ze on bardziej się stresuje niż ja.Ja go nie bronie bo na pewno bardzo cie skrzywdził bo w nerwach człowiek nie panuje nad sobą ale gdy emocję opadną to może przemyśli ze cie bardzo zranił a ty postrasz się mu wybaczyć i będzie dobrze.Ty się nie denerwuj i odpoczywaj teraz twój syn jest najważniejszy :) Trzymaj się :kiss:


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31662 przez violi27
Czy mniemacie sny o porodach?
Ja dziś miałam kolejny tym razem nie mój tylko jakaś kobieta rodziła u mnie w domu w środku nocy,nie wiem skąd się wzięła ale jakaś znajoma.To były bliźniaki i moja siostra odbierała poród ja stałam z boku nic nie widziałam ale słyszałam straszna ciszę urodziło się tylko jedno żywe.Wtedy się obudziłam strasznie przerażona.

Mam nadzieje ze te sny nic nie znaczą,ze to tylko obawy przed porodem.


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31668 przez Madzia89862
tak to juz jest..czasem kobiety tez w ciazy daj popalic wiem po sobie.czasem jednak warto zastanowic sie czy nie mamy w tym swojego udzialu.a podjete decyzje pochopnie okazuja sie wielkim bledem..
bedzie dobrze-zobaczysz.musisz tylko tak myslec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31683 przez Emme
co do snów to ja zawsze byłam mistrzynią w najgłupszych snach. na początku ciąży miałam sny o porodzie, że np razem z wodami wypłynęło dziecko, albo pani doktor powiedziała podczas porodu, że będą bliźniaki, a za chwile okazało się, ze to czworaczki, a ja zaczęłam strasznie przeklinac, że ja nie chce tyle dzieci :). Ale ostatnie sny są już konkretnie o naszej córce, jak wygląda itp. Nigdy nie śnią się mi się twarze,a tu widziałam ją kilka razy. Ciekawe, czy będzie podobna. Strasznie przeżywałam, że nie ma włosów, choć miała strasznie bujną czuprynkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31693 przez paulina2209
mi się często śni jeden sen tylko jakby w różnych sceneriach. dostaje skurczy odchodzą mi wody i nie ma nikogo przy mnie ani męża rodziców a nawet znajomych. zostaje całkiem sama i nie wiem co robić. a ostatnio śnił mi się koniec świata, wcześniej tornado we wrocławiu co porwało autobus i wypadali z niego ludzie. sny mam straszne mam nadzieję że to przejdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #31695 przez _aga86_
kakasia nie wolno Ci sie denerwowac wszystko sie ulozy zobaczysz!!! A co do snow w ciazy to jest jak najbardziej normalne. Ja czasami budzilam sie spocona, zaplakana, albo smialam sie w glos :D A ile razy przez to chodzilam wkurzona caly ranek, bo np. pod koniec ciazy snilo mi sie, ze juz urodzilam, a tu budze sie i nic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31701 przez fredeczka
Jestem nadal w dwupaku na szczęście.Musze leżeć odpoczywać i luteinke brać i będzie dobrze.
Kakasia nie wasza pierwsza kutnia i nie ostatnia.Tak jak piszą dziewczyny w nerwach wiele się mówi a wiadomo słowa ranią gorzej niż czyny i nawet jak się czegoś nie myśli to i tak się to powie żeby tylko zranić i dopiec drugiej osobie...tak że trzymaj się.Jak znam życie to jeszcze gorsze kutnie was czekają i wiem co mówię bo jestem z moim chłopem 9 lat prawie :)Pewnie sam z siebie też nie przyszedł i nie nakrzyczał bez powodu może go czymś zdenerwowałaś też?Mężczyźni niechętnie pierwsi przepraszają dlatego może wyciągnij rękę pierwsza?Teraz najważniejsze jest dziecko a nerwy mamy nie służą Michałkowi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31705 przez kakasia20
pfff.... latwo sie gada ...po pracy zaraz pojechal gdzies i nie ma go dalej od 14 nie wiem gdzie jest co robi zero znaku zycia zero smsa....martwie sie...:(... o 5 rano dopiero zasnelam bo mie draznil wypytywal twierdzi ze go zdradzam ehhh ....a teraz tak mnie kluje od 9 rana do teraz w jelitach i dole ze nic tylko sie skulic w polksiezyc i przecierpiec bol ktory minie po godzinie lub pol i wziasc nospe ....pfff........ w niedziele michas zaczyna 35 tydzien a ja 33 wiec czas pokaze jak sie mi zycie potoczy .....narazie jest echo i nie gada ze mna i gdzies siedzi....:( liczy sie dla mnie tylko michalek i dla niego zrobie wszystko co bedzie konieczne...

ja ostatnio ciagle oglondam ciuszki body te co mam zakupione i akcesoria dla michalka...
tez mialam tydzien temu sen ze byl zamach na nasza halde i kopalnie i pelno ludzi zginelo masakrycznie to wyglondalo....do mnie przyszla psiapsiolka i mie chciala zadzgac nozem i celowala w brzuch .pffff az wstalam i podeszlam do okna a mgla byla :(...

goraco was pozdrawiam i poglaszcie wasze brzuszki ode mnie:)):*:*:* :kiss:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31706 przez Madzia89862
z doswiadczenia wiem ze taka kontrola gdzie jest co robi wypytywanie przytlacza faceta po pewnym czasie...ale to tylko taka moja podpowiedz.a wydaje mi sie ze bez powodu nagle by sobie nie wymyslal twoj maz ze go zdradzasz.cos musialo skolonic go ku tej mysli..ale nie wazne.wez dziewczyno sie poloz albo jakos sie odprez przy ksiazce.wiesz ze nerwy szkodza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31707 przez kakasia20
tak bo na gg pisalam z mama a on sadzi ze pisze z kolegami i chlopakami.... i jest w cholere zazdrosny o mnie co mnie dobija....! zaraz sobie zobacze kewin sam w domu i kewin sam w nowym jorku

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31734 przez Emme
fredeczka też uważaj na siebie. wykorzystaj te ostatnie chwile spokoju na odpoczynek. Z resztą wszystkie uważajcie na siebie. Niech teraz nasi panowie troszkę nam po nadskakują, bo później będziemy my nadskakiwały naszym małym rozrabiakom.
Ten czas tak szybko leci... Straciłam zupełnie poczucie czasu, co chwilę orientuję się, że już weekend.
Żałuję, że nie wybrałam wózka wcześniej, bo teraz żaden mi się nie podoba! Mamy wybrany taki awaryjny model, gdyby nic innego nam się nie spodobało... ale też już mi się nie podoba.
Może macie już wybrane i mnie zainspirujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31738 przez sunaja21
hej mamuśki!
jestem po wizycie u ginka!z maleństwem wszystko ok wazy juz 1140gram ale niestety chce pozostac niespodzianką i raczej nie dowiemy sie kto sie tam kryje :P ale najważniejsze ze wszystko ok!
co do twardniejącego brzuszka to musze brac fenoterol zeby przedwczesnie nie urodzić, gdyby te skurcze pojawiały sie regularnie przez 2 godz mam odrazu jechac do szpitala!wiec pozostaje mi odpoczynek zreszta jak większości z was :) wiec dołączam do grona :)
jesli chodzi o wozek to my mamy upatrzony Babyactive Jet tylko nie wiem jaka kolorystyka wczesniej chceilismy implast ecoline ale zdecydowanie za drogi a nie ma w sobie nic lepszego niz babyactive!
pozdrawiam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31743 przez paulina2209
ja kupiłam już wózek taki: www.abobo.pl/index.php?products=product&prod_id=66 tylko kolor inny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl